Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
U nas piękna i sloneczna pogoda. Aż chciało się jechać do pracy. Szkoda, że w weekend wraca zima :(
A poza tym nic nowego. P. przezywa kryzys, bo nie ma dnia wolnego, jest strasznie przemęczony, a kazy nie ma :( Już nie wiem jak go pocieszać :(
Dzisiaj z mlodym na zajęcia, jestem ciekawa co się będzie działo.
Wczoraj chcialam zaniesc papiery do p-kola, ale trzeba przynosić do 15. ale przy okazji obejrzalam sobie wszystko i jakoś mniej mnie juz przekonuje, troche czas się tam zatrzymał. a może wszedzie tak jest? Samo p-kol ma dobre opinie. Już nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza

Vercia ledwo wrocilas i juz kusisz takimi pysznosciami!
Ukradli Wam psa??? Jak to możliwe? Dawno? Szkoda, ze naszego nikt nei chce ukrasc :hahaha:
Marcel wyrosl. Fajne ma tereny u babci do zabawy.

Anielinka nie mam pojecia od czego taki bialy nalot na jezyku. Jak to dzisiaj wyglada? Jak Amelka?

Mei super, ze rowerek okazal sie udanym zakupem! Bardzo bym chciala taki dla mlodego, ale poki co nie ma kasy na takie atrakcje :)

Justynka co to za pomysly na zarelko od rana? Tylko smaka mi narobilas, a mam tylko platki i mleko :(

Kolejny raz stwierdzam, ze jem za malo warzyw, musze cos urozmaicic swoje menu :lup:

Odnośnik do komentarza

Nie wiem ile uda mi się popisac:Padnięty:
Wczoraj z przyjaciółką nie pogadałyśmy wcale. Moje dzieci przy jej dzieciach to anioły, więc sobie wyobraźcie. Istne tornado przez chatę mi przeszło:Padnięty:

Veronica śliczny Marcelini, a Ty kusisz i kuszisz. to się nazywa lenistwo, zamiast iść do sklepu po chleb, lepiej go zrobić:Oczko:
Mei super, że Filipowi tak się podoba rowerek.
U mnie tez przesilenie, rano nie mogę się zwlec z łóżka, jak chłopaki wyjdą to czasem jeszcze przymknę oczy, ale moje porządnisie szybko doprowadzają mnie do porządku:Oczko:
Anielinka nie wiem co to może być, może jakieś zap. jamy ustnej? Boli ją ta buźka?
Justynka a Olek idzie od września do przedszkola?
Magda nie strasz zimnym weekendem...laski od rana pytają kiedy pójdziemy na plac zabaw. A mi sie taaak chce. Dzisiaj tylko spacer do sklepu:)
a co w tym przedszkolu Ci się nie spodobało?
My idziemy w czwartek na drzwi otwarte. ALe ten miesiac przeleciał, dopiero co się tam wybierałyśmy:lup:

Odnośnik do komentarza

Vercia jak to ukradli Wam psa? kurde masakra.... Marceli pieknie wyrósł, a rogaliki mistrzowskie wygladaja jak z piekarni;) no i ja czekam na Twoje fotki tez juz nie pamietam jak wygladasz...

Magda pluj przez lewe ramie zadna zima nie wraca!!!
sił dla P.bidok musi byc rzeczywiscie przemeczony....
jak Michu?

justynka a Ty od samego rana o jedzonku... mmm a ja juz wciagnelam dwie kanapki z valbone... to moja slabosc... :Wstyd:

mei Kacper troszke rzeczywiscie wyskoczyl w gore wszystkie spodnie mial juz za krotkie, musialam pokupywac bo wstyd bylo gdzoekolwiek wyjsc...
co do przesilenia to i mnie dopadlo, jak wyjde jakos wczesnie z dziecmi tak do 12 na dwor, to wracam i o 15 jakbym padla to chyba spalabym do rana...

Anielinka ten nalot moze byc od temperatury albo stanu podgoraczkowgo... mysle ze to raczej nie plesniawki...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Andzia pamietam jak sie szykowalas na te dno otwarte :sofunny:
A narzekalas, ze zołzy takie najgorsze. hihi! A okazuje sie, ze wcale nie sa takie zle.
Nic nie mow o przesileniu, codziennei zasypiam z Michalem :lup:

Co do p-kola to w srodku mi sie nie podoba. Wyglada tak samo jak ja chodzilam do p-kola. ciemno jakos i nieprzytulnie. No i przeszlam przez cale p-kole, moglam polowe wyniesc i nikogo nie bylo.
Do tego jak sie wchodzi to od razu sa strone schodny w dol do szatni. Przejde sie chyba jeszcze do onnych p-koli w okolicach i zoabcze. Z drugiej strony nie chce wymyslac. Prowadza tam program, ktora moja mama wdrazala w p-kolach :)

Odnośnik do komentarza

Hej!
Już sama nie wiem co mam myśleć o Amelce, język nadal biały, ale temp. nie ma...acha a przy tym ma brzydki zapach z buzi, więc może jakieś zapalenie?? hmm..

U nas dopiero słńce się przedziera przez chmury, bo rano to ciemni i pochmurno było :(
Magda nie strasz tym śniegiem:)

Andzia
a widzisz, narzekasz na dzieci a okazuje się że są jeszcze gorsze od nich :Oczko:

Justynka widze że Ty nadal wymyślasz z jedzeniem:))

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

o matko dziewczyny jak sie wystraszylam, patrze na Kacpra a on gorne jedynki ma czarne, mowie no ładnie tak się bałam tej próchnicy i się przypałętała... mimo ze myje mu zabki regularnie... wzielam szczotke szoruje i szoruje, nie chcialo nic schodzi wkoncu po dluzszym szczotkowaniu zeszlo, teraz sobie przypomnialam ze dawalam mu sok z jagód:lup::lup: ale dziwne ze tylko gorne jedynki a inne zabki bielutkie jak zawsze...

Anielinka wiesz co moze warto pojsc do lekarza zobaczyc co to bo jesli faktycznie ma brzydki zapach z buzki to moze to jakis grzyb czy cos...

tak wam zazdroszcze z tym przedszkolem tez bym chciala dac Kapisia do pkola, ale nie dam rady finansowo;( ale znalazlam takie przedszkole ddo ktorego mozna prowadzac np.raz w tyg.na kilka godzinek zeby dziecko mialao kontakt z rowiesnikami... i chyba bede musiala z tego skorzystac a od przyszlego roku dam go juz do prawdziwego pkola...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Laski dotlenione zasnęły w sekundkę. A ja mam taką gimelę w chacie:glass:

Magda
napiszesz coś więcej o tym programie?
Kasioleq u nas (i wiem, że w większości województwo też już tak jest) 5 h pobytu w przedszkolu funduje gmina, rodzice płacą tylko za resztę. Dowiedz się, może i u Was tak jest, wtedy mogłabyś posłać Kacpra chociaż na te 5 h. A może jako mamie samotnie wychowującej należa Ci się jakieś dodatkowe zniżki?

Odnośnik do komentarza

No i jestem!!! Skończyłam prace o 12 ale od 13 czekam na internet:Wściekły:

Kinga wszystkiego najlepszego!!!:orchestra:

Justynka ja też mam zapasy do wykorzystania.....nie wiem co na dzisiaj....chyba też coś wymyślę....może babkę drożdżową z rodzynkami....:Śmiech:

Magda, ja czekam na jakąś decyzję z p-la i nic nie dostałam jeszcze a o drzwiach otwartych nie słyszałam.....

Andzia u mnie tez jest syf! Ja nie wiem czy to tylko moje wrażenie czy u was tez tak jest w domu...ile bym nie posprzatała wieczorem to na drugi dzień wracam i znów wszędzie bałagan....:Zakręcony:

Moj młody śpi, obiad mamy od babci.....szukam pomysłu na dzisiaj......

Odnośnik do komentarza

Vercia ja jestem,!!! widzę że prowadzisz dziś dyzur???
my bylismy jednak dzis na dzialeczce:) fajnie bylo z Panem Jerzykiem zabraliśmy się do robotki:) mama bawila sie z dzieciaczkami bo ona ma z kręgosłupem problemy i nie moze tak pracowac... fajnie cały dzien na powietrzu...;))) dzieciaki zadowolone... teraz mama robi kolacyjke, ale ja juz o tej porze nie jadam:) puscilam totka dzisiaj dziewczyny jutro zostaje milionerka:)) 21milionow do wygrania:glass::glass::glass: chyba bym zwariowala jakbym tyle szmalu wygrala:)))
Vercia ja nie jem anty, bo nie mam potrzeby... ;( ale jak bede miala to bede uzywac plastry

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...