Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
K. rano dostał telefon, że musi jechać do pracy, więc zła jak osa jestem:Wściekły::Wściekły::Wściekły:
Położyłam laski i idę się za jakiś obiad zabrać, popołudniu chłopaki jadą na basen, a ja z laskami ide do mojej mamy na kawe.
Jutro rano jadą jednak na te targi, ale sami. Stasiu przedwczoraj pochwalił się teściowej, że jedzie z tatą na targi, a ta do Kuby, jak odbierał Stacha, że ona w niedziele robi imieniny, będa goście i że wydawało jej się, że nas zapraszała. :Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

andzia
Ja te z robie właśnie listę zakupów, chłoapaki po basenie wjadą do jakiegoś marketu. Masakra::(: Samo żarcie jest kurna tak drogie, że kosmos. Jeszcze ta moja dieta, czyli osobne produkty, osobne jedzenie, porażka.

no szkoda gadac...a jak dojdzie jeszcze jakas chemia to juz w ogole czary...kilkaset zlotych idzie,tylko sie kurde pytam,na co???

Odnośnik do komentarza

Witam!
Wchodzie i nie wierze:
1. Vercia
2. duzo napisane :)

No taaaak to mi sie podoba!

Vercia super, ze do nas wrocilas! W pracy wszystko ok? Wrzuc jakies fotki MArcela
U nas tez pieluchy i jakos nie widze opcji na nic wiecej, wiec bedziemy sie wspierac :)

Gosia gratuluje przedszkolaka!
No i gratki za 2 kg w dol!

Ja sie dzisiaj zwazylam i mialam 0,5 kg wiecej, wiec dol, ale chwila pozniej dostalam @, wiec odetchnelam.

Mei aktywny dzien za Toba z dzieciakami siostry. Jak tam postepy Filipowe na rowerku?

Andzia ale T. dala czadu z ta kawka imieninowa :lup:
Szkoda, ze K. musial jechac do pracy :(
P. tez od rana do wieczora u jutro tez :(

Cafe chlopaki super! Mlodzi jacy juz duzi. Rosna taaak szybko :)
Szkoda sklpeu, lale moze faktycznie uda sie cos na miejscu otworzyc. Duzo by to rozwiazalo.

Kasioleqq witaj zgubo :)

Odnośnik do komentarza

Z Michała kupami odrobine lepiej. Syrop dostal juz 2 razy. Po wieczornym mleku nic nierobil, ale o 6 pobudka, bo kupa i rano zrobil 4!!! Ale juz o wiele lepsze. Od rana cisza, wiec licze na poprawe :)
Pewnie najlepiej, zeby nie pil mleka, ale to jego najwazniejszy punkt dnia i nie ma opcji, zeby mu odmowic :lup:
Za to zrezygnowalismy z sokow i chcialabym, zeby jzu tak zostalo :)

Odnośnik do komentarza

Ale sie rozpisalam :)
My dzisiaj u moich rodzicow. Mlody z dziadkiem jzu zaliczyl spacerek, zjadl rosolek i teraz spi. Jak wstanie to ida na kolejny spacer. JA zaliczylam fryzjera i w koncu pozbylam sie okropnych odrostow.
Jutro idziemy do mojego chrzesniaka na urodziny i Michał juz nie moze sie doczekac.
aaaa, dostal od moich rodzicow hulajnoge, ale na razie to my go wozimy :lup:

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny no nie wierze zguba sie znalazła....pisz dziewczyno co u ciebie jak tam marcel, ajkies zdjecia wrzuc bo juz nie pamietam jak wygladacie....

a u nas dziewczyny zima na maksa okolo 50 cm sniegu spadlo w nocy masakra, pojechalam dzisiaj rano po prezzent dla corki kolezanki i wzialm dzieciaki ze soba ale siostra sie nimi zajela a ja polatalam po sklepie i targu....teraz czekam az olek wstanie i bede odkurzac i myc podloge, jeszcze sypialnia mi zostala do ogarniecia z kurzu ale olek tam spi wiec nawet nie wchodze.....

magda no kurcze ty to sie nie odchudzaj chudzino....my tez sie tak ostatnio zastanawialismy ze jak ja wroce do pracxy to tak nam podskocza wydatki ze masakra bo dodatkowe auto trzeba nakarmic zeby jezdzic, a tak to teraz jedno praktycznie stoi tylko czasami gdzies sobie pojade z dzieciakami jak S nie ma....co za kraj normalnie na nic nie starcza tylko jedzenie dobrze ze u nas taki targ jest i ciuchy naprawde tanie to moge sobie na cos pozwolic i dzieciakom cos zawsze kupie po 20zl badz nawet 10zł i to nowe....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
No i jestem! I zamierzam do was codziennie zaglądać!
Na prawdę przestalam zaglądać tylko i wyłącznie ze względu na brak czasu. Do tego przez te śnieżyce były okresy, ze nie mieliśmy inetrnetu np. 2 tyg. albo był jak tylko nie bylo opadów. Mamy parterówkę i u nas cięzko jest z zasięgiem....nawet teraz są dni, kiedy mnie rozłącza co 15 minut....
W pracy wszystko ok, daję radę. Czasami jestem wściekła jak muszę zostać na radę do 19 albo na jakieś zgromadzenie czy kurs. Wystarczy jedna zmiana z ministerstwa i już szkolenie musi być, projekty itp.
Bardzo się ciesze, że i tak jestem mile widzianym gościem :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Magda zdrówka dla Michalka!! Ja nie mam sposobu na mojego gada, jak go odpieluchowac??? Mój w ogóle nie mówi, ze ma kupę albo siku. tak jakby jemu to nie przeszkadza.....
Cafe, udanych zakupów! Wciąż niezmiernie Ciebie podziwiam, jak ty to wszystko ogarniasz.....
Andzia fajnie, że chlopaki na basen jadą....z T. widze jak zwykle przeboje....one chyba mają to do siebie!
Witaj Justynko! fajnie, że możesz czasem odsapnać od dzieciaków....
Gosia, a jak u Ciebie w pracy? chodzisz na rano? na drugą zmianę? Ja mam zawsze na 8-00. czasami muszę być o 7-30.
Magda my też idziemy jutro na urodziny do kuzyna:).

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o ceny w sklepach, to zgadzam się z wami....strasznie drogie jest wszystko.....najbardziej jestem zła, że kupujemy jeszcze pieluchy...:Wściekły: No i oczywiście G. zapracowany. Też oboje pracujemy a kasa idzie jak woda.....Ostatnio bylismy kupić mlodemu buty na wiosnę, jakiś sweterek, kalosze i body i poszło 300 zł. Tragedia!!:Niespodzianka: Mam nadzieję, że już będzie ciepło i odejdą nam opłaty za ogrzewanie......
Andzia u nas weekendy wyglądaja podobnie, jak cos jest do zarobienia to G. pracuje...
My dzisiaj zaliczyliśmy spacerek, zakupy, kupilismy prezent dla kuzyna - grę strategiczną. Taki wybór jest w sklepach dziecięcych, ze można zwariować!! Widziałam fajne rolki dla 3 latków z 3 kółkami z tyłu. Zastanawialam się przez chwilę, czy marcel chciałby jeżdzić???
Zrobiłam obiadek i szukam przepisu na jakieś fajne ciastka......
aaaa.... mam fajne przepisy na domowe buły i rogale śniadaniowe, jakby ktoś chciał....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...