Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej laski...

A ja dopiero teraz zasiadłam, dziś zleciał mi dzień nie wiem kiedy...na 12 Ł. mnie zawiózł do fryzjera, póżniej na poczte i byłam w domu koło 16, zjedliśmy obiad i wypiliśmy kawke i ciacho zjedliśmy bo Ł. ma dziś urodziny, dziś nic nie robiłam, bo w sobote czeka mnie mała imprezka...

Andzia
ale te Twoje dziewczyny prowadzą dialogi, paść mozna :hahaha:
ja też bardzo często słysze od Amelki moje słowa:D także trezba teraz liczyc się ze słowami hehe

Cafe
gratki za 2 kg! super!
mam nadzieje że szybko kogoś znajdziesz na miejsce tego leniucha...

więcej nie pamietam, bo czytałam na raty:((
ide na bok...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam!
U nas dalej kupa za kupa :( Jak nie przejdzie do niedzieli to do lekarza. To chyba jakis wirus, bo przy bakterii to wydaje mi sie, ze byalaby temperatura, co? A moze sie mysle :lup:

Anielinka spoznione NAJ dla Ł.!
Pokazuj szybciutko fotke pofryzjerowa!

Justynka daj znac jak po lekarzu.

cafe pwoodzenia dzisiaj w sklepie! K. nie musi jechac do pracy?
Dobrze, ze zwolniliscie leserke!

Andzia ale z Ciebie dobra zona! Wieczorem mzeowi parowy robic :)

Odnośnik do komentarza

Andzia faktycznie troche dziwnie z ta dieta :lup:

Co do Michała to jadl dwa dni ryz i marchewke, na wieczor tylko herbatniki, rano chleb z maslem. Nic co by go moglo przeczyszczac. No, ale pije mleko dwar azy dziennie i tego nie jestem w stanie mu nie dac.
Wciskam jak tylko jest szans smecte, ale wszedzie wyczuwa :( Mialam 2 saszetki Dicoflor to dostal, dzisiaj dokupie.
Co moge wiecej mu dawac?

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Magda no Smecta niby najlepsza. TEn syrop, który ja kiedyś dawałam Stasiowi to taki Carbosal - WÄ�giel aktywowany syrop 100ml - porĂłwnaj ceny, sprawdĹş opinie i recenzje, naprawde super zadziałał, może spróbuj

Oj, to na pewno dzisiaj to kupie. To jest normalnie w aptekach dpstepne?

Tak.
Pamiętam jak Stasiu był z moimi rodzicami nad morzem to własnie tam dostał rozwolnienia, nie chciał nić jeść, mama mu to kupiła i po pierwszej dawceprzeszło:yes:

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
andzia
Magda no Smecta niby najlepsza. TEn syrop, który ja kiedyś dawałam Stasiowi to taki Carbosal - WÄ�giel aktywowany syrop 100ml - porĂłwnaj ceny, sprawdĹş opinie i recenzje, naprawde super zadziałał, może spróbuj

Oj, to na pewno dzisiaj to kupie. To jest normalnie w aptekach dpstepne?

Tak.
Pamiętam jak Stasiu był z moimi rodzicami nad morzem to własnie tam dostał rozwolnienia, nie chciał nić jeść, mama mu to kupiła i po pierwszej dawceprzeszło:yes:

Po zajeciach mu kupie :) Dzieki za rade :)

Odnośnik do komentarza

Opowiem Wam cos. Wczoraj prasowalam, ale zle sie czulam, brzuch mnie bolal. I P. wrocil z pracy, usiadl przy stole i sie pyta jak sie czuje. Michal w tym czasie jezdzil samochodami kolo nas po podlodze.
Mowie, ze boli mnei brzuch, chyba przed okresem i ze jak juz dostane to po mozemy juz dzialac. Dokladnie tak powiedzialam, ani slowa wiecej. P. dopiero co przyszedl. I zanim cos odpowiedzial to Michał do nas podszedl i mowi:
tata, przyjdzie do nas dzidzius, przyjdzie!
I sobie poszedl.
A nas zamurowalo, bo zero tematu, zero slowa ciaza, dzidzius itp. az gesia skore mialam.

Odnośnik do komentarza

magda_79
Opowiem Wam cos. Wczoraj prasowalam, ale zle sie czulam, brzuch mnie bolal. I P. wrocil z pracy, usiadl przy stole i sie pyta jak sie czuje. Michal w tym czasie jezdzil samochodami kolo nas po podlodze.
Mowie, ze boli mnei brzuch, chyba przed okresem i ze jak juz dostane to po mozemy juz dzialac. Dokladnie tak powiedzialam, ani slowa wiecej. P. dopiero co przyszedl. I zanim cos odpowiedzial to Michał do nas podszedl i mowi:
tata, przyjdzie do nas dzidzius, przyjdzie!
I sobie poszedl.
A nas zamurowalo, bo zero tematu, zero slowa ciaza, dzidzius itp. az gesia skore mialam.

Magda normalnie mnie ciary przeszły, serio!!!
To jest na pewno dobry znak:Podziw::Podziw::Podziw:
Że nie wspomne o prasowaniu przy Michale, bo jak o tym mysle, to też mam ciary:lup:

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
Opowiem Wam cos. Wczoraj prasowalam, ale zle sie czulam, brzuch mnie bolal. I P. wrocil z pracy, usiadl przy stole i sie pyta jak sie czuje. Michal w tym czasie jezdzil samochodami kolo nas po podlodze.
Mowie, ze boli mnei brzuch, chyba przed okresem i ze jak juz dostane to po mozemy juz dzialac. Dokladnie tak powiedzialam, ani slowa wiecej. P. dopiero co przyszedl. I zanim cos odpowiedzial to Michał do nas podszedl i mowi:
tata, przyjdzie do nas dzidzius, przyjdzie!
I sobie poszedl.
A nas zamurowalo, bo zero tematu, zero slowa ciaza, dzidzius itp. az gesia skore mialam.

Magda normalnie mnie ciary przeszły, serio!!!
To jest na pewno dobry znak:Podziw::Podziw::Podziw:
Że nie wspomne o prasowaniu przy Michale, bo jak o tym mysle, to też mam ciary:lup:

Ja do tej pory jak sobie to przypomne to mam gesia skorke. Normalnie w takie rzeczy nie wierze i jestem realistka do bolu. ale to mnie powalilo. Juzn ie wspomne, ze P. sie prawie poplakal. Slowem sie nie odezwal. Szok.

Co do prasowania to nei wiem w czym Michał moglby mi przeszkadzac. Mowie, ze mam gorace zelazko i nie podchodzi tylko bawi sie troche dalej.
Wczoraj sama do niego powiedzialam, ze moglby troche porozrabiac, cos zrobic. a on tylko spojrzal na mnie jak na wariatke.Za to z P. szaleja na maska, biegaja, wyglupiaja sie.

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda :Całus:
CO do prasowania to ja nawet nie próbuje, ja na żadnej pracy nie skupiam się na dłużej, bo co chwilę musze interweniowac w jakieś kłótnie i bijatyki, więc gdybym sie na chwile oddaliła od deski, to wiadomo. Poza tym moje złośnice na bank by mi rozwalały ciuchy i przeszkadzały.

No bo sa dwie, dlatego jest zupelnie inaczej. Michałowi by do głowy nie przyszlo cos mi rozwalic. Jakos na to nie wpadl :)
Tylko w swoim pokoju ma wiecznie wszystko porozwalane,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...