Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Magda :Całus: tulam mocno!!!
K. rano usłyszał w radiu, ze jest dzień mężczyzn i zadzwonił poinformować mnie o tym fakcie, powiedziałam mu: Kochanie, przecież Ty masz swoje święto codziennie:Podziw:::):

:sofunny: :sofunny: :sofunny:

Dobry tekst! Musze go powtorzyc P. :)
Tyle, ze moj biedak codziennie slyszy, ze ma szczescie, ze na mnie trafil i ze mu zycie uratowalam :)

Odnośnik do komentarza

No ja właśnie dostałam na gg powiadomienie że dziś dzień faceta, bo bym też nie wiedziała:)...ale myśle że Ł. nawet o tym nie wie, ale pewnie w tv i tak usłyszy, ale chyba wykorzystam tekst Andzi i będzie po sprawie :hahaha:

Magda domyślałam się że ten dołek właśnie z tego powodu :( :Całus:
ale macie fajne pomysły w pracy z tymi jajami::):

Andzia ale super że kuzynowi wkońcu się udało z synkiem, pewnie sa przeszcześliwi :Podziw:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem!

Magda ale cena:Szok: Co te buty w sobie mają że tyle kosztują?! Ciekawa jestem ile kosztuje faktycznie produkcja takich bucików a ile płaci się za firmę:Rozgniewany: Ja też jestem na etapie rozglądania się za butami... Nawet wiem jakie bym chciała mu kupić, ale albo rozmiar nie taki albo kolor:/ A co do sznurówek, to pewnie u Was nie byłoby to problemem:Oczko:

Justynka zdrówka dla Was chorowitki! Dobrze że Julek się trzyma...

Anielinka śliczniutka ta Twoja córeczka! Co do terminów wizyt to...:/ Dobrze, że chociaż prywatnie termin jakiś w miarę względny...

Andzia jak ta żona kuzyna dała radę:O Gratulacje dla młodych rodziców!
Mam pytanko:Lol: Czy na blogu który kiedyś podałaś Pani Emilia przypadkiem o Tobie nie wspominała? :D Imię inne, ale reszta się zgadza:Oczko:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

My dzisiaj zakupowo dzień spędziliśmy. Sama spożywka i chemia niestety...
Dzisiaj rano Filipo jak zwykle w świetnym humorze wstał, zachciało mu się kupala, na dworze jeszcze szaro, ja w najlepszej fazie snu a tu zonk! Młody sięgał po jakąś zabawkę siedząc na nocniku i zgadnijcie co:Kiepsko: Siku i kupa. Na podłodze, zmieszane. :glass: A jeszcze w trakcie działań czyszczących (działałam jeszcze w fazie snu więc niezbyt sprawnie:Histeria:) Filipo wytarł tyłek w moje łóżko:Kiepsko::Kiepsko: Boska pobudka:Histeria:
Idę na bok...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

mei wlasnie dlatego tak mi zalezalo,zeby olas robil na kibelek-coprawda musze go sadzac ale prszynajmniej nie mam tego typu atrakcji:Oczko:

anielinka cuuudna amelcia,cuuuudna

andzia gratulacje dla kuzyna

magda buty piekne!zarabiste!!ale wiesz co,jesli moge ci doradzic to mysle,ze nie warto juz teraz takich kupowac-za chwile wejdzie w adidasy
my kupimy 2 pary sportowych,i jakies trampki

Odnośnik do komentarza

Witam szybko, pędzę się chwalić, że waga w końcu ruszyła, dziś zobaczyłam 400 g mniej, to najpiękniejsze 400 g mniej jakie w życiu widziałam:hahaha:

Mei ale kupna historia, współczuje:lol:
U nas nocniki stoją tylko w łazience i absolutnie nie pozwalam wnosić ich do pokoju.
A co do blogu to dawno tam nie zaglądałam, ale nie sądzę, że to o mnie:Oczko:

Cafe współczuje nocek, ja kurde mam ostatnio pobudki o 5.30 i też łażę jak zombie. A oni nie śpią bo głodni, płaczą czy co? Może spróbuj podać im Viburcol? Albo kleiku trochę do mleka?

Magda
ja też bym nie kupowała takich wysokich, bo za chwilę zrobi się prawdziwa wiosna a za jakieś 2 miesiace i tak trzeba będzie szukać sandałów. Ja chcę kupić od razu niskie i najwyżej na początek grubą skarpetę założę. a cena typowa dla Bartka, ja wczoraj oglądałam Korneckiego dla lasek i kosztowały 110-120 zł.

Odnośnik do komentarza

Heloł!
Macie oczywiscie racje co do butow. Bez sensu kupowac teraz wysokie. a poza tym cena kosmiczna. Po prostu je zobaczylam i taaaak mi sie spodobaly :)
Kupimy adidasy i trampki i bedzie ok. Dzieki za rady :)

Mei okropna kupna historia. Tym bardziej okropna, ze bylas zaspana :)

Andzia gratki ogromne!!! Dzisiaj rano sie wazylam i pomyslalam o Tobie :) Teraz na pewno sie ruszy!

Cafe to, ze Ci wspolczuje tych nocek zabrzmi banalnie. Jak Ty funkcjonujesz? No co za łobuzy z chlopakow.
Super, ze asymetria zanika!

Odnośnik do komentarza

hej magda

wczoraj zapomnialam zupelnie,zeby cie ucalowac i powiedziec,ze mooooocno trzymam kciuki za wasze blizniaki:Całus:

a jak funkjonuje?
ostatnio padam z olkiem przed 20,spie do polnocy,bo wtedy karmimy ...pozniej roznie,czasem uda sie zasnac od razu czasem nie...no i kolo 3 sie zaczyna...i oni wcale nie sa glodni,bo popija sobie troche i tyle:Histeria:

Odnośnik do komentarza

cafe82
hej magda

wczoraj zapomnialam zupelnie,zeby cie ucalowac i powiedziec,ze mooooocno trzymam kciuki za wasze blizniaki:Całus:

a jak funkjonuje?
ostatnio padam z olkiem przed 20,spie do polnocy,bo wtedy karmimy ...pozniej roznie,czasem uda sie zasnac od razu czasem nie...no i kolo 3 sie zaczyna...i oni wcale nie sa glodni,bo popija sobie troche i tyle:Histeria:

Ale sie usmialam :hahaha:
Dzieki :)

Odnośnik do komentarza

Cafe super, że asymetria zanika. A w tej nocy może spróbuj go odłożyć do łóżeczka, wsadzić smoka , poklepać lekko po dupci i olać jego jęki-ja tak robiłam:Nieśmiały:Jeżeli nie był to oczywscie typowy płacz tylko fochy

Magda przy Waszej cierpliwosci i dobrych genach to se możecie nawet trojaczki chcieć:lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...