Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
Cafe Olek pojdzie do panstwowego p-kola? Zdazylas go zapisac?
U nas zapisy dopiero w polowie marca.

Super, ze w neidziele wyrwiecie sie chociaz na 2 h. Rodzice dadza rade! A ze musialas poprosic to co tam, wazne, ze wyjdziecie :)

zapisy sa u nas caly luty
w marcu sie okaze czy zaostal przyjety akurat do tego,ktore wybralismy
ale K wlasnie dzwonil,ze pani w powiedziala,ze nie ma tragedii-zobaczymy
jesli nie dostanie do tego wybranego to przypisza go tam,grzie jest miejsce-tak to u nas podobno dziala-nie orientuje sie jeszcze w tym wssytkim!

chce dzisiaj podskoczyc do takiego fajnego niepublicznego i dowiedziec sie co i jak

Odnośnik do komentarza

Anouk znam ten ból:Padnięty:Ja mam na szczescie mięcho od wczoraj, surówkę zrobiłam, dosmażę tylko fryty i finito:D

Cafe na pewno nic chłopakom nie będzie, nie nakręcaj się i myśl pozytywnie:)
SUper, ze wychodzicie w sobote, a jak mama zobaczy, że nie taki diabł straszny, to może będzie częściej chętna zostawać z chłopakami.
U nas zapisy od 1-go marca.

Magda nie poddawajcie się, jak już usiadł to połowa sukcesu, teraz będzie już tylko lepiej, zobaczysz!!!

Odnośnik do komentarza

Ja mam dzisiaj na obiad rybke i fryty, ale brak pomyslu na surowke. Mlody ma zupe kalafiorowa, wiec luzik. Ostatniio zaczal jesc zupy, wiec wykorzystuje te jego chec :) Co prawda zjadam iche jak go nakarmie, ale po kilku m-cach bez warzyw to mega duzy postep :)

cafe super, ze nie ma u Was tragedii z p-kolem. U nas setki dzieci zostaja bez szans na jakiekolwiek publiczne, wiec kicha.

andzia a oc dziewczyny takie dzisiaj łaskawe dla mamy? :) Oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza

Cafe a daleko to przedszkole od was? Jakbyś musiała z chłopakami go odbierać to dacie rade? U mnie ten plus, że do p-kola mam jakieś 800m
Magda do rybki najlepsza surówka z kiszonej kapuchy:D Super, że Misiek zaczął jeść zupy.
A propos zup to polecam Wielkie Ĺťarcie - Przepis - OgĂłrkowa z ryĹźem, pychotka z tym ryżem, w dodatku jest gęsta, więc dla dzieciaków w sam raz

Odnośnik do komentarza

Heloł:)
I ja się melduje w ten mega mroźny dzień, w czoraj na wieczór -20 st. :Histeria::Kiepsko: dziś świeci słonko, ale i tak jest strasznie mroźnie i do tego wiatr zawiewa mroźny..brr miałysmy iść połazić, ale sobie odpuściłam...

Magda
brawa za Miśka za pierwsze siadanie na nocnik! oby szybko zajarzył o co chodzi...
fajne plany masz na urlop majowy:)

Cafe
nie dziwie się że się stresujesz dziś po tym szczepieniu, ale mysl pozytywanie- będzie dobrze!
fajnie że w niedziele wychodzicie tylko w trójeczke...a rodzicom przyda się taka lekcja z bliźniakami sama na sam:D może im się spodoba i będą chcieli częściej zostawać:)

Andzia ale jesteś zakręcona kobito :D dobrze, że ta koleżanka zadzwoniła, bo dopiero byś zrobiła wejście smoka:D:D:D

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia no do tego przedszkola mamy jakies 10 minut spacerkiem
wiec bliziutko-to bylo decydujace-bo czesto pewnie bedziemy go odbierac w trojke-ja,julas i czarek:)

olek wcina rybe..z chelebem i buraczkami:)

No to git::):
STasia rano zawsze wozi K., a z odbieraniem teraz jest luzik, bo laski same wejdą po schodach, co prawda ciężko je wygonić z sali i na dzień dobry rozbierają się z kurtek, ale to jest i tak pikuś, bo jeszcze jakiś czas temu wywalały wszystkie buty w szatni itd. Najgorzej było jak jeszcze nie umiały chodzić, do p-kola są schody, moją kolubryną wiadomo,że nie mogłam po nie podjechać, więc albo czatowałam na kogoś, żeby chwile na nie popatrzył, albo z duszą na ramieniu zostawiałam je i pędziłam po Stasia, on musiał sam się ubrać, a ja leciałam już do nich. Jedno dziecko weźmiesz na ręke i pikuś, z dwójką takie oczywiste rzeczy już nie są takie proste:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

cześc dziewczyny
my dzisiaj bylismy na spacerku z julkiem i oleczekiem, jest mroźno ale na spacer super pogoda tylko teraz mnie glowa boli przez to słonce....

kurcze a mnie wlassnie cos podkusiło i zadzwoniłam do przedszkola, bo czekam na wiadomosc czy olek od marca dostal sie spowroten na te zajecia dodatkowe, a te mi mowia ze spotkanie jest dzisiaj o 16 a mieli napisac na stronie internetowej co i jak nosz kuzwa ale sie wkurzyłam, a najlepsze jest to ze nie mam auta zeby tam podjechac....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

gdzie wy sie podziewacie dziewczyny???? kurcze cos ostatnio żadna z nas nie ma zbyt dużo czasu to żeby siedziec na forum.

ja byłam na tym spotkaniu w przedszkolu i oleczek sie dostał, teraz te zajecia są za darmo, dwa razy w miesiacu beda dzieciaki jezdzic na basen z rodzicem i do tego sa jeszcze 4 szkolenia z psychologiem dla rodzicow i spotkania jakbyśmy chcieli porozmawiac z psychologiem na temat dziecka

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Ja zagladam, ale sama ze soba pisac nie bede :(

Justynka super z tymi zajeciami!!! I jeszcze za darmo. U nas w calym miescie sa tylko jedne i do tego beznadziejne.

JA jestem tak zmeczona, ze padam na pysk. Poganialam z mlodym, poprasowalam i zasypiam na stojaco. a jeszcze musze gada wykapac i polozyc spac.
Ide sie sama najpierw umyc.

Aaaa, zapomnialam.
Michał mowi do mnie: jutro bede sie golic!
JA: super, ogolisz sie z tata.
Michał: mamo, jestem za maly zeby sie golic!

A jaki ton przy tym :lup:

Odnośnik do komentarza

I ja zaglądam, ale zaraz się biore za robote :Oczko:

A ja dziś sobie zrobiłam wychodne do miasta :yipi: Ł. wrócił dziś wcześniej do domu, więc to wykorzystałam ::): chodziłam po sklepach przez 3 godziny, a teraz nogi mi w zadek wchodzą :Padnięty:
co prawda nic sobie nie kupiłam, ale pokupywałam troche pierdółek, ozdóbek itp. do domu w Home&You...ahh uwielbiam ten sklep, zawsze musze tam z czyms wyjść :) no i co sobie pochodziłam i popatrzałam to moje :Oczko:

Magda no to Misiek wział cię pod włos z tym goleniem :hahaha:
Justynka super że udało się z tymi zajęciami...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

A u mnie dzień jak co dzień:Padnięty:
Po p-kolu pobiegaliśmy godzinę po parku, a później ciężki czas do samego wieczora:Padnięty:

Justynka super z tymi zajęciami:great:
Anielinka ale Ci zazdroszczę takiego wyjścia::):
Magda teksty Michała jak zwykle zabójcze::):
W ogóle nie komentuję tego, że Ty przy nim prasujesz i kąpiesz się.
Ja właśnie odeszłam na chwilę od deski, zaraz ide na drugą turę:Oczko:

Pozdrowienia od Mei, obiecała jutro zajrzeć.

Gośka, Kaśka hophop

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki:)
Ale mi szybko te dni lecą:/ jutro już piątek... W sobotę mam poprawkę:/ w sumie to na własne życzenie... mam nadzieję, że jakoś pójdzie i zaliczę...
My też się właśnie obudziliśmy i jutro rano jedziemy małego zapisać do przedszkola... tylko jutro mam czas od rana... mam nadzieję, że uda mi się to załatwić, bo przed 9 muszę już być w pracy...a zapisy tak jak u Cafe są tylko do końca lutego;/
My już jesteśmy przeszło tydzień bez smoka:) Czasami się zapyta gdzie o jest, ale jak mu przypomnę o dziurze to przytakuje i zapomina... tylko co noc budzi się około 3 i mędzi:/ ale tu akurat nie wiem czy nie męczą go znów piątki... aaa i rano śpi krócej niestety:/ jednak jak memlał smoka to wytrzymywał dłużej... A poza tym u nas wszystko ok:) W pracy jak zawsze intensywnie... troszkę się zaczynam martwić co to będzie na koniec roku szkolnego:/ jak to będzie z moją umową:/
Po nocach śni mi się moja dentystka, więc chyba czas ją odwiedzić...:36_2_39:
Matkoooo wiecie ile ja już tego posta piszę:36_11_1: napiszę trochę i za chwilę robię co innego...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...