Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Magda śliczne fotki, Michał na każdym ma takie mądre spojrzenie i widać, ze jest raczje z tych spokojnych:Oczko:
A jak sie czuje synek kolezanki? Już wszystko ok?
Powodzenia u lekarza, daj znać jak chłopaki będa po.

Cafe bidulo, współczuje, ze musisz znowu tak długo zostać sama. Jednocześnie oczywiście rozumiem, pieprzona kasa:/
No i brawo dla Olka, u nas pielucha do spania w dalszym ciągu jest, zresztą wciąż pełna, wiec nawet nie ryzykuje i na noc nie próbuję zdejmować.

Justynka super, że masz pomoc w dziadkach:yes:

ANielinka u mnie -17:Szok:

Odnośnik do komentarza

Andzia szkoda, ze nie udalo Ci sie chociaz wyspac bez laseczek :(
A do lekarza to biegusiem!!!
Co do p-kola dziewczyn to sie nie przejmuj, najczesciej te rozrabiaki sa calkiem grzeczne w p-kolu, a nawet jesli nie to panie nie z takimi dawaly rade :)
Co do drzwi otwartcyh to super pomysl. Musze sie dowiedziec czy czasem w tym co Michal pójdzie nie organizuja takich atrakcji :)

Synek kolezanki juz calkiem calkiem. To zupelnie inen dziecko! nie dosc, ze fizycznie bardzo sie zmiebil, jakos zmeznial, bardzo wyrosl to jeszcze ruchowo to jkaby mial adhd :) Skacze po kanapach, fikolki, po parapetach. Na zawal prawie padlam :lup: No, ale jeszcze ciut iwdac, ze duzo przeszedl. Njwazniejsze jest to, ze nie bedzie musial miec lamanych nog. Najpierw taki byl plan, bo kosci mial odwapnione i uda rosly mu na boki, a nie prosto, chodzil bardzo krzywo i z problemami. Odkad wyniki ma dobre to i nogi zaczely sie prostowac :)))

Odnośnik do komentarza

magda_79
Andzia szkoda, ze nie udalo Ci sie chociaz wyspac bez laseczek :(
A do lekarza to biegusiem!!!
Co do p-kola dziewczyn to sie nie przejmuj, najczesciej te rozrabiaki sa calkiem grzeczne w p-kolu, a nawet jesli nie to panie nie z takimi dawaly rade :)
Co do drzwi otwartcyh to super pomysl. Musze sie dowiedziec czy czasem w tym co Michal pójdzie nie organizuja takich atrakcji :)

Synek kolezanki juz calkiem calkiem. To zupelnie inen dziecko! nie dosc, ze fizycznie bardzo sie zmiebil, jakos zmeznial, bardzo wyrosl to jeszcze ruchowo to jkaby mial adhd :) Skacze po kanapach, fikolki, po parapetach. Na zawal prawie padlam :lup: No, ale jeszcze ciut iwdac, ze duzo przeszedl. Njwazniejsze jest to, ze nie bedzie musial miec lamanych nog. Najpierw taki byl plan, bo kosci mial odwapnione i uda rosly mu na boki, a nie prosto, chodzil bardzo krzywo i z problemami. Odkad wyniki ma dobre to i nogi zaczely sie prostowac :)))

A potem w domu odreagowują:lol:

Bardzo się cieszę, ze z synkiem koleżanki już ok:Całus: Nawet sobie nie wyobrażam co musieli przejść. Pamiętam jak pisałaś o tym łamaniu nóg, Bogu dzięki, ze obędzie się bez.

Odnośnik do komentarza

Moje chlopaki juz po lekarzu. Dali rade :)
No i to typowa alergia, a skoro Aerius od poczatku nie dal rady to znaczy, ze to juz stan zapalny skory. Powiedzial, zeby jeszcze odczekac z testami i jesli to wroci znowu w takim natezeniu to wysle juz go na skorne. A na arzie dostal na buzie masc robiona na zamowienie z lekkim sterydem (ta zmiana jest najgorsza), a do reszty ciala przepisal inna masc (jeszcze nie wiem jaka), a do tego oczywiscie natluszczac, natluszczac i jeszcze wiecej natluszczac.

Odnośnik do komentarza

Magda no własnie nie wiem jak to jest z tym skierowaniem, bo nie mogę się dodzwonić do Puszczykowa, a tam ponoć lepsze terminy. U nas w szpitalu wycinają tylko przy miejscoiwym znieczuleniu, a ponoć lpeiej z narkozą, chociaż już sama nie wiem...ja miałam 6 lat i też miałam miejscowe i żadnej traumy nie mam. Muszę to jeszcze przemyśleć...
A laski śpią już 2h:Szok:

Odnośnik do komentarza

Magda oby te wszystkie specyfiki pomogły Miskowi :Całus: biedny...drapie się jeszcze???
zapomniałam napisać że super zdjęcia, Michy wyrósł i wydoroslał :yes:
super że z synkiem koleżanki juz wszystko ok, biedny musiał nieźle się nacierpieć :Płacz: juz nie wspomne co musieli rodzice przezywać::(: dobrez że z tymi nózkami jego wszystko dobrze i obyło się bez łamania...Bosze az mi ciary na sama mysl przeszły...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

hehe! A Michu jeszcze przed drzemką, bo są z Milanem na wybiegu.

Andzia teraz kojarzę, że jak gin dawal mi skierowanie na zabieg to tez do konkretnego szpitala, ale moze to nie ma znaczenia. Cholera wie.
Co do znieczulenia to tez slyszalam bardzo rozne opinie, chociaz jesli to mialaby byc narkoza taka jaka ja mialam ostatnio to polecam taka wersje.

Anielinka no Micha co chwila cos swedzi i prosi o drapanie. Mam nadzieje, ze juz niedlugo mu przejdzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...