Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Andzia ja dostalam o zastrzykow ze znieczuleniem, bo jeden dziad-kanał nie chciał sie znieczulic, a i tak troche bolalo. Teraz nie ma tragedii, a najwazniejsze, ze nie puchne. Tylko dziaslo troche spuchniete, ale to wiadomo.

Co do Michala to juz sama nie wiem co robic. Umowilam go do leakrza na jutro na 12, wiec P. pojdzie, ale nie wiem czy od razu nie isc do alergologa. Tyle, ze jak zaczne chodzic prywatnie to bedziemy placic kupe kasy, ktorej nie mamy. Juz sama nie wiem.

Justynka i ja poprosze Julkowe fotki :)

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia ale co zazdroszcze,baaaaardzo
ja gdyby ktos zabral mi dzieciaki to bym spala pol dnia,chyba:hahaha:

SPoko, trochę podrosną i na pewno siorka będzie ich zabierała:yes:

łe tam

moja mama niby chetna ale sie boi:Histeria:
tak mi ostatnio powiedziala

a w sob siorka z narzeczonym robi imprezke urodzinowa,kupa znajomych
i co...i gowno kuzwa...
no chyba,ze mam da sie przekonac i chociaz na 2 h z nimi zostanie
nakarmimy,pojedziemy i za 2 h wrocimy

Odnośnik do komentarza

magda_79
Andzia ja dostalam o zastrzykow ze znieczuleniem, bo jeden dziad-kanał nie chciał sie znieczulic, a i tak troche bolalo. Teraz nie ma tragedii, a najwazniejsze, ze nie puchne. Tylko dziaslo troche spuchniete, ale to wiadomo.

Co do Michala to juz sama nie wiem co robic. Umowilam go do leakrza na jutro na 12, wiec P. pojdzie, ale nie wiem czy od razu nie isc do alergologa. Tyle, ze jak zaczne chodzic prywatnie to bedziemy placic kupe kasy, ktorej nie mamy. Juz sama nie wiem.

Justynka i ja poprosze Julkowe fotki :)

A może pierwszy raz prywatnie, a później da się go wciągnąć na NFZ?
Myślę, ze na pewno musiałby go zobaczyć alergolog, a żeby robić testy to musi być przynajmniej 2 tyg. bez żadnych leków.
Ja teraz odstawiłam wszystko Stasiowi i w przyszłym tyg. będziemy powtarzać testy.

Odnośnik do komentarza

magda_79
Andzia ja dostalam o zastrzykow ze znieczuleniem, bo jeden dziad-kanał nie chciał sie znieczulic, a i tak troche bolalo. Teraz nie ma tragedii, a najwazniejsze, ze nie puchne. Tylko dziaslo troche spuchniete, ale to wiadomo.

Co do Michala to juz sama nie wiem co robic. Umowilam go do leakrza na jutro na 12, wiec P. pojdzie, ale nie wiem czy od razu nie isc do alergologa. Tyle, ze jak zaczne chodzic prywatnie to bedziemy placic kupe kasy, ktorej nie mamy. Juz sama nie wiem.

Justynka i ja poprosze Julkowe fotki :)

no wlasnie
moze raz prywatnie a pozniej na nfz?

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82
andzia ale co zazdroszcze,baaaaardzo
ja gdyby ktos zabral mi dzieciaki to bym spala pol dnia,chyba:hahaha:

SPoko, trochę podrosną i na pewno siorka będzie ich zabierała:yes:

łe tam

moja mama niby chetna ale sie boi:Histeria:
tak mi ostatnio powiedziala

a w sob siorka z narzeczonym robi imprezke urodzinowa,kupa znajomych
i co...i gowno kuzwa...
no chyba,ze mam da sie przekonac i chociaz na 2 h z nimi zostanie
nakarmimy,pojedziemy i za 2 h wrocimy

Fajnie, jakby mama została. Oni raczej są grzeczni, wiec na pewno da rade!!!

Odnośnik do komentarza

witam wtorkowo :) wczoraj przepadłam u rodziców na cały dzien , jak wróciłam to nie wiedziałam w co łapy włozyć , zimno bo nienapalone , obiady brak ....ale dostałam takiego motoru w zadzie ze nikt byu mnie nie powstrzymał :D
Cafe współczuję tych nocek :( nie ma nic gorszego niz niedospanie ..
Andzia no to korzystaj , korzystaj z chwili spokoju :) pierdziel porzadki i inne pierdoły .. odpocznij kobito !
UUU Magda nie zazdroszcze wyrywania .. najwazniejsze , ze juz po ... biedny Misiek ... oby doktor coś mundergo i skutecznego doradził ...
Anielinka a jak Ł ? bo gdzie sprzegapiłam , jeszcze w domu czy juz w pracy ?
Justynka , dawaj Julka !!
Kasioleq głowa nie boli po wczorajszych urodzinach ? :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny, ciagle Wam mecze o tej jego skorze. Ale chyba jutro pojde do naszego pediatry i zobacze co on powie,a potem w zaleznosci od potzreby albo od razu prywatnie albo poczekamy :)
andzia czyli jakby Misiek mial miec testy z krwi to musze Aeriusa odstawic, tak?

Cafe cholera, jakbys mieszkala blizej to bym zostala z chlopakami, a tak to kicha. Uwielbiam zajmowac sie takimi maluchami :)
Moze mama da sie jednak przekonac.

Anouk fajnie, ze jestes :)
Super dzien wczoraj spedzilyscie, od razu czas inaczej leci.

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda głupolu nie wiem za co przepraszasz, zrozumiałe, że się denerwujesz.
2 tygodnie przed testami nie można brać nic, nawet wapna,ale to już Ci lekarz wszystko powie. Miał Michał robione Ige całk.?

Nic nie mial robionego, bo to co wczesniej mu wylazilo to po kilku dniach Aeriusa+emolienty schodzilo i jakos ciagle odwlekalismy. Ale ostatnio jak mial robione wyniki to mial podwyzszone eozonofile czy jakos tak, ktore baaaaardzo ogolnie swiadcza wlasnie o alergii.

Odnośnik do komentarza

Hej laski!

U nas dziś -20 st. :Niespodzianka::Histeria: kurcze gdzie ta wiosna, co??!!

Cafe
współczuje nocek, ale może jak już będą chłopaki dostawać mleko z kleikiem to będą dłużej spać...
Amelka jak miała niecałe 3 miesiące to już zaczeła przesypiać całe nocki, więc i może u Was też tak będzie.

Andzia ale te Twoje dziewczyny to ranne ptaszki :Niespodzianka: ja Amelki bym nigdy o tej porze nie dobudziła, dla niej/dla nas to środek nocy :Nieśmiały:
korzystaj z dnia "wolnego" i olej wszystko:)

Magda
jak nie tu to gdzie masz się wygadać?! pisz, pisz wszystko co na sercu leży...
co do alergii, to ja się nic nie wypowiadam, bo kompletnie się na tym nie znam...
dobrze że już masz z głowy tą siodemke...oby tylko nie dała popalić.

Anouk ale wczoraj zaszalałaś... ale tak myslałam że wizyta u rodziców się przedłuzyła, skoro gdzieś nam przepadłaś:)
pytałaś o Ł.- ma zwolnienie do 8 marca, ale i tak ciagle jest w biegu, na montażach, ndrabia robote w swojej firmie:D

Kasioleq jak tam po urodzinkach???

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

A ja posprzątałam pokój dzieciaków, wyprałam pościele i wszystkie pluszaki, wypsikałam materace przeciw roztoczom i wywaliłam na mróż.
Teraz krótki relaksik i sprzątne to nasze biuro, a popołudniu jak odbiorę Stasia będe się już tylko relaksować:D

Anielinka u nas rano było -17, teraz "tylko" -11.
Cafe oby chłopaki szybko posnęły.
Na długo K. wyjeżdża?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...