Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Do tego jeszcze ten lekarz jak tylko przyłożył Amelce słuchawke do klatki piersiowej to powiedział odrazu że ma szmery nad serduszkiem, mówie mu że wiem, że w tym kierunku już robiliśmy badania u kardiologa itd. no i pyta się co mówił lekarz, no to ja mu mówie że powiedział że te szmery są delikatne, że z biegiem czasu one powinny ustać i na tym było koniec...a on do mnie na to że te szmery są jakieś "jednotonowe" zaczął mi tłumaczyć o co chodzi, ale takim słownictwem że nawet połowy nie zapamiętałam :Szok: (w takich sytuacjach żałuje że nie mam gdzieś w kieszeni dyktafonu:Oczko:) w każdym bądz razie radził mi żebym to skonsultowała z lekarzami w Gdańsku (chyba dał mi do zrozumienia że Słupscy specjalisci sa do dupy) na koniec zapytałam jeszcze co dobrego oprócz antyb. moge podać na kaszel, no to powiedział żebym dała Flegamine bo to stary, dobry lek...no i powiedziałam mu jeszcze o tym że Amelka już od ponad miesiąca kaszle, że ma takie w nocy ataki kaszlu suchego, od czego to może być, a on na to że być może właśnie te szmery nad serduszkiem powodują takie ataki kaszlu :Histeria: bo w nocy te wszystkie wewnętrzne "przewody" wiotczeją, te które wędrują od serca do płuc i powstaje tam jakgdyby szczelina która być może powoduje kaszel...ja pierdziele ale mi powiedział, że o niczym innym teraz nie mysle :Histeria:
no nic narazie zobaczymy jak to będzie się miało po antybiotyku, jeżeli będą wracały te ataki kaszlu to czeka nas wizyta u kardiologa w Gdańsku :Zakręcony:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka zdrowka dla amelki!co sie dzieje kurde...wszsyscy chorzy!!
co do szmerow to nasi chlopcy tez mieli wlasnie wtedy jak meczyl ich kaszel-dlatego mieli echo serca
nie denerwuj sie kochana na zapas:Całus:
skonsultuj z innym lekarzem

masz cos dla naszych blizniakow?
jakies bluzy,bluzki...bo spodenek mamy duzo
oczywiscie nie musza byc dwie takie same sztuki

Odnośnik do komentarza

olek u moich rodzicow
bylam z nim wczoraj i nocke
teraz jest K

ma temp 37-38 i wczoraj 5 wodnistych wieeeelkich kupoli!
wiec jednak cos tam sie dzieje i w czas go wywiezlismy,uffff

dzisiaj lepiej,kupa jedna rzadka ale juz nie wodnista

ja pierdziele jak tak ma to wygladac to wysiadam,serio

andzia ale fajnie z kinem!naprawde super...K wyszedl z inicjatywa?walentynki te sprawy?:Oczko:

Odnośnik do komentarza

anielinka
Cafe a do lekarza jedziecie z Olkiem czy nie? coś mu podajesz?
no i widzisz wcale nie spanikowałaś...dobrze że w czas zareagowałas...

olek czuje sie dobrze
troche je
pije duzo wody
wiec na razie nigdzie nie jedziemy
K wlasnie pojechal do apteki po ten lakcid L

kuzwa jak nie chorowal to nie chorowal,wzdych

ojciec ma z nim jutro zostac ale juz slyszalam komentarze :Histeria:
a K do rpacy musi jechac no a ja z chlopakami,wiadomo
ja pierd....jak ja nienawidze sie prosic,bleee

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ale chorobowo sie u nas zrobilo.
Co do tescia to chyba opisze na boku, bo musze sie wygadac. Ogolnie jest w miare ok, jest caly czas monitorowany, bardzo slaby. P. strasznie to przezyl, ale dumna jestem z niego, bo taka troske i zaangazowanie wykazuje, ze szok.
Moje 3 szt. chlopakow spia, a ja mam chwile oddechu. Po obiedzie chcemy jechac z Michałem do jakiejs bawialni, bo ciagle tylko w odmu siedzimy.

Odnośnik do komentarza

Cafe przestan sie zamartwiac, ze musisz sie prosic, najwazniejsza teraz jest Twoja rodzina i olej wszystko. Zdrowka dla Olka. Szkoda mi go, ze bidok chory i musi u babci byc, ale wiaodmo, ze chlopaki musza byc teraz chronieni. Faktycznie nigdy Wam przeciez Olas nie chorowal, a teraz jak na zlosc :( Tulam Was mocno!!!

Anielinka biedna Amelka! Zdrowka dla malutkiej. Fajnie, ze na takieg super lekarza trafiliscie. Czy kaszel zostanie czy nie to i tak jedzcie skontrolowac to z kardiologami w Gdansku. Bedziesz spokojniejsza.
A moze Ł. ze szpitala przywlokl jakies zarazki, co?
Ale szybko mnie wyszpiegowalas :) Noo, kupilam portki, wieczorkiem wysle kasiore. No chyba, ze jeszcze cos wypatrze dla mlodego i hurtem wyslesz :)

Andzia suuuuuper pomysl z kinem!!! My czekamy na moja mame, bp wyjechala i tez smigamy do kina, bo juz bardzo daaaaawno nie bylismy.
Ciocia moglaby zabierac laseczki raz w tygodniu na caly dzien, co? :hahaha:
Stasiu tez pewnie byl zadowolony, bo mogl na spokojnie z kolegami sie pobawic.
Zdrowka dla mlodych!

Odnośnik do komentarza

andzia
Witam niedzielnie:)
Co tu taka cisza?

Anielinka laski na wsi ok, ponoć grzeczne były:wink:
Przydałby się taki tydzień bez nich...:lol:
Jak Amelka?
A do kina jeszcze nie wiem na co, ko9leżanka ma rezerwować bilety, ja bym chciała na "Czarnego łabędzia", ale jak znam życie, to oni wybiorą mniej ambitne kino:Oczko:

Magda teraz czytam "W imię miłości", bardzo wciągające, a w kolejce mam "Dziesiąty krąg" i "Jak z obrazka"

Dzieki za tytuly. Co prawda jakos nie mam teraz weny na czytanie, ale warto miec cos w zanadrzu :)

Odnośnik do komentarza

Cześc kobietki:)
No i dobre się skończyło:/ ostatnie godziny wolności;) a od jutro praca...brrr...
A do tego czuję, że ciężka noc przed nami:/ Ostatnio...zresztą już od jakiegoś czasu Kuba jak się wkurzył, albo chciał się wkurzyć a nie miał konretnego powodu to wywalał smoczka i w tym samym momencie podnosił ryk:/ no i dzisiaj jak śwignął smokiem to ja szybko ucięłam smoczek nożyczkami, zrobiłam dziurę i powiedziałam mu, że od tego że tak rzuca smoczkiem zrobiła się dziura:/ no i był ryk.... teraz jest dobrze ale za chwilę przecież będzie musiał iść spać... już się boję...:36_11_1:
W piątek kupiliśmy komody, a więc ostatnie dwa dni skręcałam meble:) ogólnie mamy syf bo jeszcze muszę to wszystko poukładać:/ jak na razie jestem bardzo zadowolona z zakupu:) W piątek znów byłam w kinie tym razem na "Jak się pozbyć cellulitu" musiałam wybierać takie seanse, którebyły o dobrej godzinie - także nie patrzyłam na co chciałabym iść ale o której i co leci;) Ale w sumie film mi się bardzo podobał, można było się pośmiać i odstresować:)
MAgda zdrówka dla teścia! Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy i teść niedługo wróci do domu!
Cafe zdrówka dla Olka!
Andzia jak tam w kinie? Na czym byliście?
Anielinka zdrówka dla Amelki! Kurcze co się dzieje w tym roku.... ciągle coś:(

Odnośnik do komentarza

Hej,
za nami bardzo sympatyczny wieczór, poszliśmy w końcu na "Och Karol", ale wbrew mojej niechęci film całkiem, całkiem::):Później kawka, lody i po północy w domku, ale co tam, raz się żyje:lol:

Cafe ,zdrówka dla Olka!!! Niech wirusisko szybko idzie w cholere. Domyślam się, że nie jest łatwo prosić się o pomoc, ale dobrze, ze masz kogo o tą pomoc prosić, a wiadomo, że są czasem sytuacje bez wyjścia.
Tulam Cię mocno!!!

Anielinka i Ciebie mocno tulam:Całus: Rozumiem doskonale nerwy, ale lepiej niech ją ten kardioog zobaczy, u takich maluszków szmery są często zupełnie niegroźne i dzieci z nich po prostu wyrastają. Dobrze, ze trafiliście na takiego lekarza, przynajmniej wiesz na czym stoicie

Magda idę zaraz na boczek, jak minął wczorajszy dzień? Jak Ty się czujesz?

Gosia fajnie, ze mebelki kupione, poproszę później fotki gotowego salonu. Super, ze udało Ci się odpocząć i odstresować w te ferie, jeszcze 2 miesiace i wielkanoc:lol:
Powodzenia w odsmoczkowaniu

Odnośnik do komentarza

Jestem, jestem...:)
Witam...u nas ciut lepiej z kaszlem, ale katar daje najbardziej popalić :Zły:gile po pas, nos czerowny, co chwile Amelka krzyczy żeby maścią posmarować, do tego strasznie jest marudna i nic jej nie pasuje :Szok:

Gosia i ja poprosze o fotki odmienionego salonu::):
fajnie że znowu udał się wypad do kina...współczuje powrotu do pracy :Padnięty:

Andzia fajny wieczór wczoraj spędziliści- super!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam!
JA dzisiaj od rana stresy, bo bylismy u dentysty. O dziwo wielkiego dramatu z tymi moimi zebami nie ma. Ufff, chociaz raz :) Dzisiaj zrobila mi 1 zeba, jeszcze 2 zostaly i 1 do wyrwania (siodemka). W srode ide robic kolejnego. I jestem z siebie mega dumna :)

Tesciu lepiej, wczoraj jak mu kolory na twarz wrocily to na oddziale sie z niego smieli, ze z wakacji wrocil, bo on ma sniada karnacje, wiec jak mu krew naplynela w odpowiedniej ilosci to jak opalony :)
Biedak, bo ciagle na glodowce, jeszcze jutro caly dzien.

Reszte napisze na boku pozniej.

Odnośnik do komentarza

Andzia super, ze wieczor udany!

My sie wybieramy w srode do kina. Juz moja mama jest zamowiona, musze tylko zarezerwowac bilety i cos nie moge sei zdecydowac :)

Anielinka super, ze Amelka juz lpeiej! KAtar niestety to zmora dla takich maluchow. Michał ma juz 2 tyg. i konca nie widac :( Zdrowka dla malej ksiezniczki!

Cafe byliscie z Olkiem u lekarza? Juz kolka dni go trzyma. Ale sie musi nameczyc. Chce cos jesc? ZDRÓWKA!

Gosia ciekawa jestem jak yaszpianie Kubz bey smoka?!
I ja czekam na fotki salonu z nowymi meblami :)

Odnośnik do komentarza

Anielinka niech Amelka szybciutko wraca do zdrowia!!! Jaki macie antybiotyk?
Cafe a rozmawiałaś z lekarką o tych Olkowych kupach? Jest cały czas na diecie? Mam nadzieje, ze szybciutko mu minie!!!
Magda ja tez jestem z Ciebie dumna::):Grunt to się przełamać. a dlaczego 7-mka do wyrwania?
Dobrze, ze teściu wraca do siebie, rozumiem, ze to po nim P. odziedziczył karnacje?
a co do kina, to jeżeli macie ochotę na coś lekkiego to mogę śmiało polecić to "Och Karol", miom zdaniem najlepsza polska komedia od czasów Lejdis, bo wszystkie, które widziałam po drodze były raczej kiepskie

Odnośnik do komentarza

nie bylismy z olasem u lekarza
pije duzo wody,apetyt ma ale ciagle jest na diecie-chociaz ma ochote na wszsytko-myslicie,ze mozna powoli pozwolic mu na kaszke itd?czy sie wstrzymac?
wymiotowal tylko z czw na pt
humor tez ma,troche jest oslabiony no ale nic dziwnego
lekarka dzisiaj mowila,ze wazne,zeby duzo pil
jedzeniem mamy sie nie przejmowac ale olek bidny ciagle mowi,ze glodny:(

polecila enterol

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...