Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Ja na razie bez lekarza, niby wieczorem dobrze sie juz czulam, a dzisiaj znowu srednio. Najbardziej boli mnie szyja. Oby do soboty :)
Ja wczoraj osiagnelam stan wagowy masakryczny. Piec razy wchodzilam na wage, bo nie moglam uwierzyc w to co widzialam. Od dzisiaj koniec dobrego. Biore sie za siebie!

My wczoraj tez fajnie wieczor spedzilismy. Bylismy u Michalowej Aurelci :))) Po 21 zjechalismy do domu. Michał zafascynowany cymbalkami (musimy mu kupic), gral i spiewal.
Niestety Aurelia juz go tak wycwiczyla, ze jak tylko sie zblizala to od razu wyciagal reke i oddawal jej wszystko czym sie bawil :lup: Nawet jak tego nie chciala, a mlody smutna mina i do mnie zalenie sie, ze on przeciez chcial sie tym bawic :)))

Odnośnik do komentarza

Cafe super, ze chlopaki osluchowo ok! A co do ich rehabilitacji to u takich maluchow polega na odpowiednim ich noszeniu, podnoszeniu, ukladaniu. Mysle, ze to kwestia przyzwyczajenia, a lepiej zaczac teraz niz pozniej kiedy jest o wiele trudniej.
SIŁ!!!!!
Wielki buziak dla Olasa!

Andzia nie odwiedzaj zbyt czesto kolezanki, bo jej corcia moze przestac byc taka grzeczna :)
stasiu juz poszedl na impreze? Zrobilas jakas fotke?

Gosia ale fajnie spedziliscie dzien. Uwielbiam takie akcje :) Co ciekawego kupiliscie w Ikei?

Mei ja mam spokoj z laptopem, bo ostatnio chcialam cos wlaczyc mlodemu, a ja mam wolnego neta i cagle sie zacinalo. A Michal strasznie tego nie lubi i powiedzial, ze juz nie chce nic na komputerze :lup:
Jak Ty sie czujesz?

Odnośnik do komentarza

cześc dziewczyny

andzia dziewczyny juz od rana zaczynaja....sił kochana. i wstaw zdjecie stasia w przebraniu. a kto stasia zaprowadzi na zabawę??

gosia super dzien za wami..... no ciekawe kiedy ja sie do kina wybiore, statnio tak duzo jezdzilismy ze strasznie mi sie to spodobalo a teraz to chyba pojade dopiero jak Julek skonczy 3 miesiace.....a co kupiliscie w ikea???

magda moze wybierz sie do tego lekarza bo to moga byc wezły chłonne a najgorsze jest je przeziebienie, moja mama jak sobie przeziebiła to pozniej kazali jej usunąc.....a jak dzisiaj misiek???chciał isc do babci??

cafe moze rzeczywiscie rozejrzyj sie za jakas opiekunka ułatwi ci to bardzo, jeszcze teraz jak bedziecie mieli te rehabilitacje....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

andzia ja w ramach naszej forumowej diety pochłonełam 10 wafelków :lup::lup: no nie moglam sie oprzec...
ja teraz czekam az julek wstanie na karmienie i sie ubieramy i idziemy na spacer, ciekawe jak sobie poradze bo S pojechal zalatwiac odszkodowania i becikowe i jakies zakupy, wczoraj kupilismy przez allegro oswietlenie na pietro do pokoju chlopakow i ma tez je odebrac....wiec wroci dopiero na obiad, ale umowilismy sie ze kupi dzisiaj po zestawie w mc donalds bo jak ja ode na spacer to nie dam rady nic upichcic zreszta mi sie nie chce....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

My jednak wyszliśmy na godzinkę i zabraliśmy...hulajnogi:lol:L
Laski śmigają na nich jakby nic innego w życiu nie robiły, ścigały się ze Stasiem doprowadzając mnie do palpitacji serca, ale przynajmniej miło czas zleciał i bez marudzenia:Oczko:

Justynka miłego spacerkowania. Fajnie z obiadem, S. przemyślał chyba co nieco?
Stasia i dówch synków sąsiadów prowadzimy do CK na zmianę, dzisiaj oni oboje w pracy,m więc zaprowadzam ich ja, jak K. nie wróci do tego czasu, to razem z zołzami.

Magda kuruj się bidulko, jakiegoś ferwexa albo gripexa wypij, na pewno pomoże:yes:

Odnośnik do komentarza

Justynka fajny pomysl na obiad macie dzisiaj :)
Super, ze S. daje Ci pospac. I pociesze: mi tez najtrudniej wstawalo sie nad ranem :)

Andzia my tez chcemy kupic hulajnoge Michałowi. Jakie Wy macie?
Tylko nie wiem jak Michał bedzie na niej jezdzil, bo z niego taka sierotka :lup:
Fajnie, ze spacer udany! U nas dzisiaj juz chlodno, ale pewnie pobiegamy u P. na boisku, bo jak wiaodmo na t. nie ma co liczyc w kwestii spacerow :(

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Pospaliśmy dzisiaj do 9:) Zaraz jedziemy do rodziców, bo P. coś musi na kompie u taty zrobić... Tak sobie myślę, czy nie wziąść Kubę dzisiaj do sali zabaw... Ale najchętniej to wzięłabym mu jakąś Emilkę do towarzystwa... no zobaczymy co z tego wyjdzie... W Ikeii nic szczególnego nie kupiliśmy... bujak dla małego i dwie półki do pokoju dla niego z myślą już o jego przeprowadzce do naszej sypialni... a byliśmy szukać mebli do salonu... upatrzyliśmy już i może jutro pojedziemy kupić:)
Ehhh te ferie tak mi przeleciały... teraz to tylko do wiosny czekam, żeby dni były dłuższe to wtedy też można gdzieś wyjść po pracy, coś porobić, a tak to przyjeżdżam z pracy i nie mam już na nic ochoty:/

Odnośnik do komentarza

Hej!
Ja dziś jakaś podk**** chodze, wczoraj pakowała paczki do wysyłki i chyba przez przypadek zapakowałam jednej klientce zamiast 2 to 3 bluzki :Wściekły::lup: chodze od wczoraj i jej ciagle szukam, przewertowałam juz całą chałupe i niema:(( kuzwa, a własnie ktoś ja kupił i zaraz po wpłacie trezba będzie ją wysłać, tylko jak? ja jej nie mam...wrrrrrrrrr napisałam już meila do tej klientki żeby dała znać czy nie będzie miała o jedną bluzke więcej w paczce...gorzej jak się nie przyzna...

Andzia hulajnogi powiadzasz :Szok: Amelka pewnie nie wiedziała jakby się do tego zabrać, zresztą ona taka raczej jak to Magda napisała sierotka, więc pewnie by upadała itp. może latem dopiero...zobaczymy...zrób koniecznie fotki laskom na hulajnogach:))

Magda oby choróbsko poszło precz! a ta szyja od czego Cię boli? przewiało czy coo....

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Magda nie moge znaleźć tej hulajnogi co mają laski, one są czterokołowe, dość stabilne, tylko plastik taki se. Chcieliśmy im kupić takie jak miał Stasiu, czyli coś takiego mniej więcej SLICZNA MARKOWA HULAJNOGA SPOKEY 4 KOLORY PROMOCJA (1438963740) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy, ale tamte dostały na urodziny, więc nie wybrzydzam:Oczko:

Gosia piękne mebelki!!!

Anielinka ale pech z tą bluzką. Mam nadzieje, ze baba się przyzna, wtedy przelejesz jej tylko kase za przesyłkę i może posłac ją dalej.
ja kiedyś pomyliłam dwie kurtki, wysłałam odwrotnie, obie były w t6ym samym rozmiarze i jedna kobita nie bardzo chciała oddać, a druga nie chciała tej, która dostała. CO ja się wtedy utrułam:Histeria:

Cafe teściowa:Wściekły::Wściekły::Wściekły:Ty masz może jeszcze ją z dziećmi śweżo po szpitalu odwiedzać?

Odnośnik do komentarza

anielinka ale kicha z ta bluzka. Mam nadzieje, ze ta osoba co dostala 3 nie bedzie robila problemow.

gosia piekne te meble!!!

andzia dzieki za linka do hulajnogi. Na pewno Michałowi kupimy, choc za bardzo nie wiem jak mu pojdzie.

cafe a moze do t. masz jakies specjalne zaproszenie wyslac? albo po nia jechac? Wrrr!
mam nadzieje, ze z K. sie pogodzicie, a Tobie i Olkowi i tak soacer na dobre wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza

cafe82

anielinka miejmy nadzieje,ze kobita sie przyzna a jak w ogole idzie?widze ,ze dobrze,co?trzymam kciuki!



Cafe
przez 2 dni poszło mi 22 rzeczy, więc myśle że jest super:)) tylko że te rzeczy były naprawde fajne, super bluzki, spodnie...a teraz zostały te "gorsze" ale mam nadzieje że i one jakos powoli pójdą...najgorsze jest to że z tej całej dostawy to połowa rzeczy jest letnich :Histeria: więc narazie ich nie wystawiam bo nie ma sensu, nikt w lutym jeszcze nie mysli o lecie (chyba)...a wiadomo kasa stoi zamrożona:(

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...