Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Gosia oby głowa przestała szybko boleć! fajnie że już masz ferie, mam nadzieje że sobie odpoczniesz i bedziesz do nas częściej zaglądać:)

Magda
to super że jesteś zadowolona z fryzjera, nie wyszły Ci żółte odrosty tym razem?
ja niestety po ostatnim fryzjerze jestem załamana, byłam 2 tyg. temy a juz mam odrost na 2 cm! i do tego zółte włosy :Histeria: taka lipe mi odstawiła że masakra...

Andzia zdrówka dla dzieci! u nas kaszel w nocy nie ustępuje ::(: nie jest on częsty bo 1-2 razy ma taki atak, ale wiadomo juz trzeba wstac dać pić, syropek...ehhh kiedy te kaszle się skończą??!!

Anouk zdrówka kofana!:Całus: ale Cię ostatnio rozkłada...szok!

Beata ale fajny dzionek spędziłaś z synkiem:) jak gardło dziś???

Cafe hop- hop!!! co tam u WAs??? mam nadzieje że lepiej, bo jak tak milczysz to juz się troche martwie:(

więcej niestety nie pamietam:(

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

hejka:)

czytam Was na biezaco ale jakos nie mam weny zeby popisac...
kacperek wrocil o 16, steskniony, ale zadowolony ze byl u cioci:)
a my z Kornela uskutecznialysmy sobie wczoraj spacerki wczoraj przeszlam szybkim marszem ok.8km, z Kornelka:) dzis tylko 4km, niestety...ale dobre cokolwiek, z Kacperkiem nie ma szans na takie chodzenie bo wiadomo raz ze szybko nie bedzie chodzil, a dwa co chwila gdzies sie trzeba zatrzymac, cos zobaczyc itd.ale od jutra bedziemy spacerowac conajmniej 2h, dziennie (o ile nie bedzie padac)...
zanim Kapis wrocil byla u mnie przyjaciolka, posiedziala wypilysmy kawke zjadlysmy obiadek poplotkowalysmy i dzien jakos zlecial...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

A my dziś całkiem niespodziewanie bardzo miło spędzilismy czas:)
Amelka dzis rano ogladała bajke i tam dzieci byli nad morzem, robili babki, opali się itp. no i ona sobie ubzdurała że ona chce jechać nad morze robić babki :Szok: męczyła nas pół dnia, aż wkońcu pojechalismy:D było dziś bardzo ładnie, świeciło słonko i nawet mocno nie wiało:)
także nasze dziecko zorganizowało dziś nam dzień:D

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
A my dziś całkiem niespodziewanie bardzo miło spędzilismy czas:)
Amelka dzis rano ogladała bajke i tam dzieci byli nad morzem, robili babki, opali się itp. no i ona sobie ubzdurała że ona chce jechać nad morze robić babki :Szok: męczyła nas pół dnia, aż wkońcu pojechalismy:D było dziś bardzo ładnie, świeciło słonko i nawet mocno nie wiało:)
także nasze dziecko zorganizowało dziś nam dzień:D

Anielinka super ze tak fajnie spedziliscie dzien:) zazdroszcze ze macie moze pod nosem, ja jakbym miala auto to tez bym sobie jezdzila chociaz raz w mies.,pooddychac swizym morskim powietrzem:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Hej,
ja tak na szybko, bo dzieicaki już w łóżkach, a my chcemy jakiś film sobie zapodać

Rozmawiałam z Kingą, była dzisiaj w domu, bo musiała poszykować towar do sklepu.
Chłopaki od dwóch dni bez zmian, co w ich przypadku oznacza, że jest bardzo dobrze. Prawdopodobnie jakiś wirus, którego przyniósł Olek, a że oni malutcy to poszło u nich tak błyskawicznie. Dosatja antybiotyk i pewnie jeszcze trochę poleżą w szpitalu. Kinga jest bardzo dzielna(podziwiam ją jak cholera i nie wiem jak daje rade:yes:), no i widać, że od razu ma lepszy humor. Pozdrawia wszystkich i obiecała zaglądac.
Trzymamy mocno kciuki, żeby Julek i Czarek jak najszybciej wrócili do zdrowia!!!

Odnośnik do komentarza

Anielinka ale Wam Amelka super czas zorganizowała, normalnie zazdroszcze jak nie wiem. Fotki świetne, piękna z Was rodzinka.
A butki fajowe:great:

Kasioleqq ale jesteś zaparta w tym odchudzaniu, ja nie mogę, ja przez dwa dnio obżarstwa mam pewnie na plusie to co zruciłam::(:
My też dzisiaj połaziliśmy i to sporo, laski były grzeczne, za to Stasiu miał takiego focha, że obłęd, min. za to ma karę i lezy już w łózku.
Fajnie, że Kacper zadowolony po "wakacjach"

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorowo:)
My fajnie dzisiaj spędziliśmy dzień:) Cały czas byliśmy u rodziców:) Kubulec bawił się z Emilką i Natalką, a oni tak fajnie potrafią się razem bawić, że praktycznie dzieci cały dzień nie było:) A ja z bratem i bratową mieliśmy turniej tańca:smile_move: Brat kupił xboxa i ma grę różne układy taneczne- rewelacja... miałam jakieś trzy godziny aerobiku:36_2_25:
Potem przyjechał P. zabraliśmy naszą fabiankę na myjnię i siedzimy w domu:) A jutro jakoś w południe wyjeżdżamy do teściów:) Mam nadzieję, że droga minie bez niespodzianek:)
Andzia dzięki za wiadomości od Kingi! Dobrze, że Kinia w lepszym nastroju:)
Anielinka zdjęcia śliczne:) Ale powiem ci, że podziwiam brrrr ja jakoś nie wyobrażam sobie być nad morzem zimą brrrrr ja jednak jestem zwolenniczką gór:)

Odnośnik do komentarza

dzien dobry

odpukac cale popoludnie i alutnka noc bez tlenu wiec mozna smialo powiedziec-jest lepiej
byle tak dalej!!

K spi
ja pospalam z przerwami od 1-4,teraz jego kolej
zreszta po obchodzie ja zostaje a on jedzie domu

wczoraj ja bylam ale walczylam z towarem,metkami i innymi cudami
nie odpoczelam fizycznie ale psychicznie na pewno tak

Odnośnik do komentarza

mamy tyyyyyyle spraw do zalatwienia i ogarniecia
szoookk
K chcialby caly czas byc z nami ale nie da rady!zycie sie kuzwa toczy dalej
takze jak do jutra bedzie tak jak teraz to K wraca do pracy ale zadne wyjazdy tylko klienci w miare niedaleko wchodza w gre

a tak odbiegajac od tematu w lidlu od dzis sa pampersy za 39.99
K wlasnie od ranca pojedzie zrobic zapasy,az sie boje :Histeria:
ktoras stowka peknie:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Witam!

Cafe to juz teraz oby bylo z gorki! Chlopaki dzielni, super daja rade. Mam nadzieje, ze jeszcze troche i wrocicie w koncu do domku.
Olek pewnie steskniony, ale da rade! Siostra z nim siedzi?

Andzia taka dieta nie jest dla mnie. Nie dalabym rady. Moze gdybym byla w domu to tak, ale w pracy ciagle cos kusi.
Ja stawiam jak zwykle na ruch. Dluuugo sie czeka na efekty, ale w moim przypadku nie ma wyjscia. Nie mam silnej woli :(
Zdrowka dla Stasia!

Anielinka sliczne fotki! Super pomysl miala Amelka! Michał tez nas namawia, ale nie ma kiedy jechac :(

Kasioleqq ale dalas czadu ze spacerami z Kornela. WOW!

Ja wczoraj mialam odwyk od kompa. Rano posiedzielismy w domku, a potem spotkalam sie z kolezankami z bylej pracy. Poplotkowalysmy, ale i tak sie nei nagadalam, bo widzialysmy sie tylko 2,5 h.
P. na ten czas zabral Michała na boisko, wiec i mlody skorzystal, bo sie wybiegal.
A wieczorem wk oncu porzadnie zasiadlam do puzzli. O 24 poszlam spac, do 1 nie moglam zasna, pol nocy przelezalam i od 5 juz w ogole nie spalam. Nie wiem co sie dzialo, ale czuje sie koszmarnie.

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja!

A ja dziś niewyspana, wczoraj poszłam spać o 1, oczywiście nie mogłam zasnąć, a jak już zasnełam to Amelka obudziła się z kaszlem o 3 :Padnięty: do tego boli mnie dzis kark, nie wiem chyba poduszka źle mi się ułożyła i głową az nie moge ruszać :Padnięty:

Cafe no to super wieści że już jest lepiej z chłopcami i oby tak zostało!

Magda fajnie niedziele wczoraj spędziłaś, nie ma to jak ploteczki z koleżankami:yes:
A powiedz kiedy idziesz do lekarza, bo coś kojarze że na poczatku lutego, tak?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Ja tylko szybko się witam, przede mną 2 tygodnia z całą trójeczką, więc proszę przygotować się na ostre marudzenie. Od rana mam już wojnę za wojną:Padnięty:

Cafe bardzo się cieszę, że chłopcy oddychają już sami, teraz na pewno będzie coraz lepiej:całus:
Magda fajna niedziela za Wami:)
A ze sportem masz całkowitą rację, może i na efekty trzeba dłużej czekać, ale na pewno będa dłuższe niż po jakiejś nędznej diecie:yes:
Anielinka jak idzie wystawianie aukcji?
Biedna Amelka, u nas te nocka kaszląca, tzn. dziewczyny kaszlały, Stasiu w nocy spokojnie, za to w dzień kaszlą już wszyscy. Na jutro na 17-tą umówiłam ich do naszego lekarza, bo zamiast iść ku lepszemu jest coraz gorzej::(:

Odnośnik do komentarza

hej laski;)

Cafe jestes na prawde wielka!!! podziwiam Cię ja bym sie chyba psychicznie zalamala i koniec, na prawde silna kobieta z Ciebie!!!:o_master2: super ze smialo mozna powiedziec ze z chlopcami jest lepiej i oby tak dalej!!! trzymam kciuki za Was!!!
i brawo dla Olusia za rozgadanie i za to ze jest tak dzielny w tym wszystkim!!!

Andzia ja dzis zaczynam razem z mamą ta Twoja dietę:) właśnie piję kawkę rozumiem ze ma byc gorzka??? (Mama sie odchudza, bo Jerzy jest szczuply a ona przy kości wiec musi troszkę zrzucic:Oczko:) zaparta to ja byłam w tym odchudzaniu ostatnio troszkę pofolgowałam, ale na wadze nic sie nie ruszylo ani w jedna ani w druga stronę... wiec nie jest najgorzej:))

Magda fajnie ze plotki udane ylko szkoda ze tak krotko:(
ja tez zaczynam stawiac na ruch, super sie czuje od dwoch dni po takim spacerze jestem zdrowo zmeczona, nie mysle o pierdołach, tylko zasypiam jak dzidzius:) mam zakwasy wiec mam świadomość że mięśnie pracują i może zgubie troche cellulitu:))

gosia ale super ze Kubuś tak ładnie bawi się z kuzynką(?) no a Ty super mialas 3 godziny fajnego ruchu zazdroszcze, przyjemne z pożytecznym!!! i pewnie wesolo było:))

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...