Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Ale mam dzisiaj dzien jakis benzdziejny. Rycze co 5 minut bez powodu. Do tego wymeczylam sie na miescie: Castorma, 3 sklepy meblowe i teraz boli brzuchol, ale niestety tylko z przemeczenia.
Do tego pozarlam obiad, przed chwila ogromna drozdzowe i czuje, ze Michaś juz zupelnie nie ma miejsca, a mi jest niedobrze :(((

Na dodatek zasypiam co chwila. Chyba faktycznie jakies przesilenie sie zaczyna. Niech MAly wylazi to nie bede miala czasu o tym myslec!

A Wy babulce, jak sie czujecie???

Buziaki

Odnośnik do komentarza

A ja też zjadłam obiad i myślalam ze padne, tak mi sie spac chciało, jak zasnełąm to spałam 2 godzinki, ciekawe co będe w nocy robiła...moja córcia trochę się powierciła az cały brzunio latał na boki- takze to mnie raduje.

A tak po za tym to nudy, nienawidzę jesieni, zawsze miałam depresje jesienną, ale jak Amelka wyjdzie na świat, to pewnie nie bede miala czasu na depresje ;)
Pozdrawiam

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza
Gość karola1803

prosiaczku nie zadręczaj sie dziewczyno i na Zosie przyjdzie czas ona poprostu wie jaki ten świat jest do d..y i siedzi tam gdzie jej jest najlepiej:):) nie bój się już niedługo mała sie urodzi:*:*: buziaki na osłode tej paskudnej pogody

Odnośnik do komentarza

Witanko:)
Błam wczoraj z małmi u pediatr-na szczescie wszstko jest suuuuuper, dziewczyny zdrowe, ładnie przybieraja na wadze. A ja w końcu chyba znalazłam naprawde swietnego pediatre!!!
A jesli chodzi o karmienie i moje jeedzenie-mam nie jesc mleka i jego przetworów-a do tej por jadłąm w sporch ilosciach, bo to najwieksze alergeny!!!No i musze jednak zmienic troszke ta swoja dietke, bo taka byłam madra z tm wszystkojedzeniem, a dzisiaj nocka do tyłu-chyba ból brzuszka-nie wiem co zjadłam???
Takze od dzisiaj bardziej uwazam!!!

Prosiaczeka na kied Ty miałas dokładn termin porodu?

Buziole

Odnośnik do komentarza

Cafeja tez tak mslalam, o ten lekarz dal mi wczoraj jakies ksiazeczki i tłumaczł, ze mleko jest najwiekszym alergenem-stad te wszystkie skaz białkowe itd. i najlepiej, zeb je ograniczac, wted dziecko ma wieksza szanse unikniecia w przszlosci alergii. Podobnie jest z rbami, orzechami, ctrusami, truskawkami, wołowina, cielecina i ...czekolada:(

Odnośnik do komentarza

Witam babki;)
u mnie nocka jak zwylle nieprzespana ehh.. chyba juz tak zostanie do porodu.... ale jeszcze dam radę.. wczoraj troche poryczałam i dzisiaj czuje się znacznie lepiej... co do imienia to nadal nie mamy teraz mąz wymysla coraz to inne ale przynajmniej jest smiesznie bo cła rodzina myślała, że Oliver a teraznie... w sumie mam duużooo czasu bo maly sie nie wykluwa....
Prosiaczek odradzalabym gorące kąpiele!!!! to może być niebezpieczne w ciąży!!! mój gin. od początku ciąży każe mi kąpaće w letniej wodzie ale absolutnie zabronił wlazić do gorącej wody bo to może skończyć się krwotokiem.... odradzam takie praktyki!!! a Zosa wyjdzie w końcu...

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ja wlasnie troszke podjadlam - najpierw sniadanie, teraz slodkosci i ruszac sie nie moge.
Nocka nawet nawet! Wieczorem brzuchol bolal jak na okres, ale w nocy przeszlo :(

Andzia dobrze, ze z dziewczynkami jest wszystko ok! Ale wiem tez na 100%, ze duze ilosci nabialu uczulaja maluchy. Wiem o tym dobrze, bo moj chrzesniak walczy z atopowym zapaleniem skory od urodzenia i jego mama nie mogla wlasnie jesc w ogole nabialu kiedy karmila, bo wszystko sie wtedy nasilalo :(

Dziewczyny - juz mamusie - czy jak sie Michal urodzi to mam go zarejestrowac do lekarza rodzinnego czy tez wlasnie do pediatry??? Zupelnie nie wiem co robic!

Veronica rwa juz odpuscila? Nie przesadzaj z tymi porzadkami!

Buziaki na mily dzien mamusie i brzucholce!

Odnośnik do komentarza

Witajcie z rana, u mnie nocka ok, tylko poranek jakiś niemrawy, nadal mi się chce spać, katar jeszcze bardziej się nasilił, nos zapchany, głowa ćmi...ehh jeszcze teraz mi to przeziębienie potrzebne.. Moja mała dziś już się mocniej wierci niż wczoraj.
Pogoda okropna, deszcz leje, zimno brrr...

martusia kąpiele w gorącej wodzie, tak jak pisze veronica są niebezpieczne i mogą skończyć się krwotokiem, ja tez przez cała ciąże biore ciepły a nie gorący prysznic.

Andzia dziewczynki są słodkie!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...