Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
ANielinka imieniny ok, byliśmy u babci od trony mojego taty.
A choinka ubrana w sobote, dzieci same ubierały, na szczęście bombki mamy plastikowa:Oczko:
Dziewczyny zachwycone choinką, jak ida spać to się nawet z nią żegnają, mówią: dobranoc choinka, nara. Jak wstają to od razu ida do niej i siema choinka:)

:Podziw::Podziw::Podziw: no dla takich małych dzieci to mega atrakcja, bo z zeszłego roku to nie pamiętają choinki ani innych cudeniek, koniecznie pokaż jakąś fotke:)
Amelka napewno też będzie zachwycona, bo ona już samymi lampkami się zachwyca, wczoraj jak byłyśmy u mamy no to znowu chciała żeby podłączyć lampki do prądu, siedziała i się na nie przygladała z zachwytem:))

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

magda_79
W ogole to mam jakies mega wrazliwe dziecko. Wystarczy, ze glos odrobine podniose i od razu lzy w oczach i : mamusiu, nie musisz krzyczec na mnie!
I za chwile: musze sie troche poprzytulac.
Co 5 min wisi na nas i mowi jak bardzo nas kocha, jacy my jestesmy kochani itp.

Fajny teraz czas, nie moge sie nacieszyc :)

Jeju jaki słodziak:Podziw::Podziw::Podziw:

Odnośnik do komentarza

Kupilam Michalowi bluzke i skarpetki w H&M. nic iekawego dla chlopakow nie bylo. Dla mamy sol da kapieli w Douglasie, taka porzadna. No i gre na sobotnie urodziny. I to wszystko.

Troche sie zalamalam, bo poprzymierzalam mlodemu ciuchy i okazalo sie, ze to co ma na 98 to juz takie na styk, wiec zaczelam kupowac na 104. Po prostu przeskoczyl jeden rozmiar :lup:

Odnośnik do komentarza

witam poniedziałkowo :) u nas szpital , wczysu chorzy jestesmy .. u mnie to juz 2 raz w tym miesiacu :( załamka nie wiem jak ja te swieta przygotuje bo nie mam siły ręką ruszyć ... M pojehał do pracy , zreszta ja tez jutro jadę ..nie wiem jak wydzierżę .. Julka była mega zagilona ale pomógł jej bardzo pulmex baby który zreszta Wam bardzo polecam ..

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Madzia wspólczuję z dziadkiem P :( i zarazem ciesze sie ze z nogą P to nic az tak powaznego i obejdzie sie bez zabiegu :( a Misiek jak zawsze rozbrajająco słodki :) jak Twój brzuchol ?
Andzia to dziewczyny mają radochę z choinką , super :)
Cafe daj potem znac jak idzie "ogarnianie" całej 3 .. pewnie nie łatwa sprawa ...sił , sił
Anielinka "ale jaja" z tą Amelką :D pewnie przesmieszna była , az mi sie samej dziób cieszy jak Ciebie czytam :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

u nas tez choinka ubrana , Julka rano jak tylko sie obudziła to sie popłakała ze lampki sie popsuły bo nie swieca ... wczoraj tez dzielnie ubierała , i darła sie "mamo , mamo patrz DRZEWO !! DRZEWOO !!!! " tylko kuna musze bombek dokupić bo mam duzo szklanych a przy tym dzikusie nie bede ryzykowac , wiec narazie mam tylko pare plastikowych w wyniku czego nasza hoinka wyglada jak drapak z łancuchami :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

ANouk mam nadzieje, ze sie wykurujesz i uda się zrobić co zaplanowałaś.
Ja w tym roku też jakoś dużo nie mam do robienia, bo wigilia u t. jak zapytałam co mam zrobić to oczywiście stały tekst: po co, będzie to i to wystarczy. Jak zwykle wyjdziemy głodni:Szok: Zrobię tylko śledzie po cygańsku i w chrzanie i jakiś placek, może miodownik...

Odnośnik do komentarza

Anouk
u nas tez choinka ubrana , Julka rano jak tylko sie obudziła to sie popłakała ze lampki sie popsuły bo nie swieca ... wczoraj tez dzielnie ubierała , i darła sie "mamo , mamo patrz DRZEWO !! DRZEWOO !!!! " tylko kuna musze bombek dokupić bo mam duzo szklanych a przy tym dzikusie nie bede ryzykowac , wiec narazie mam tylko pare plastikowych w wyniku czego nasza hoinka wyglada jak drapak z łancuchami :)

Pokup jakieś aniołki ze słomy i gitarra:)

Odnośnik do komentarza

andzia
ANouk mam nadzieje, ze sie wykurujesz i uda się zrobić co zaplanowałaś.
Ja w tym roku też jakoś dużo nie mam do robienia, bo wigilia u t. jak zapytałam co mam zrobić to oczywiście stały tekst: po co, będzie to i to wystarczy. Jak zwykle wyjdziemy głodni:Szok: Zrobię tylko śledzie po cygańsku i w chrzanie i jakiś placek, może miodownik...

no to lepiej cos zrobić .. w wigilę być glodnym to kiszka ;P

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

andzia
Anouk
u nas tez choinka ubrana , Julka rano jak tylko sie obudziła to sie popłakała ze lampki sie popsuły bo nie swieca ... wczoraj tez dzielnie ubierała , i darła sie "mamo , mamo patrz DRZEWO !! DRZEWOO !!!! " tylko kuna musze bombek dokupić bo mam duzo szklanych a przy tym dzikusie nie bede ryzykowac , wiec narazie mam tylko pare plastikowych w wyniku czego nasza hoinka wyglada jak drapak z łancuchami :)

Pokup jakieś aniołki ze słomy i gitarra:)

a no własnie myslałam o jakiś ozdobach ze słomy , porozgladam sie jutro ..
a powiedzcie mi jak ususze pomaranze z piekarniku na papierze w małej tem . to coś z tego wyjdzie ?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk
andzia
Anouk
u nas tez choinka ubrana , Julka rano jak tylko sie obudziła to sie popłakała ze lampki sie popsuły bo nie swieca ... wczoraj tez dzielnie ubierała , i darła sie "mamo , mamo patrz DRZEWO !! DRZEWOO !!!! " tylko kuna musze bombek dokupić bo mam duzo szklanych a przy tym dzikusie nie bede ryzykowac , wiec narazie mam tylko pare plastikowych w wyniku czego nasza hoinka wyglada jak drapak z łancuchami :)

Pokup jakieś aniołki ze słomy i gitarra:)

a no własnie myslałam o jakiś ozdobach ze słomy , porozgladam sie jutro ..
a powiedzcie mi jak ususze pomaranze z piekarniku na papierze w małej tem . to coś z tego wyjdzie ?

Ja tak suszyłam pomarańcza, cytryny i limetki.
Moja kolezanka suszy nawet kiwi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...