Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
cafe82
hej

niestety nie pospalismy,bo mlodzi na zmiane sie budzili i jedli .... wzdych,zycie
dobrze,ze idzie mi ta sciaganie pokarmu,bo K moze spokojnie karmic

:Całus:
A jak już się najedzą to śpią trochę?

no pospia troche,tak 2 godzinki
chociaz male dziady zaczynaja juz czuwac
i to na zmiane oczywiscie
raz jeden raz drugi

powiedz szybko dalas dziewczynom smoka?

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82
hej

niestety nie pospalismy,bo mlodzi na zmiane sie budzili i jedli .... wzdych,zycie
dobrze,ze idzie mi ta sciaganie pokarmu,bo K moze spokojnie karmic

:Całus:
A jak już się najedzą to śpią trochę?

no pospia troche,tak 2 godzinki
chociaz male dziady zaczynaja juz czuwac
i to na zmiane oczywiscie
raz jeden raz drugi

powiedz szybko dalas dziewczynom smoka?

już w szpitalu

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia

:Całus:
A jak już się najedzą to śpią trochę?

no pospia troche,tak 2 godzinki
chociaz male dziady zaczynaja juz czuwac
i to na zmiane oczywiscie
raz jeden raz drugi

powiedz szybko dalas dziewczynom smoka?

już w szpitalu

no ja sie zastanawiam
bo ciagle memlaja
na razie sa spokojni ale jak zaczna medzic to dam i juz

Odnośnik do komentarza

cafe82
zmykam
mlodzi sie juz kreca
nakarminy i ide na miasto :Oczko:
nie pamietam kiedy bylam w sklepie ,hehe

no i lykne wreszcie troche powietrza
aK zostaje sam na placu boju

Normalnie szaleństwo:D
Dobrze, że chłopaki nie płaczą,naprawdę, trzymam z całej siły kciuki, żeby już tak zostało.
Zołzy już od pierwszych dni dawały takie koncerty, że byliśmy wykończeni

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
Cafe pewnie troche potrwa zanim chlopaki wpadna w jakis wspolny rytm. Dobrze, ze nie marudza. Fajnie, ze bez problemu sciagasz pokarm i K. tez moze sam zostac z chlopakami.

Andzia ja nie moge brac witamin, wiec nie pomoge. a mi tez teraz tak wlosy okropnie wypadaja.

magda tych ciazowych witamin tez nie mozesz??

Nie moge :( Jak bylam w ciazy z Michałem to bralam tylko tydzien, bo moje wrzody nie cierpia takich preparatow. No, ale wyniki mialam idealne, hemoglobina nawet na chwile nie spadla ponizej 12 :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
magda_79
Cafe pewnie troche potrwa zanim chlopaki wpadna w jakis wspolny rytm. Dobrze, ze nie marudza. Fajnie, ze bez problemu sciagasz pokarm i K. tez moze sam zostac z chlopakami.

Andzia ja nie moge brac witamin, wiec nie pomoge. a mi tez teraz tak wlosy okropnie wypadaja.

magda tych ciazowych witamin tez nie mozesz??

Nie moge :( Jak bylam w ciazy z Michałem to bralam tylko tydzien, bo moje wrzody nie cierpia takich preparatow. No, ale wyniki mialam idealne, hemoglobina nawet na chwile nie spadla ponizej 12 :)


Magda
teraz coraz więcej lekarzy odchodzi od przepisywania witamin w ciąży, bo badania dowodzą, że rodza się po nich gigantyczne dzieci, także na pewno nie masz się co martwić. A folik możesz brać?

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
cafe82

magda tych ciazowych witamin tez nie mozesz??

Nie moge :( Jak bylam w ciazy z Michałem to bralam tylko tydzien, bo moje wrzody nie cierpia takich preparatow. No, ale wyniki mialam idealne, hemoglobina nawet na chwile nie spadla ponizej 12 :)


Magda
teraz coraz więcej lekarzy odchodzi od przepisywania witamin w ciąży, bo badania dowodzą, że rodza się po nich gigantyczne dzieci, także na pewno nie masz się co martwić. A folik możesz brać?

haha. Moze cos w tym jest, bo moj Michał do gigantow zdecydowanie z waga 2770 nie nalezal :)

A Folik moge brac na szczescie i bralam go juz m-c przed ciaza.

Odnośnik do komentarza

Mei
justynka1984

mei ty to chyba jestes jeszcze niepełnoletnia cooooo???no tak mlodo wyglasz ze szok

a dwulatek superowy jaki ucieszony....a powiedz mi co sie dzieje z kotkami???filip dalej im dokucz???olek jak moim dokucza to one zamiast sie chowac przed nim to jeszcze specjalnie do niego przychodza no masakra musze miec wtedy oczy w dupce....ale moje juz sa duze wiec za duzo im nie zrobi ciezko jest im je nawet podniesc

Dziękuję kochana:o_master: za tę niepełnoletność:lol: A mnie się wydawało, że poważniej w okularach wyglądam:Oczko:

A co do kotów to coś mi chorować zaczęły:/ Jeden zaczął krwawić z nosa:Kiepsko: (wet stwierdził że to mechaniczne) drugi miał duszności (skończyło się na wyrywaniu zęba) a teraz trzeci ma katar::(: poza tym właśnie jest tak jak piszesz, Filipo męczy tego najmniejszego i nie mogę zostawić ich samych:Histeria: a ten durny jeszcze przyłazi do Filipa:lup: Najgorzej jest jak przylezie w nocy i chce się bawić! Dlatego tak Cię podziwiałam, że wzięłaś aż dwa małe koty będąc w ciąży i mając już Oleczka:D Ja kocham je wszystkie, ale momentami... :glass:

mei u mnie tez koty chodza po nocach do olka dlatego tez sa schowane na noc do lazienki tam gdzie maja swoj koszyk i kuwete io jedzonko juz sie nauczyly ze jak idziemy spac to one ida do lazienki i powiem ci ze tak jest najlepiej bo mi olka w nocy budziły

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Mei
justynka1984
ciekawe jak tam zosia z tym liszajem???czy to cos powanego....i jak tam andzia z oczkami??moze sie jeszcze dzisiaj odezwie....

mei super ze mialas taka odskocznie, ja to nawet nie mam jak pomazyc o czyms takim w drodze drugie dziecko, ale obiecalam sobie ze po porodzie wybierzemy sie z kolezanka do spa tak na kilka godzin ale to juz po połogu....no i jak juz bede jako tako wygladała bo wiadomo ze na poczatku to cos tu wisia to tam wisi..:glass::glass:

cafe jejku ty to masz energi i juz myslissz kiedy zaczac cwiczyc, mnie to nawet przez mysl nie przejdzie zeby cwic:glass:yc a dopiero to zrobic mam nadzieje ze samo sie wsysnie co trzeba.....a jak nie to wtedy sie bede martwic bo olku bardzo szybko wrociłam do swojej figury no nie liczac tych rozstepow co dopiero po roku zbladły....jak narazie nic mi sie nie pojawilo ale w tamtej to wyskoczyly mi dopiero kilka dni przed porodem...

Justynka a znowu ja mogę tylko pomarzyć o takim luksusie jak SPA:D Myślę, że szybciutko się tam wybierzesz, nie wiem gdzie Ci ma coś tam wisieć! Na pewno przyda Ci się taki relaks przy dwójce szkrabów.
Fajne te dzisiejsze zakupy Ci się udały:yes: Chyba nie były planowane, co?

mei zakupy niby nie byly planowane ale bralam pod uwage wyjazd na targ tylko zalezalo jaka bedzie pogoda, w sobote wysylam siostre wymienic ten obrus ale nie wiem czy sama sie jeszcze nie wybiore pochodzic zobaczymy czy bedzie mi sie rano chcialo jechac....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

magda_79
Napisze Wam szybko jak Michał wczoraj testowal P.
Mlody jak zwykle ukladal puzzle, P. siedzial w tym samym pokoju przy kompie. Michał specjalnie zle wlozyl klocka i wola do P: tatusiu, pasuje?
a P. szybko spojrzal i mowi: tak synku, pasuje.
Na to Michał: Mamusiu, haha, tatus nie potrafi ukladac puzzli!

Myslalam, ze padne ze smiechu.

no nie moge ale cwaniaczek....dobrze że nie pokapował że tatus się aż tak bardzo zainteresował :lup::lup:

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

hej babki:)

Andzia dziewczyny niesamowite super teksty maja;) fajnie ze zakupy udane:)) ja w piatek sie wybieram na zakupy, mam nadzieje ze w H&M bedzie jeszcze co kupic;)
na wlosy moge polecic ci z czystym sumieniem capivit piekne wlosy biore od dwoch tyg.i widze znaczna poprawe:) polecam
dobrze ze ten liszaj to nic powaznego no i Twoje oczy juz lepiej:)

mei super wygladasz w okularach i rzeczywiscie wygladasz na malolatke:) super:))
no a Filip jest bardzo podobny do Ciebie super przystojniaczek z niego:))

Magda ja nie bralam witamin ani w jednej ani w drugiej ciazy i dzieciaki urodzily sie duze i zdrowe takze ja uwazam ze nie ma co sie szprycowac chemia:)
A Michal jest super:) jak rezolutny:))

cafe dobrze ze dajecie rade:) z kazdym dniem bedziecie bardziej sie oswajac i bedzie latwiej bynajmniej z organizacja:) udanego wypadu do miasta:)

wiecej nie pamietam;(

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...