Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Laski poszły spac, obiad mam, tylko pyzy im później ugotuje.
Tfu tfu ale były dzisiaj grzeczne jak nigdy:)

Anelinka właśnie miałam Ci proponować ciastolinę, ten ostatni zestaw jest super:yes:
Ja osobiście wolę ciastolinę od piaskoliny.
A dla 3,5 latki można też jakąś fajną grę, zależy do jakiej kwoty, może jakieś fajne Memo jeżeli nie ma, albo np. Spadające Małpy.

Odnośnik do komentarza

magda_79
P. wlasnie do mnei dzwonil, ze Michał dzisiaj na sniadanie zjadl twarog na slodko, do tego 2 ogorki kiszone i pol cytryny :lup:

Byli w aptece po syrop Aerius i zaplacili prawie 60 zł :((( Przesada.

A czemu tak drogo?
A Michał ma ale smaki:)
P. z nim w domu?

Co do prezentów to zobacz może za czymś takim

MW- PLAY DOH-MEGA MEGA KUCHNIA- SUPER PRODUKT- 24H (1360904578) - Aukcje internetowe Allegro
MW- PLAY DOH-MEGA ZESTAW ŚNIADANIE 10TUB-WYS 24H (1360904577) - Aukcje internetowe Allegro

Taka namiastka kuchni:)

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
P. wlasnie do mnei dzwonil, ze Michał dzisiaj na sniadanie zjadl twarog na slodko, do tego 2 ogorki kiszone i pol cytryny :lup:

Byli w aptece po syrop Aerius i zaplacili prawie 60 zł :((( Przesada.

A czemu tak drogo?
A Michał ma ale smaki:)
P. z nim w domu?

Co do prezentów to zobacz może za czymś takim

MW- PLAY DOH-MEGA MEGA KUCHNIA- SUPER PRODUKT- 24H (1360904578) - Aukcje internetowe Allegro
MW- PLAY DOH-MEGA ZESTAW ŚNIADANIE 10TUB-WYS 24H (1360904577) - Aukcje internetowe Allegro

Taka namiastka kuchni:)

Nie wiem dlaczego tak drogo, mielismy recepte na wieksze opakowanie, ale i tak masakra.
P. ma dzisiaj na 13.45, pewnie teraz zawozi mlodego do babci.

Fajne te Play-doh. Musze spojrzec na zywo jak to wyglada.

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
magda_79
P. wlasnie do mnei dzwonil, ze Michał dzisiaj na sniadanie zjadl twarog na slodko, do tego 2 ogorki kiszone i pol cytryny :lup:

Byli w aptece po syrop Aerius i zaplacili prawie 60 zł :((( Przesada.

A czemu tak drogo?
A Michał ma ale smaki:)
P. z nim w domu?

Co do prezentów to zobacz może za czymś takim

MW- PLAY DOH-MEGA MEGA KUCHNIA- SUPER PRODUKT- 24H (1360904578) - Aukcje internetowe Allegro
MW- PLAY DOH-MEGA ZESTAW �NIADANIE 10TUB-WYS 24H (1360904577) - Aukcje internetowe Allegro

Taka namiastka kuchni:)

Nie wiem dlaczego tak drogo, mielismy recepte na wieksze opakowanie, ale i tak masakra.
P. ma dzisiaj na 13.45, pewnie teraz zawozi mlodego do babci.

Fajne te Play-doh. Musze spojrzec na zywo jak to wyglada.

Magda no w cholere drogo, właśnie sprawdziłam, że ja na opakowaniu 60 ml mam cenę 19,90, a przecież na to jest jeszcze zniżka. Chyba, że Wam nie zaznaczył na recepcie P?

A Play Doh są fajne, my mamy ośmiornicę i dentystę, Stasiu bardzo lubił i lubi do dziś się tym bawić i zołzy tez zaczynają kombinować

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
andzia

A czemu tak drogo?
A Michał ma ale smaki:)
P. z nim w domu?

Co do prezentów to zobacz może za czymś takim

MW- PLAY DOH-MEGA MEGA KUCHNIA- SUPER PRODUKT- 24H (1360904578) - Aukcje internetowe Allegro
MW- PLAY DOH-MEGA ZESTAW �NIADANIE 10TUB-WYS 24H (1360904577) - Aukcje internetowe Allegro

Taka namiastka kuchni:)

Nie wiem dlaczego tak drogo, mielismy recepte na wieksze opakowanie, ale i tak masakra.
P. ma dzisiaj na 13.45, pewnie teraz zawozi mlodego do babci.

Fajne te Play-doh. Musze spojrzec na zywo jak to wyglada.

Magda no w cholere drogo, właśnie sprawdziłam, że ja na opakowaniu 60 ml mam cenę 19,90, a przecież na to jest jeszcze zniżka. Chyba, że Wam nie zaznaczył na recepcie P?

A Play Doh są fajne, my mamy ośmiornicę i dentystę, Stasiu bardzo lubił i lubi do dziś się tym bawić i zołzy tez zaczynają kombinować

Juz teraz po frytkach z tym syropem, ale nastepnym razem zapytam lekarza, bo to przegiecie.

Moze i my sie skusimy na Play-Doha. Mielismy inna ciastoline, ale byla do kitu, po kilku razach zaschla i di wyrzucenia.

Odnośnik do komentarza

hej mamuski

a co tu taka cisza???

cafe super ze chlopcy juz ok, i ze jutro wracacie do domku:)

a ja glupia idiotka czytalam wlasnie artykuly o porzuconych kobietach w ciazy...i nie potrzebnie bo tylko to wszystko przezylam od nowa...zryczalam sie jak bobr, ale wiem ze inne kobiety sobie poradzily wiec i ja sobie poradze... zreszta i tak nie zle daje rade:) choc jest mi ciezko... to i tak z kazdym dniem jest coraz lepiej... ehhh gadam jak potluczona przez te wieczorne czytanki:lup: sama sie zdolowalam na wlasne zyczenie...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

justynka1984
anielinka
No rzeczywiście tu pusto dziś...

Magda jak u lekarza??? dał zwolnienie?
Cafe suuuper wieści :yipi: mam nadzieje że jednak jutro poklikasz z nami z domku!!
Kasioleq niu niu po co czytasz takie rzeczy i się dołujesz??!!! Dajesz sobie świetnie rade i tak ma zostać!!! Buźka :Całus: i jak tam dzis sprawy sie potoczyły???

anielinka magda ma jutro do lekarza

No tak, coś mi się popierniczyło że to dziś jest 14-ty:lup:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

wybaczcie mi, ale nie bede pisac, napieprzają mnie oczy, jutro musze koniecznie do lekarza, chyba mam jednak zapalenie spojówek::(:

ANielinka chciałam Ci tylko pokazać to, dla mnie bomba

WIZYTOWA SUKIENKA -KARMEL- KOKARDA 122 (8) D753 (1359821606) - Aukcje internetowe Allegro
WIZYTOWA SUKIENKA - RÓŻ- KOKARDA 104 (2) D752 (1359820950) - Aukcje internetowe Allegro

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Ja na szybciutko niestety:(
Powiem wam, ze tak mi się nie chce do pracy chodzić, że masakra:/ No ale przetrwam jeszcze ten tydzień;) Mój mężol zrobił mi dzisiaj niespodzinkę i posprzątał cały salon łącznie z umyciem okna i naszej witryny:) Ja jutro od 7 do 18 w pracy bo mamy zebranie z rodzicami:/
Magda trzymam kciuki - wiesz za co;) Będzie dobrze!
Andzia ale cudne te sukieneczki co pokazałaś! Zdrówka kochana, mam nadzieję, że oczy przestaną dokuczać!
Cafe ale się cieszę, że wracacie do domu! Wszystkiego dobrego dla was!
Przepraszam ale więcej nie pamiętam:(

Odnośnik do komentarza

Andzia idz koniecznie z oczami do lekarza, może gdzies Cię przewiało...
dzięki za linki, ale widze że są same duże rozmiary, ale dzięki za pamięć- kochana jesteś :Całus:

Gosia oby ten tydzień szybko Ci zleciał! Aż się dziwie że Tobie sie nie chce chodzić do pracy, zawsze jak siedziałaś w domu to narzekałas że chcesz do pracy :Oczko:
ale mąż ci sprawił super niespodzianke, pozazdrościc, pozazdrościć ...:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...