Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

anielinka
cafe82
jakos staram sie naprawde pozytywnie myslec
troche czasem porycze,wiadomo ale wiem,ze bedzie dobrze
kwestia paru dni

najwazniejsze,ze szybciutko dochodza do siebie

oczywiscie przykro,ze nie ma ich przy mnie
przykro jak ide,i nie moge przytulic
ale co zrobic??

mysle,ze najgorsze za nami
jak juz uda sie dzisiaj dostawic do cyca to bedzie super
przyajmniej poprzytulamy sie troszke

chlip, chlip ::(: :Całus: wierze że musi Ci być ciężko że nie możesz chłopców poprzytulać, ale zobaczysz jeszcze troszke i będziesz chciała żeby choć na chwilke ktos się nimi zajął, a nie Ty:Oczko:

hehe
na razie o tym nie mysle
ale czeka mnie prawdziwa rewolucja
tymbardziej,ze sie niezle rozleniwilam w tym szpitalu!

Odnośnik do komentarza

cafe82
kasioleqq
andzia
Kasioleqq ja dziewczynom jak były malutkie to pamiętam , ze kupiłam tylko jakiś symboliczny prezent, żeby Stasiu widział, ze one tez coś dostały i tyle, nie ma sensu kupowac niczego na siłe, zwłaszcza, że taki maluch i tak jeszcze niczego nieświadomy. Ewentualnie coś typowo dziewczęcego, czego nie odziedziczy po starszym bracie, jakąś lalę etc.

no Andzia masz racje tylko ze na Mikołaja dostala 3 lalki:lup: takie malunkie ale lalki...

kup mlodej cos symbolicznewgo
a rodzinka niech da kase albo wlasnie pieluchy itd
to teraz najabrdziej potrzebne,prawda?

no dokladnie masz racje mam zamiar wlasnie poprosic zeby kupowali malutkiej pampersy i takie potrzebne rzeczy, wiem ze u mnie w rodzinie nie bedzie problemu ale rodzinka jelopa pewnie bedzie zbulwersowana... ale kit z nimi jak im nie pasuje to niech wymyslaja inne pierdoly z ktorych mloda na razie pozytku nie bedzie miala...;/

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

cafe82
jestem po pierwszym cycowaniu:yipi:
dostalo sie czarkowi,bo julek sie akurat wygrzewal

czarus pieknie chwycil i memlal
booze ale sie ciesze

jak bedzie dobrze,to bede karmic co 3 godzinki

no i moglam dotknac czarka,poglaskac
K byl akurat ze mna

siedze i rycze

Cafe jak czytam Twoje posty, to mam normalnie ciary:Podziw:
Wyobrazam sobie jak wzruszające było wziąć Czarka pierwszy raz na rączki, karmić go...:Całus:
I bardzo się cieszę, że bez problemu chwycił cyca:yes:

Odnośnik do komentarza

cafe82
jestem po pierwszym cycowaniu:yipi:
dostalo sie czarkowi,bo julek sie akurat wygrzewal

czarus pieknie chwycil i memlal
booze ale sie ciesze

jak bedzie dobrze,to bede karmic co 3 godzinki

no i moglam dotknac czarka,poglaskac
K byl akurat ze mna

siedze i rycze

:36_3_15: ale cudnie:smile_move: Bardzo cieszę się, że Czaruś zachwycił! Cudnie Cafe czyta się Twoje posty... aż się wzruszyłam...no!

Odnośnik do komentarza

Madzia co do rozwolnienia, to nie ma tragedii, zrobił dzisiaj jedną luźną kupę - ale chociaż luźna to raczej taka normalna (Kuba robi często luźniejsze kupki) kupa żółta - a taki kolor zawsze miał na zęby... No i wieczorem łapał się po prawej stronie i mówił, że boli... już myślałam, że ucho....ale to chyba jednak nie ucho... no i stawiam na te cholerne piątki:/ Kaszel ma cały czas taki brzydki mokry:/ Wczoraj wydawało mi się, że nie ma ju takiego kaszlu a dzisiaj znów taki brzydki...
Ostatnio mało mnie tutaj... i tak dzisiaj miałam wyrzuty, że jak tylko do domu dotarłam to musiałam do was zajrzeć... czas ucieka a ja mam pełno roboty... chce już przerwę świąteczną!!! Chce trochę odsapnąć bo nie wyrabiam na zakrętach:/ Teraz niby weekend ale ja jutro do szkoły jadę... i do tego mam egzamin z filozofii, a jeszcze nawet do notatek nie zajrzałam:/

Odnośnik do komentarza

justynka1984
anielinka to u mnie jest tak samo jak u ciebie zawsze sąsiedzi wiedza co sie dzieje u nas w domu, ale ostatnio cos sie pomylili że niby w szpitalu leże a ja sobie w najlepsze siedzialam w domu....takie uroki mieszkania na wsi ja juz sie przyzwyczaiłam....

Niektórzy ludzie w takich małych środowiskach to tylko żyją takimi tanimi sensacjami:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...