Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Za pół godzinki przychodzi t. a ja mykam po Stasia. Pogoda koszmar, w dodatku cały czas boli mnie gardło:Kiepsko:

Justynka
a te Brzękowice to właśnie tylko na tej górze leżą? Dużo tam domów do góry?
Anielinka ale fajnie wam z sankami, laski też chciały iść, ale nie ma szans, bo cały czas sypie i wieje

A ja mieszkam w mieście, bo prawa miejskie mamy:lol:, ale malutkim, bo 3 tysiące mieszkańców o ile się nie myle:Histeria:

Odnośnik do komentarza

anielinka
Andzia ty mieszczuchu :lol: :Oczko: co Ty chcesz od tego swojego miasta...widac po parku że jest ładny, zadbany, więc macie gdzie spacerować, sklepy tez są więc jest super, jest super więc o co Ci chodzi...:D

Hehe, no park mamy ładny, bo nowy:)
Mamy te z dość prężne Centrum Kultury, które sporo organizuje, jakieś właśnie Mikołajki itp. Ale brakuje mi tu sporo rzeczy, które są w większych miastach, jak chce na jakiś fitness, to musze dojechać, knajpy trzy na krzyż, a jak pierniesz na jednym końcu miasta, to na drugim Cię słyszą i nawet wiedzą co jadłaś:D

Odnośnik do komentarza

andzia
anielinka
Andzia ty mieszczuchu :lol: :Oczko: co Ty chcesz od tego swojego miasta...widac po parku że jest ładny, zadbany, więc macie gdzie spacerować, sklepy tez są więc jest super, jest super więc o co Ci chodzi...:D

Hehe, no park mamy ładny, bo nowy:)
Mamy te z dość prężne Centrum Kultury, które sporo organizuje, jakieś właśnie Mikołajki itp. Ale brakuje mi tu sporo rzeczy, które są w większych miastach, jak chce na jakiś fitness, to musze dojechać, knajpy trzy na krzyż, a jak pierniesz na jednym końcu miasta, to na drugim Cię słyszą i nawet wiedzą co jadłaś:D

:sofunny::sofunny::sofunny: a co ja mam dopiero powiedzieć, jak ja mieszkam na dosyć małej wiosce, tu ludzie to tylko żyją plotkami, szukaja sensacji, kto kogo zdradził, komu urodziło się dziecko, albo kto sobie kupił nowy samochód :lup: no ale tak to juz jest na tym świecie...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

dziewczyny ja tez mam mega problem z prezentami dla maluchow....
Kacperek chce malutki komputer...ale wszyscy pytaja co kupic a ja nie mam pomyslow...
a dla Korneli w ogole nie wiem, ciuchow mamy tyle ze nie wiem czy uda mi sie to wszytsko jej ubrac, a z zabawek ona sie nie bedzie cieszyc teraz wiec bez sensu...i nie wiem

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

anielinka
andzia
anielinka
Andzia ty mieszczuchu :lol: :Oczko: co Ty chcesz od tego swojego miasta...widac po parku że jest ładny, zadbany, więc macie gdzie spacerować, sklepy tez są więc jest super, jest super więc o co Ci chodzi...:D

Hehe, no park mamy ładny, bo nowy:)
Mamy te z dość prężne Centrum Kultury, które sporo organizuje, jakieś właśnie Mikołajki itp. Ale brakuje mi tu sporo rzeczy, które są w większych miastach, jak chce na jakiś fitness, to musze dojechać, knajpy trzy na krzyż, a jak pierniesz na jednym końcu miasta, to na drugim Cię słyszą i nawet wiedzą co jadłaś:D

:sofunny::sofunny::sofunny: a co ja mam dopiero powiedzieć, jak ja mieszkam na dosyć małej wiosce, tu ludzie to tylko żyją plotkami, szukaja sensacji, kto kogo zdradził, komu urodziło się dziecko, albo kto sobie kupił nowy samochód :lup: no ale tak to juz jest na tym świecie...

No:Histeria:
Jak ja chodziłam do Podstawówki to moja mama pracowała w gminie i jak wracała z pracy to wiedziała wszystko co się wydarzyło u mnie, jaką ocenę dostałam, co nawywijałam itd:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Kasioleqq ja dziewczynom jak były malutkie to pamiętam , ze kupiłam tylko jakiś symboliczny prezent, żeby Stasiu widział, ze one tez coś dostały i tyle, nie ma sensu kupowac niczego na siłe, zwłaszcza, że taki maluch i tak jeszcze niczego nieświadomy. Ewentualnie coś typowo dziewczęcego, czego nie odziedziczy po starszym bracie, jakąś lalę etc.

Odnośnik do komentarza

andzia
anielinka
andzia

Hehe, no park mamy ładny, bo nowy:)
Mamy te z dość prężne Centrum Kultury, które sporo organizuje, jakieś właśnie Mikołajki itp. Ale brakuje mi tu sporo rzeczy, które są w większych miastach, jak chce na jakiś fitness, to musze dojechać, knajpy trzy na krzyż, a jak pierniesz na jednym końcu miasta, to na drugim Cię słyszą i nawet wiedzą co jadłaś:D

:sofunny::sofunny::sofunny: a co ja mam dopiero powiedzieć, jak ja mieszkam na dosyć małej wiosce, tu ludzie to tylko żyją plotkami, szukaja sensacji, kto kogo zdradził, komu urodziło się dziecko, albo kto sobie kupił nowy samochód :lup: no ale tak to juz jest na tym świecie...

No:Histeria:
Jak ja chodziłam do Podstawówki to moja mama pracowała w gminie i jak wracała z pracy to wiedziała wszystko co się wydarzyło u mnie, jaką ocenę dostałam, co nawywijałam itd:Histeria:

ty wywijalas??
jakos nie chce sie wierzyc:36_6_3:

Odnośnik do komentarza

cafe82
ja tez mam z prezentami problem
olas dostanie sanki,tak jak andzia mowi,fajny prezent na pare lat
poza tym nie mam pojecia
mojej mamie podpowiem pare rzeczy,bo i pizamka sie przyda i inne cuda

tak wiec troche zabawek,troche ciuchow

a chlopcy w tym roku musza sie nacieszyc z pampersow i chusteczek:Oczko:

Na pewno się ucieszą::):

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
anielinka

:sofunny::sofunny::sofunny: a co ja mam dopiero powiedzieć, jak ja mieszkam na dosyć małej wiosce, tu ludzie to tylko żyją plotkami, szukaja sensacji, kto kogo zdradził, komu urodziło się dziecko, albo kto sobie kupił nowy samochód :lup: no ale tak to juz jest na tym świecie...

No:Histeria:
Jak ja chodziłam do Podstawówki to moja mama pracowała w gminie i jak wracała z pracy to wiedziała wszystko co się wydarzyło u mnie, jaką ocenę dostałam, co nawywijałam itd:Histeria:

ty wywijalas??
jakos nie chce sie wierzyc:36_6_3:

Pytasz serio?:lol:

Jak się czujesz?
Jak chłopaki?

Odnośnik do komentarza

cafe82
ja czuje sie super
powiem szczerze,ze duzo lepiej niz po olku,mimo tragicznych wynikow naprawde nie jest zle
przeciwbolowych juz nie biore
chodze normalnie

chlopaki dobrze
maja zoltaczke i sa pod lampami

kolo 18 ide sprobowac pocycowac
trzymajcie kciuki

Trzymamy kciuki:Całus:
A teraz chłopaki dostają butle? I na co mają ten antybiotyk? Na żłótaczkę? Bo ja się nie znam.
I bardzo się cieszę, ze tak szybko doszłaś do sił, nie zdziwie się jak zaczniesz niedługo wprowadzać w życie swój plan z dresikiem, obiadkiem i ciastem:D

Odnośnik do komentarza

Kasioleq no z prezentem dla tak malutkiej dzidzi to naprawde problem, pamiętam że my na Amelki pierwsze święta kupiliśmy taki pałąk z zabawkami, przykręcaliśmy go wtedy do fotelika, wózka o dokładnie taki PAŁĄK DO WÓZKA! UNIWERSALNY 4 KOLORY GDAŃSK (1347097865) - Aukcje internetowe Allegro ( az łezka się w oku kręci, że kiedyś te nasze dzieci były takie malutkie) dostała tez pierwszą lale-mięciutką przytulanke, najwięcej ciuszków. Ale jeżeli jest to mozliwe to ktoś z kimś może się złozyć i kupić np. mate edukacyjną czy jakiś leżaczek...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

jakos staram sie naprawde pozytywnie myslec
troche czasem porycze,wiadomo ale wiem,ze bedzie dobrze
kwestia paru dni

najwazniejsze,ze szybciutko dochodza do siebie

oczywiscie przykro,ze nie ma ich przy mnie
przykro jak ide,i nie moge przytulic
ale co zrobic??

mysle,ze najgorsze za nami
jak juz uda sie dzisiaj dostawic do cyca to bedzie super
przyajmniej poprzytulamy sie troszke

Odnośnik do komentarza

andzia
Kasioleqq ja dziewczynom jak były malutkie to pamiętam , ze kupiłam tylko jakiś symboliczny prezent, żeby Stasiu widział, ze one tez coś dostały i tyle, nie ma sensu kupowac niczego na siłe, zwłaszcza, że taki maluch i tak jeszcze niczego nieświadomy. Ewentualnie coś typowo dziewczęcego, czego nie odziedziczy po starszym bracie, jakąś lalę etc.

no Andzia masz racje tylko ze na Mikołaja dostala 3 lalki:lup: takie malunkie ale lalki...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
ja czuje sie super
powiem szczerze,ze duzo lepiej niz po olku,mimo tragicznych wynikow naprawde nie jest zle
przeciwbolowych juz nie biore
chodze normalnie

chlopaki dobrze
maja zoltaczke i sa pod lampami

kolo 18 ide sprobowac pocycowac
trzymajcie kciuki

Trzymamy kciuki:Całus:
A teraz chłopaki dostają butle? I na co mają ten antybiotyk? Na żłótaczkę? Bo ja się nie znam.
I bardzo się cieszę, ze tak szybko doszłaś do sił, nie zdziwie się jak zaczniesz niedługo wprowadzać w życie swój plan z dresikiem, obiadkiem i ciastem:D

nonono:Oczko:

a antybiotyk szczerze sama nie wiem kuzwa
musze dopytac
z tego wszystkiego nie zapamietalam co do mnie mowila:(

Odnośnik do komentarza

anielinka
Kasioleq no z prezentem dla tak malutkiej dzidzi to naprawde problem, pamiętam że my na Amelki pierwsze święta kupiliśmy taki pałąk z zabawkami, przykręcaliśmy go wtedy do fotelika, wózka o dokładnie taki PAĹ�Ä�K DO WĂ�ZKA! UNIWERSALNY 4 KOLORY GDAĹ�SK (1347097865) - Aukcje internetowe Allegro ( az łezka się w oku kręci, że kiedyś te nasze dzieci były takie malutkie) dostała tez pierwszą lale-mięciutką przytulanke, najwięcej ciuszków. Ale jeżeli jest to mozliwe to ktoś z kimś może się złozyć i kupić np. mate edukacyjną czy jakiś leżaczek...

Matę i lezaczek Kaśka miała dostać od Agulci o ile pamiętam.
Moim zdaniem nie ma co na siłe wymyślac, jakąś grzechotkę i tyle:)

Odnośnik do komentarza

kasioleqq
andzia
Kasioleqq ja dziewczynom jak były malutkie to pamiętam , ze kupiłam tylko jakiś symboliczny prezent, żeby Stasiu widział, ze one tez coś dostały i tyle, nie ma sensu kupowac niczego na siłe, zwłaszcza, że taki maluch i tak jeszcze niczego nieświadomy. Ewentualnie coś typowo dziewczęcego, czego nie odziedziczy po starszym bracie, jakąś lalę etc.

no Andzia masz racje tylko ze na Mikołaja dostala 3 lalki:lup: takie malunkie ale lalki...

kup mlodej cos symbolicznewgo
a rodzinka niech da kase albo wlasnie pieluchy itd
to teraz najabrdziej potrzebne,prawda?

Odnośnik do komentarza

cafe82
jakos staram sie naprawde pozytywnie myslec
troche czasem porycze,wiadomo ale wiem,ze bedzie dobrze
kwestia paru dni

najwazniejsze,ze szybciutko dochodza do siebie

oczywiscie przykro,ze nie ma ich przy mnie
przykro jak ide,i nie moge przytulic
ale co zrobic??

mysle,ze najgorsze za nami
jak juz uda sie dzisiaj dostawic do cyca to bedzie super
przyajmniej poprzytulamy sie troszke

Cafe jeszcze ich potulisz:Całus: teraz najważniejsze, żeby szybko doszli do siebie

Odnośnik do komentarza

cafe82
jakos staram sie naprawde pozytywnie myslec
troche czasem porycze,wiadomo ale wiem,ze bedzie dobrze
kwestia paru dni

najwazniejsze,ze szybciutko dochodza do siebie

oczywiscie przykro,ze nie ma ich przy mnie
przykro jak ide,i nie moge przytulic
ale co zrobic??

mysle,ze najgorsze za nami
jak juz uda sie dzisiaj dostawic do cyca to bedzie super
przyajmniej poprzytulamy sie troszke

chlip, chlip ::(: :Całus: wierze że musi Ci być ciężko że nie możesz chłopców poprzytulać, ale zobaczysz jeszcze troszke i będziesz chciała żeby choć na chwilke ktos się nimi zajął, a nie Ty:Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...