Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

widze justynka ze tez spac nie mozesz
ja dzisiaj nawet w miare ale od 4 nie moge juz zasnac
i sie krece po domu

anielinka ehhh ta wasza amelcia jak ta laleczka...sliczne zjdecia...sliczna coreczka,miod
i fajnie,ze udalo sie wymienic odkurzacz,przynajmniej mloda zadowolona

andzia ale mlodzi u rodzicow dawali czadu,takk?
a to rojbry!

agulcia fajnie,ze impreza udana

kasioleqq kulam sie kulam:Padnięty: jak wielka sniegowa kula :Padnięty:

magda bidulko jak minela niedziela?odpuscily troche te wrzodziska czy sie budna meczylas??

Odnośnik do komentarza

a olek dzisiaj znow ma wychodne
tym razem jedzie do mojej siostry
chcialam zeby zostal w domu ale K mnie namowil i pewnie ma racje
tymbardziej,ze ciotka sylwia pare dobrych dni nie widziala chrzesniaka i chetnie sie nim zajmie:yipi:

K podrzuci mlodego w drodze do pracy a ja kolejny dzien laba...ciekawe jak po tej labie przejde na szybsze obroty??

Odnośnik do komentarza

Witam!
Wrzodow ciag dalszy. Wykoncze sie w pracy, chyba jutro zawitam do lekarza i wezme zwolnienie :(
Widze, ze dzieci fajne prezenty dostaly. Michał mial dostac farby, a skonczylo sie na kolejnych puzzlach :lup:
P. poejchal na zakupy do Lidla, a tam akurat byly paczki z puzzlami, 10 ukladanek w kazdej - od 9 do chyba 49 elementow. No i mlodemu sie dostalo.

Anielinka jestem zachwycona Twoja corcia :) Jak zwykle taka czysciutka, pieknie ubrana, normalnie mala dama. Cudo!
Fajnie, ze udalo sie zamienic odkurzacz na lalke, od razu widac, ze Amelka szczesliwa :)

Justynka bidulko, mam nadzieje, ze w koncu udalo Ci sie zasnac i choc troche pospalas.

Odnośnik do komentarza

I ja się witam z :kawa:
Można powiedzieć, ze wyspana, o 23 już smacznie chrapałam, co naprawdę nie zdaza sie często.
Dzieci już rano odkryły prezenty w swoich butach, radości było sporo, a Zośka cały czas pytała: kto to dał? mama kto to kupił?:Oczko:

Justynka współczuję bezsenności. Jak się udały wczorajsze Mikołajki?
Cafe Olek ale rozchwytywany, super:yes: Jak sie sprawował u teściów?

Odnośnik do komentarza

andzia
I ja się witam z :kawa:
Można powiedzieć, ze wyspana, o 23 już smacznie chrapałam, co naprawdę nie zdaza sie często.
Dzieci już rano odkryły prezenty w swoich butach, radości było sporo, a Zośka cały czas pytała: kto to dał? mama kto to kupił?:Oczko:

Justynka współczuję bezsenności. Jak się udały wczorajsze Mikołajki?
Cafe Olek ale rozchwytywany, super:yes: Jak sie sprawował u teściów?

hej Andzia!
Fajny pomysl z tymi butami, od przyszlego roku chyba tez to wprowadzimy. Teraz Misiek po prostu dostal prezenty i tyle. Nie czai, ze to od mikolaja :lup:

Odnośnik do komentarza

witam ponownie, no olek zachwycony z prezentu ad dziadka a dzisiaj jest dopiero ta impreza tylko nie wiem czy sie dbedzie bo kurcze jedno dziecko chore niby chca przyjechac ale chyba ja nie chce zeby przyjezdzali bo w koncu olek dopiero sie kataru i kaszlu pozbyl.....

magda ach te wrzodziska, idz jutro do lekarza.....moze ci w pomoze

cafe przekichane takie spanie co???a tak to jak sie czujesz????a oleczek u cioci ja chyba zaraz wysle mojego do dzidka zobacze jeszcze narazie oglada bajki....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
andzia
Magda ale Cię te cholerstwa męczą:Całus:
Michał pewnie przeszczęśliwy z puzzli, co?

Mlody przeszczesliwy, ale musimy zn im ukladac. Jest mega podeksxytowany :hahaha:

::):
JA też musze z laskami siedzieć::):

Ja mam juz tego dosyc, bo on TYLKO uklada puzzle :lup:
A samemu mu nudno, chce przezywac z nami.
A w ogoel to masakra z zebami :(((

Odnośnik do komentarza

czec kobitki :** jeny u nas znów czarnej serii ciag dalszy .. ja Wam mówie ..k****a wykoncze sie nim nastanie jakis spokój ... ,ma ktos pod reka sznurek i drzewo ? ... jak sie troch e ogarnę w domu to napisze na boku .. przepraszam ze nie zagloadałam ale łeb mam zarabany juz doszczetnie .. musiałąm ochłonąc ..

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Amy byłyśmy na 1,5 godzinnym spacerku, dziś atrakcją nie była jazda na sankach, ale ich pchanie. Dziewczyny zrobiły parę ładnych kilometrów pchając sanki. A teraz robię rozpierduchę, nawet sobie nie wyobrażacie jaki mam znowu syf w chacie:Kiepsko:

W ogóle to u nas +2 stopnie i słonko, normalnie gorąco. W parku super, bo śniegu sporo, ale na ulicach jedna chlapa. Strach się ba c jak znowu przymrozi i zrobi się lodowisko:Niewiniątko:

Cafe
i dobrze, ze pospałaś:yes:
Anouk :Całus: Co się dzieje?

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
I ja się witam z :kawa:
Można powiedzieć, ze wyspana, o 23 już smacznie chrapałam, co naprawdę nie zdaza sie często.
Dzieci już rano odkryły prezenty w swoich butach, radości było sporo, a Zośka cały czas pytała: kto to dał? mama kto to kupił?:Oczko:

Justynka współczuję bezsenności. Jak się udały wczorajsze Mikołajki?
Cafe Olek ale rozchwytywany, super:yes: Jak sie sprawował u teściów?

hej Andzia!
Fajny pomysl z tymi butami, od przyszlego roku chyba tez to wprowadzimy. Teraz Misiek po prostu dostal prezenty i tyle. Nie czai, ze to od mikolaja :lup:

Amelka tak samo, nie czai że to jest jakis Mikołaj, prezenty itp.:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...