Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
cafe82
magda_79
My juz po drzemce. Mlody po 10 byl nieprzytomny, polozylam sie z nim, co prawda nie zasnelam, ale przynajmniej polezalam pod kolderka. Mmmm!

Cafe ciekawa jestem co jutro gin powie, ale ten tydzien to juz na 100%, co? Wspolczuje, ze zle sie czujesz :( Juz niedlugo!

Andzia u nas tez na Mikołaja sa drobiazgi. Fajnie, ze kuzyn sie przebiera. U nas z dzieci jest tylko Michał i planujemy jakies przebranie dopiero w przyszlym roku, bo on strasznie nie lubi zadnych przebierancow!

Anielinka wrzucaj, wrzucaj fotki :) Super, ze katar u Amelki tak szybko minal.
No i milego siedzenia z T. :)

Agulcia super pomysl na kinderbal :)

Justynka fajnie macie z tesciami pod Wami. Zabieraja Olka, zajmuja sie nim. Przynajmniej mozesz odsapnac!

oczywiswcie!

A jakbyś tak połaziła do 42 tc to może urodziłabyś największe bliźniaki świata i wpisaliby Cię do Księgi Guinessa?
Pomyśl o tym:wink:

nonono :36_6_3:
dziekuje baaaardzo :hahaha:

niech maja po 2.5 kilo i bede szczesliwa
te wszsytkie pomiary biore na spokojnie

i naprawde czuje,ze wytrzymam najwyzej pare dni
i wszsyscy wokol tez

Odnośnik do komentarza

hej mamuski:)

ja wpadam tylko na chwileczke, zobaczyc co z cafe myslalam ze zobacze chlopakow, ale widze ze Kinia nam jeszczze sie kula w trzypacku:)
ostatnio jakos nie moge sie zorganizowac zeby do was zagladac czesciej kurde nie wiem czemu...jakas taka ostatnio jestem:Zły:
ale obiecuje ze postanam sie zagladac czesciej:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Joł:)
My całe popołudnie spędziliśmy u moich rodziców, dzieciaki dostały prezenty mikołajkowe, niestety były bardzo bardzo niegrzeczni, brak mi słów i sił na ich zachowanie. I cholernie mi przykro, wstyd po prostu gdziekolwiek z nimi pójść:Płacz:

A w ogóle to u nas +1, nie wyobrażam sobie jak zacznie wszystko topnieć, bo śniegu wszędzie po pas:Szok:

Kasioleqq co tam u Was słychać?
A nasza Kinia się kula, mówie Wam, że ją do Księgi Guinessa wspiszą:)

Odnośnik do komentarza

Witam, ale jestem zmeczona. Dzieci przeszczesliwe i wogole baaardzo grzeczne byly. Najgorsze jestm, to ze zapomnialam aparatu, ale Artek obiecal wyslac fotki :) Tak wiec czekam. ZUzia dostala lalke, przybory szkolne, puzzle, zestaw garnkow i mikrofon do spiewania. Kuba dostal jezdzik, zegar z puzzlami drewnianymi, traktorek i kilka innych pierdol. Wogole bylo bardzo milo tylko zmeczona jestem strasznie.
O taki jezdzik dostal. Super tam jest kluczyk ze niby sie wlacza i fajne dzwieki wydaje.
MAXI-JEŹDZIK CHODZIK DISNEY KUBUŚ PUCHATEK /WAW (1350017085) - Aukcje internetowe Allegro

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s20mmckvk4mz7.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcupjy3s2ez5z9.png

Odnośnik do komentarza

Agulcia super, że imprezka się udała i czekamy na obiecane fotki.

agulcia83

O taki jezdzik dostal. Super tam jest kluczyk ze niby sie wlacza i fajne dzwieki wydaje.
MAXI-JEŚDZIK CHODZIK DISNEY KUBU� PUCHATEK /WAW (1350017085) - Aukcje internetowe Allegro

Ja myślałam, że Ty przeciwna jeździkom jesteś:Oczko:

Czekam, aż się pranie wypierze i idę do łóżka. No ledwo żywa jestem:Padnięty::Padnięty::Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem!
U nas dzień minął nie wiadomo kiedy...kawka z t. nawet ok, oczywiście małe "wpadki " były, ale już się przyzwyczaiłam do jej zachowania...
Amelka dostała od nich taki odkurzacz PYŁEK ODKURZACZ NOWY POLSKI PLAYSKOOL 24h!REKLAMA (1334684138) - Aukcje internetowe Allegro co się okazało ze ona boi się tego dosyć donośnego gadania :Szok: no ale po wizycie poszła spać, myślelismy że jak wstanie i będzie wyspana to będzie ok, ale du** bała się podejść do niego, a jak jej go chciałam dać do reki to zaczynała płakać :Histeria: tak więc prezent okazał się zupełnie nie trafiony...ale całe szczeście nie wyrzucilismy kartonu ani nie uszkodziliśmy, a t. nie wyrzuciła paragonu, więc go spakowaliśmy i stwierdzilismy że może uda się go wymienić, więc po obiedzie pojechalismy do reala i wymieniliśmy na lalkę, którą juz ostatnio nie chciała odstawić na półke, bo tak jej się podobała:)- taka LALKA NATALIA z Interaktywnym PIESKIEM TV + GRATIS (1333457146) - Aukcje internetowe Allegro Amelka jest z niej zachwycona, pieska nazwała Reksio, chodzi z nim na spacerki, lalke czesze, jednym słowem frajde ma na całego ::):

Agulcia no to super imprezke mieliście :yes: no i fajne prezenty dzieci dostali, u nas na Mikołajki zazwyczaj jakies drobiazgi...

Magda a te wrzody to odzywaja się po czymś? np. po jakimś jedzeniu, czy jak...
obys szybko je znowu zaleczyła!!!

Andzia widze że i u Was dzień fajnie minał, tylko szkoda że dzieci dali czadu ::(:

Kasioleq co tam u ciebie??? dzieci zdrowe???

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Anielinka fajnie, ze niedziela miło minęła i super, że udało się wymienić prezent. U nas odkurzacz też stoi nieużywany, co prawda dziewczyny się go nie boją, ale w ogóle się nim nie bawią. A lalka fajowa, ona sama chodzi? Ciekawe czy moim pannom by podpasiła, ale z drugiej strony mają po 3 lalki i żadną się nie bawią:Szok:

Odnośnik do komentarza

andzia
Anielinka fajnie, ze niedziela miło minęła i super, że udało się wymienić prezent. U nas odkurzacz też stoi nieużywany, co prawda dziewczyny się go nie boją, ale w ogóle się nim nie bawią. A lalka fajowa, ona sama chodzi? Ciekawe czy moim pannom by podpasiła, ale z drugiej strony mają po 3 lalki i żadną się nie bawią:Szok:

Andzia ta lalka sama nie chodzi, tylko rozmawia z tym pieskiem, no i ten pies wydaje różne dzwięki i się porusza...Amelka też ma juz 3 lalki, ale tak jak pisałam wczesnij ona bardzo lubi bawić się lalkami i non stop każda jest w uzyciu...
a z chodzących lalek to były jeszcze takie NATALIA CHODZI I ŚPIEWA PO POLSKU REKLAMA W TV (1335327607) - Aukcje internetowe Allegro

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
Stasiu poprosił w liście min. o tą grę Bandai ZrÄ�cznoĹ�ciowa Gra Akcji ZĹ�Y PIES Kurier (1350973787) - Aukcje internetowe Allegro, ale nie mam przekonania, czy to będzie takie fajne. Widział w reklamie i wiadomo chce, a jest dużo fajniejszych, musze to jeszcze przemyśleć.

Andzia ja na takich grach zupełnie się nie znam :( wogóle chłopięce zabawki są mi obce :Oczko:
A z tym odkurzaczem u nas było tez tak własnie że Amelka najpierw zobaczyła go w tv na reklamie i go chciała, bo jej się podobał...no i jak widać, czasem nie warto wierzyć reklamom:Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
andzia
Anielinka fajnie, ze niedziela miło minęła i super, że udało się wymienić prezent. U nas odkurzacz też stoi nieużywany, co prawda dziewczyny się go nie boją, ale w ogóle się nim nie bawią. A lalka fajowa, ona sama chodzi? Ciekawe czy moim pannom by podpasiła, ale z drugiej strony mają po 3 lalki i żadną się nie bawią:Szok:

Andzia ta lalka sama nie chodzi, tylko rozmawia z tym pieskiem, no i ten pies wydaje różne dzwięki i się porusza...Amelka też ma juz 3 lalki, ale tak jak pisałam wczesnij ona bardzo lubi bawić się lalkami i non stop każda jest w uzyciu...
a z chodzących lalek to były jeszcze takie NATALIA CHODZI I Ĺ�PIEWA PO POLSKU REKLAMA W TV (1335327607) - Aukcje internetowe Allegro

O tej lalce coś Stasiu wspominał. Wydaje się fajna, nie wiem...my raczej kupimy tą kuchnię i chciałam jeszcze jakieś fajne pluszaki jak najbardziej przypominające żywego kotka:)
Gdyby babcie zapytały o pomysł to moze podpowiedziałabym te lale, ale nic nie pytają.

Odnośnik do komentarza

andzia
anielinka
zdjęcia z lalą:)

Kochana no co ja Ci mam pisać, masz przepiękną córeczkę, pozuje do zdjęć jak rasowa modelka, w ogóle zawsze czyściutka, ładnie ubrana, uczesana...i te korale:Podziw::Podziw::Podziw:

Dziękuje, za komplementy (oczywiście w imieniu mojej córeczki:Oczko:) a z pozowaniem do zdjęć to rzeczywiście nie mam problemu:)
A korale to tylko imitacja hehe, bo one są naklejane/naszywane na tej bluzeczce::):

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
andzia
anielinka
zdjęcia z lalą:)

Kochana no co ja Ci mam pisać, masz przepiękną córeczkę, pozuje do zdjęć jak rasowa modelka, w ogóle zawsze czyściutka, ładnie ubrana, uczesana...i te korale:Podziw::Podziw::Podziw:

Dziękuje, za komplementy (oczywiście w imieniu mojej córeczki:Oczko:) a z pozowaniem do zdjęć to rzeczywiście nie mam problemu:)
A korale to tylko imitacja hehe, bo one są naklejane/naszywane na tej bluzeczce::):

Ale wtopa:lup:, ale ja zielona w te klocki.
Ide wieszać pranie i spadam, dobrej nocy

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny a ja od 2 w nocy nie spie i etraz juz sie podałam i wstalam cos poczytac na necie no normalnie nie wiem co mi dzisiaj jest, a teraz jestem taka glodna ze wszamalam milki weja czy jakos tak i pije kakao....moze uda mi sie za jakis czas zasnac bo nie wyobrazam sobie dzisiejszego dnia normalnie chyba o scianach bede chodzila.....

anielinka u nas z zabawkam jest tak samo jak u ciebie z tym odkurzaczem olek na dzien dobry wszytskich sie boi ale mijaja jakos dwa moze trzy dni musi sie do nich przyzwyczaic i robia wtedy furorę....a Amelka to mala ksiezniczka co do bluzeczki to ja juz wogole nie w temacie.....

agulcia to super ze imprezka udana, a dziciaki tyle prezentów podostawały ze szok gdzie ty to bedziesz trzymac??oleczek dostal wczoraj klocki drewniane i powiem szczerze ze wszyscy mieli wieksza frajde niz dziecko.....czekamy na zdjecia z imprezki

andzia super dzien za toba tylko szkoda ze dzieciaki takie niegrzeczne byly....a co do zabawek to u nas tez te najprostrze robia furore, ciekawe jak zareaguje na ten kuferek od nas z tymi narzedziami bo to autko co ma z kretarką to normalnie jest caly czas w uzyciu, tylko gdzies do wspoły z kotami pogubili czesci do tego auta ale mam nadzieje ze przypasuja do tej skrzyneczki te pozostalości...

magda jak tam wrzodziska????

cafe dzisiaj do ginia??trzymam kciuki za to zeby poszlo wszytsko po twojej mysli.....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...