Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

czesc dziewczyny, witam sie z rana. moje dzicko juz u dziadkow bo jak stwierdzilo on chce do dziadzia i koniec....a ja was czytam....
ide jakies sniadanko sobie zapodac a potem moze sobie jeszcze poleze w lozeczku.....
oleczek pewnie pojdzie dzisiaj z dziadkiem na sanki jak tylko bedzie cos cieplej bo jak wczoraj wracalismy o 18 z tego parkingu to u nas było uwaga... -17,5 stopnia no normalnie masakra, a tata jak wracal z racy o 22 to bylo z -20 stopni....zima na calego....

dzisiaj przyjezdzaja moi rodzice na mikolaja wiec moze ide jakies ciasto upichcic badz ciasteczka zeby nie bylo ze nic nie mam.....przyjada po pogrzebie bo wam nie mowilam ale kuzyn mojego taty zmarl na raka w piatek i udalo sie na dzisiaj zalatwic pogrzeb zeby niedzieli nie przelezal....och szkoda gadac coraz mlodsi umieraja ja nie wiem co sie dzieje on byl po 50-ce....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Ja was podczytuję, ale mało piszę bo jesteśmy chorzy... ehh wolny weekend chciałam się wziąć za porządki świąteczne, a tu kicha, na nic nie mam sił... Padam codziennie razem z Kubą, a jutro znów do pracy:36_11_1: Kubulec ma katar i mokry kaszel, daję wapno i flegaminę... Dobrze???
Kurcze mam samochód, a boję się jeździk w taką pogodę do pracy... po mieście u nas to już nie mam problemu, ale jak jadę na 7 rano do pracy i jest ciemno to tak się boję:/ w te śnieżyce nie jeździłam...
Justynka hehehe ale sobie atrakcje zapewniasz... :smile_move:
Andzia super fotki!!! Jak miło widzieć uśmiechniętego, biegającego Stasia:36_2_25:
Magda ale Michałek zdolny, mój Kubula nie lubi za bardzo puzzli, mam nadzieję, że w końcu polubi...
Cafe jak się czujesz?

Odnośnik do komentarza

I ja witam!
Wczoraj padlam z Michałem. a dzisiaj od rana walcze z brzucholem :((( Nie jest fajnie, a musze sie zmobilizowac i jechac na wybory, bo u nas II tura.

Justynka dokladnie o takie farby mi chodzi, tylko chcialam kupic w sklepie, a nie czekac na allegro.
Ale u Was zima na calego! U nas dzisiaj zapowiadali ok. 0 stopni, ale wieje i sypie snieg, wiec szaro i ponuro.

Agulcia brawa dla Kubuli!!! Szybciutko zaczal chodzic!

Andzia fotki sa suuuper! Dziewczyny jak zwykle usmiechniete, Stasiu szalal :) Rewelacja! Rozumiem, ze K. Was wszystkich ciagnal? :hahaha:
A tak na marginesie to masz fajne rekawice, we wtorek planuje takie gdzies odnalezc.
W ogole fajnie wygladasz, ja jak ide na sanki to wstyd fotke zrobic :lup:

Gosia zdrowka dla Was!!! Wcale Ci sie nie dziwie, ze boisz sie jezdzic w taka pogode. JA mam prawko juz baaaaardzo dlugo, a nie lubie w snieg jezdzic (no, ale nie mam wyjscia).
Mysle, ze Flegamina i wapno dla Kubusia sa ok!

Odnośnik do komentarza

Witam się na szybko, bo zaraz ma przyjechać szanowna t. i siostra Ł.
wczoraj spędziliśmy bardzo miło dzień, rano posprzatałam, później poszliśmy na sanki, ale Amelce coś wczoraj nie pasiło, chyba przez ten katar jest taka rozdrażniona, ale całe szczęście już o niebo lepiej, prawie wogóle nie ma katarku...fotki wrzuce jakieś wieczorem, oczywiście bezemnie, bo ja to nawet jak łosiu nie wyglądam :sofunny:

Andzia świetne zdjęcia, a ten kulig to rozumiem że K. ciagnął coo?::):
dziewczyny wygladają cudnie:Podziw:
mam nadzieje że dziś lepiej ze Stasia oczkami????
Justynka podziwiam cię za takie atrakcje samochodowe, ja nie trawie takie czegoś...
Magda cholerne wrzody, strasznie wspołczuje:((
Misiek jak zwykle słodziak, i te jego spojrzenie- wymiękam :Podziw:
a Miskowa czapa jest bossska uwielbiam takie, nawet ostatnio zastanawiałam się nad taka dla siebie, naprawde:Oczko:
Gosia zdrówka dla Was!!:Całus:
Agulcia dziękuje za dzisiejsze zaproszenie na obiadek:) :Oczko:
Cafe ty pracusiu, ale Cię wzieło z tym sprzątaniem, a z K. się usmiałam...co on wkońcu robił w tym kibelku??:sofunny:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
Witam się na szybko, bo zaraz ma przyjechać szanowna t. i siostra Ł.
wczoraj spędziliśmy bardzo miło dzień, rano posprzatałam, później poszliśmy na sanki, ale Amelce coś wczoraj nie pasiło, chyba przez ten katar jest taka rozdrażniona, ale całe szczęście już o niebo lepiej, prawie wogóle nie ma katarku...fotki wrzuce jakieś wieczorem, oczywiście bezemnie, bo ja to nawet jak łosiu nie wyglądam :sofunny:

Andzia świetne zdjęcia, a ten kulig to rozumiem że K. ciagnął coo?::):
dziewczyny wygladają cudnie:Podziw:
mam nadzieje że dziś lepiej ze Stasia oczkami????
Justynka podziwiam cię za takie atrakcje samochodowe, ja nie trawie takie czegoś...
Magda cholerne wrzody, strasznie wspołczuje:((
Misiek jak zwykle słodziak, i te jego spojrzenie- wymiękam :Podziw:
a Miskowa czapa jest bossska uwielbiam takie, nawet ostatnio zastanawiałam się nad taka dla siebie, naprawde:Oczko:
Gosia zdrówka dla Was!!:Całus:
Agulcia dziękuje za dzisiejsze zaproszenie na obiadek:) :Oczko:
Cafe ty pracusiu, ale Cię wzieło z tym sprzątaniem, a z K. się usmiałam...co on wkońcu robił w tym kibelku??:sofunny:

Na obiadek zapraszam w przyszla niedzie. Zuzia jest na tych zajeciach. M dzwonil, ze super sie bawi i wygrala juz konkursik jakis :) A po poludniiu idziemy na ten kinderbal :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s20mmckvk4mz7.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcupjy3s2ez5z9.png

Odnośnik do komentarza

Gosia zdróweczka dla Was!!! Na mokry kaszel jak najbardziej coś wykrztuśnego

gosiammm

Andzia super fotki!!! Jak miło widzieć uśmiechniętego, biegającego Stasia:36_2_25:

Dzięki kochana:Całus: Ten widok to miód na moje serce, nie chodzi jeszcze w 100% idealnie, ale nie ma już żadnej bariery, szaleje jak pijany zając, czym niejednokrotnie doprowadza mnie do palpitacji serca. Mam nadzieje, że ten lęk w końcu minie, ale póki co każda jego wariacja przywraca w mej pamięci straszne wspomnienia::(:

Magda ale Ty jesteś biedna z tymi wrzodami, może powinnaś je znowu skontrolowac u lekarza?
U nas II tury nie ma:)

magda_79

Andzia fotki sa suuuper! Dziewczyny jak zwykle usmiechniete, Stasiu szalal :) Rewelacja! Rozumiem, ze K. Was wszystkich ciagnal? :hahaha:
A tak na marginesie to masz fajne rekawice, we wtorek planuje takie gdzies odnalezc.
W ogole fajnie wygladasz, ja jak ide na sanki to wstyd fotke zrobic :lup:

Tak, nasz koń zaprzęgowy na etacie:lol:
A rękawiczki kupiłam w H&M:)

Anielinka
super, że wczorajszy dzień tak fajnie minął, oby i dzisiaj było miło. I cieszę się, że katarek mija. Coś nam się dzieciaki pochorowały wszystkie, a mówią, że jak przymrozi to izarazki idą precz. Dupa Jasiu:Rozgniewany:

anielinka
...fotki wrzuce jakieś wieczorem, oczywiście bezemnie, bo ja to nawet jak łosiu nie wyglądam :sofunny:

Gadasz, na pewno nie jest tak źle. Zobacz na mnie, moje wory pod oczami mnie ostatnio przerażają:Histeria:

Agulcia
gratki dla Kubusia, teraz Ci się zacznie!!!
Fajne plany macie na dzisiaj, u Was Mikołaja się obchodzi huczniej niż Gwiazdkę?

Justynka STasiu ma identyczne farbki i jest z nich bardzo zadowolony:yes:

Dziabong
tu masz przepis Rafaello na krakersach - przepis dodany przez cutemarta - Przepisy kulinarne - Internetowa książka kucharska

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...