Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Magda dobrze, ze wyniki są ok. A pasożyty warto sprawdzić, one też są czasem powodem kaszlu.
Co do Zyrtecu to nie wiedziałam, musze zaraz poczytać ulotke. Wiem, ze takie działenie ma Ketotiffen i u nas rzeczywiście apetyt był większy i szybko go odstawiliśmy.

Nasz lekarz mowil, ze czesto lekarza wleasnie z premedytacja przepisuja zyrtec ze wzgledu na ten skutek uboczny. Podobno Aerius pod tym wzgledem jest o wiele nowoczesniejszy.

Odnośnik do komentarza

Magda u nas Zyrtec jest często w użyciu i naprawdę nie zauważyłam żdnych skutków ubocznych, pamiętam tylko, że w zeszłym roku jak byliśmy z laskami to lekarz mówi: Matko kobieto czym Ty je pasiesz, że one takie grube. A wtedy dostawały ten Ketotiffen i to właśnie on był powodem takiego apetytu.

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda u nas Zyrtec jest często w użyciu i naprawdę nie zauważyłam żdnych skutków ubocznych, pamiętam tylko, że w zeszłym roku jak byliśmy z laskami to lekarz mówi: Matko kobieto czym Ty je pasiesz, że one takie grube. A wtedy dostawały ten Ketotiffen i to właśnie on był powodem takiego apetytu.

To dobrze, ze na laseczki tak nie dziala :)

Odnośnik do komentarza

andzia
Dialog sprzed chwili:Oczko:
czytamy książki i Marysia po otwarciu jednej stwierdza, że jest podarta. Od razu mówi do Zosi:
Jadźka popułaś ksiąziećke?
Z: Nie popsiuułam, Stasiu popsiół.
M. Ten bzidki Stasiu, popsiuł mi ksązieczkę

:sofunny:
dobre sa

ciekawe tylko czy naprawde stasiu popsiol czy cwaniary tak pieknie potrafia zrzucic wine na brata

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Dialog sprzed chwili:Oczko:
czytamy książki i Marysia po otwarciu jednej stwierdza, że jest podarta. Od razu mówi do Zosi:
Jadźka popułaś ksiąziećke?
Z: Nie popsiuułam, Stasiu popsiół.
M. Ten bzidki Stasiu, popsiuł mi ksązieczkę

:sofunny:
dobre sa

ciekawe tylko czy naprawde stasiu popsiol czy cwaniary tak pieknie potrafia zrzucic wine na brata

:sofunny::sofunny::sofunny:

ale male kombinatorki! JEszcze troche i Stasinek bedzie baaaaardzo biedny z nimi!

Odnośnik do komentarza

magda_79
Witam i ja!
Wlasnie wrocilam od lekarza. Michała wyniki sa jak najbardziej w porzadku. Zadnej anemii itp, jest idealnie. Oprocz jednego wyniku, ktory baaaaardzo ogolnie wskazuje na alergie lub pasozyty. Michała ostatnio bardzo wysypalo i ma bardzo szorstka skore, wiec moze faktyczbue alergia. Ale lekarz zaproponowal, zeby jednak sprawdzic te pasozyty. No i 3 razy musimy sprawdzac kal. We wtorek zaczynamy. Jesli kal wyjdzie ujemny to bedziemy w kropce jesli chodzi o ten brak apetytu.
Nawet nie pytalam, ale od razu pwoiedzial, zeby zadnych preparatow wit nie dawac itp. Musze przekazac t. :hahaha:

Andzia wiem, ze dajesz dziewczynom Zyrtec. Ciekawa rzecz powiedzial dzisiaj nasz lekarz. Ze Zysrtec powoduje zwikeszenie laknienia, dzieci ejdza duzo i tyja! Moze wiedzialas, ja nie. I ze Aerius ma takie samo dzialanie, a jest lekiem o wiele nowoczesniejszym bez skutkow ubocznych.

Magda super że wyniki idealne! Miał pobierane z żyły czy z paluszka? Wymiękłam jak przeczytałam Micha tekst do plelęgniary:hahaha: Ciekawe jak wyjdą Wam te wyniki kału, ja Filipowi robiłam ale u nas tylko raz zanosiłam próbkę... Któraś wie dlaczego i czym to się różni?

Madziu napisz mi proszę, czy na te wysypki u Michałka podajesz mu Aerius? I czy pomaga? Bo Filip też ma takie suche szorstkie placki::(: A co do lekarki to ja zawsze ją pytam czy bez antybiotyku się nie obejdzie a ona zawsze mówi że nie:Oczko: Normalnie szok:Szok:

Anielinka zdrówka dla Amelki! Mam nadzieję, że szybko zwalczycie zarazę i na gardło nie zejdzie:Całus:

Andzia kiedy one się tak rozgadały, co? :sofunny: Będziesz robiła im jednak te wyniki?

Cafe zazdroszczę mamy umiejącej robić pierogi:D U nas ani mama ani ja nie mamy do tego ręki. Kopytka, pierogi czy inne to wychodzą nam albo gumowe albo rozgotowane:Histeria:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...