Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia

Mei ja nie jestem lekarzem, ale jak zielone smary i to się często powtarza, to może jakaś bakteria? Ja bym poszła do dobrego lekarza i poprosiła o skierowanie na wszystkie potrzebne badania, morfologie z rozmazem, OB, CRP, możesz mu tez zrobić IGe w kierunku alergii, no ale to już Ci lekarz powie. MOże ma jakąs anemie, bo on taka chudzinka i przez to tak często coś łapie?

Dziękuję spiszę sobie i poproszę o skierowanie:) Uciekam spać... Dobranoc babeczki!!!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

dzien dobry

wieczorem podczytalam ale przyznam,ze juz nie chcialo mi sie pisac

goska mam nadzieje,ze juz dobrze sie czujesz...no i,ze ze studiami wreszcie wszsytko pozalatwiasz,zagladaj czesciej i pisz co u was,jak kubula

mei zdrowka dla filipka :Całus: moze faktycznie przebadaj mlodego calego,bo bidok co chwile cos lapie,co do tatusia to sie nie wypowiadam...dobrze powiedziane,gdzie ty mialas oczy:Oczko: ale wiesz jak jest,moze jeszcze chlop zmadrzeje?czy nie?:Oczko:

anielinka ze spaniem amelki to tak jak podopowiadaja dziewczyny..chociaz cos za cos...pozniej chodzi spac ale za to dluzej pospi
u nas podobnie jak u andzi...olek kolo 19 juz spi no ale przed 6 na girach:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Witam!
Rano w domu jeszcze podczytalam, ale nie zdazylam odpisac :)

Andzia ale usmialam sie z "sinki" :hahaha: Jej, jak czytam takie Twoje opowiesci to jednak mi sie chce drugiego dzidziolka! Fajnie jak jest rodzenstwo.

Co do tesciowej to przegiecie. ale wiem cos o tym, bo u nas to samo :(((
Moze jednak uda sie Tobie pojechac ze Stasiem??? A Ty sama nie mozesz z nim jechac?

Mei ale ten Twoj P. ma humorki :lup: Jedyny plus, ze Filip dobrze sie tam czuje i chetnie chodzi.
No i uklon w Twoja strone, ze nie utrudniasz im spotkan. To na pewno nie jest latwe :o_master:

Cafe ale wczoraj popracowalas! Jak sie czujesz po tych tabletkach?

Gosia jak to nie masz co pisac? a kopa na gole dupsko chcesz?
Pisz wszystko co u Was sie dzieje, jak Kuba, jak w pracy itp.

Anielinka Misiek na kolacje je zazwyczaj kanapke. Tyle, ze on po tej kanapce i tak wciaga melko. Nie traktuje tego jak posilek :lup:
Wczoraj wieczorem wciagnal cala bulke z maslem i dzemem.

Niestety nie chce tak jak Andziowe zolziki jesc za duzo warzyw. Pewnie to moja wina, ze od poczatku za malo mu wciskalam :( Zje troche pomidora i tyle.

Odnośnik do komentarza

U nas tesciowa po wczorajszym dluzszym siedzeniu z Michalem stwierdzila, ze juz nie beda przyjezdzac do nas w poniedzialki. P. ma wozic mlodego do nich. Pozostawie to bez komentarza.

A mnie koszmarnie boli jajnik. Wczoraj juz do Was nei zajrzalam, bo zwijalam sie z bolu. Nie moglam sie wyprostowac. W nocy przeszlo, a teraz znowu boli :( Niby juz nie tak mocno, ale siedzenie w pracy nie pomaga :(
Podejrzewam, ze to kolejna bolesna owu. Nigdy wczesniej tak nie mialam. Taki bol nie zacheca do staranek :(

Odnośnik do komentarza

Magda teściowa narawdę super, kurcze jakby ta godzina ją zbawiła. U mnie jest odwrotnie, moja jak zostawała z dzieciakami to weolała przychodzić do nas, a ja miałam zawsze wszystko przeryte od A do Z. I nie chce się jej jutro prosić, tzn. ona by została, ale tak jak Wam pisałam później będę słuchać, jaka ona to biedna, bo musi mi wciaz pomagać itd. Masakra!!!
A sama ze Stachem nie pojade, bo jak? Autobusem?

Cafe ale poszalałaś wczoraj w pracy, odpoczywaj dzisiaj!!!Ja się czujesz po fenoterolu?

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
kuzwa te tesciowe
jakby naprawde ta godzina robila wieeelka roznice:Szok:

a po tabletkach czuje sie suuuper...nawet staveranu nie biore,bo nie ma takiej potrzeby
to jest minimalna dawka wiec pewnie dlatego

w ogole stwierdzilam,ze nie ma bata i do grudnia dotrwamy i koniec kropka :36_27_2:

Ja mysle, ze i do stycznia!!!
Ja brałam Isoptin do fenoterolu

nie no ciotka nie przesadzaj :Oczko:
poczatek grudnia i bedzie dobrze...na swieta chcialabym byc w domu

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82
kuzwa te tesciowe
jakby naprawde ta godzina robila wieeelka roznice:Szok:

a po tabletkach czuje sie suuuper...nawet staveranu nie biore,bo nie ma takiej potrzeby
to jest minimalna dawka wiec pewnie dlatego

w ogole stwierdzilam,ze nie ma bata i do grudnia dotrwamy i koniec kropka :36_27_2:

Ja mysle, ze i do stycznia!!!
Ja brałam Isoptin do fenoterolu

nie no ciotka nie przesadzaj :Oczko:
poczatek grudnia i bedzie dobrze...na swieta chcialabym byc w domu

Im dłużej tym lepiej:)
DO 36 tygodnia dasz rade, wierzę w Ciebie:Oczko:

Odnośnik do komentarza

magda_79
U nas tesciowa po wczorajszym dluzszym siedzeniu z Michalem stwierdzila, ze juz nie beda przyjezdzac do nas w poniedzialki. P. ma wozic mlodego do nich. Pozostawie to bez komentarza.

A mnie koszmarnie boli jajnik. Wczoraj juz do Was nei zajrzalam, bo zwijalam sie z bolu. Nie moglam sie wyprostowac. W nocy przeszlo, a teraz znowu boli :( Niby juz nie tak mocno, ale siedzenie w pracy nie pomaga :(
Podejrzewam, ze to kolejna bolesna owu. Nigdy wczesniej tak nie mialam. Taki bol nie zacheca do staranek :(

magda może własnie lepiej sie postarac o dzidziola to przynajmniej nie bedziesz miala przez ponad 9 miesiecy bolących owulacji :36_1_21::36_1_21:

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...