Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam...u nas dziś niby świeci słonko, ale okropnie zimno, wyszłam na dwór powiesić pranie i myslałam że mi rece odpadną z zimna...hmm czyżby to była prawda że zima ma przyjśc w tym roku bardzo szybko...zobaczymy, oby nie!!!

Andzia i co poszły wczoraj te zdjęcia??? musze i ja się zebrać i powybierać do wysłania...
Cafe kiedy odbiór wyników???

Biedna Kasioleq i malutka::(: pewnie chciałaby już wrócić do domu, a tu trzeba leżeć, nie mam pojęcia ile z tym się leży...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

DO nas przyszła teściówka ze słodyczami do Stasia na dzień chłopca, zostawiłam ją z nim a sama z zołzami poszłam na spacer. Odwiedziłyśmy w końcu tate, bo od pon. jest w domu, a my nie miałyśmy kiedy pójść. Tata śmiga z balkonikiem, schudł strasznie i psychicznie nie najlepiej. Cały czas gada, że nie widzi poprawy, że jest ciężarem itd. Mama wzieła urlop do końca tygodnia, ale od poniedziałku zostanie sam, bo Weronika jutro wyjeżdża. Ach, bidny jest, naprawde::(:

Odnośnik do komentarza

Cafe no domyślam się, ze byś chciała do pracy:Oczko: Ale nie szalej kobito!!!
Mnie się też marzy suszarka ju ż od dawna, ale póki co nie mamy miejsca, jak już się kiedyś tam wybudujemy, to na pewno kupie:yes:
A Wy zmieniacie jednak lokum?

Anielinka u mnie zrobiło się 12 st. i w słoneczku jest całkiem przyjemnie. Też właśnie wywiesiłam pranie na balkon.
Zdjęcia musiałm rozbić na 3 tury, bo 1000 na raz nie chciał przejść. Dwie części wysłałąm, trzecią dzisiaj wieczorkiem, bo K. zabrał laptopa. A za 1000 zdjeć zapłaciłam 195 zł+kurier gratis, także taniocha:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...