Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

hej
ja tylko na chwilke, pisalam dzis z Andzia smsy, bardzo mi milo ze sie o mnie martwicie...
na prawde fajnie ze was mam...
u mnie sutuacja jest bardzo ciezka rozstalismy sie dzis z R., to byla nasz wspolna decyzja...chociaz bardzo mi z tym ciezko i ciezko bedzie pewnie jeszcze dlugo, jestem zalamana, nie chce mi sie rano wstac z lozka, nie chce jesc, pic, poprostu nie chce zyc...
ale wiem ze musze dla moich dzieci...wiem ze nie moge zalamywac sie przez takiego dupka...
ale to jest tak silne i tak boli...

wlasnie wrocilam ze szpitala, jutro mam jechac przed 9 na czczo, beda podawac oksytocyne i bede rodzic...
dziewczyny blagam was trzymajcie za mnie kciuki zeby poszlo szybko i zeby wszystko bylo ok... strasznie sie boje, a wiem ze bede tam sama...
i nic tego nie zmieni...i sama musze stawic czola temu wszystkiemu...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

kasioleqq
hej
ja tylko na chwilke, pisalam dzis z Andzia smsy, bardzo mi milo ze sie o mnie martwicie...
na prawde fajnie ze was mam...
u mnie sutuacja jest bardzo ciezka rozstalismy sie dzis z R., to byla nasz wspolna decyzja...chociaz bardzo mi z tym ciezko i ciezko bedzie pewnie jeszcze dlugo, jestem zalamana, nie chce mi sie rano wstac z lozka, nie chce jesc, pic, poprostu nie chce zyc...
ale wiem ze musze dla moich dzieci...wiem ze nie moge zalamywac sie przez takiego dupka...
ale to jest tak silne i tak boli...

wlasnie wrocilam ze szpitala, jutro mam jechac przed 9 na czczo, beda podawac oksytocyne i bede rodzic...
dziewczyny blagam was trzymajcie za mnie kciuki zeby poszlo szybko i zeby wszystko bylo ok... strasznie sie boje, a wiem ze bede tam sama...
i nic tego nie zmieni...i sama musze stawic czola temu wszystkiemu...

Kasioleqq normalnie z trudem powstrzymałam łzy jak to przeczytałam::(: Nie potrafię sobie wyobrazić co teraz czujesz... Trzymam za Ciebie jutro mocno kciuki:Całus: I pamiętaj jak będziesz czegoś potrzebować - pisz!

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny....

u nas po staremu....olek wariuje....dostal na urodziny memo to co andzia mowila i teraz caly czas nas meczy zeby z nim grac, dostał również stoliczek i krzeselko z ikei i tablice dwustronna do pisania wiec prezenty mu sie podobaja tylko ze on woli biegac dookolo salonu i pchac przed soba pudelko nakolkach z ikei :lup::lup:

a ja znowu sie najadlam jak glupia normalnie az mnie zaraz rozerwie...ide zaraz olka kapac i moze zasiade do puzzli bo sobie kupilam ostatnio....wciaga to niesamowicie juz jedne ulozylam i oprawilam w anty rame i wisi nad akwarium....moj S sie ze mnie smieje ze to ja chyba juz nie mam co robic.....

anielinka, andzia, magda moje dziecie jeszcze nie mowi zazdroszcze wam niesamowicie.....ja to nawet narazie nie mysle o tym zeby isc do logopedy bo ja zaczlam mowic dopiero jak mialam 3 lata, wiec mam jeszcze troszke czasu....musze sie umowic na bilans zeby mi go obejrzeli...mam nadzieje ze u nas tez tak bedzie wygladal ten bilans jak u magdy....

ja to dzisiaj zrobilam sobie ciasto ale zjadlam kawalek i juz nie moge na nie patrzec....popchalam ciasto zupa i jeszcze do tego prazuchami ze skwarkami i popilam kawa inka i normalnie sie dziwie ze jeszcze nie siedze na klopie......:lup::lup:

andzia to dobrze ze tata juz wraca do domu . w domu zawsze szybciej sie dochodzi do siebie...a bedzie przychodzic do niego ktos na rehabilitację??
a u mnie z racji tego ze taka pogoda to olek tez ma humory rzuca sie na podloge i wpada w histerie jak nie chce mu na cos pozwolic.....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

kasioleqq
hej
ja tylko na chwilke, pisalam dzis z Andzia smsy, bardzo mi milo ze sie o mnie martwicie...
na prawde fajnie ze was mam...
u mnie sutuacja jest bardzo ciezka rozstalismy sie dzis z R., to byla nasz wspolna decyzja...chociaz bardzo mi z tym ciezko i ciezko bedzie pewnie jeszcze dlugo, jestem zalamana, nie chce mi sie rano wstac z lozka, nie chce jesc, pic, poprostu nie chce zyc...
ale wiem ze musze dla moich dzieci...wiem ze nie moge zalamywac sie przez takiego dupka...
ale to jest tak silne i tak boli...

wlasnie wrocilam ze szpitala, jutro mam jechac przed 9 na czczo, beda podawac oksytocyne i bede rodzic...
dziewczyny blagam was trzymajcie za mnie kciuki zeby poszlo szybko i zeby wszystko bylo ok... strasznie sie boje, a wiem ze bede tam sama...
i nic tego nie zmieni...i sama musze stawic czola temu wszystkiemu...

kasiolegg tak mi przykro i jednoczescie brak mi slow co za bałwan.....moze jak urodzisz i zobaczy córcie to sie opamieta.....ale narazie to skup sie na rodzeniu bo w koncu jutro sie zacznie....za kilka dni bedziecie w domku i pewnie wszytsko sie ulozy....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Ja miałam od 18.30 korki, Kuba w tym czasie zajął się dziećmi, wykąpał i położył zołzy, wiec mam już luzik:)

Anielinka jeżeli Amelka jeszcze nic nie układała, to weź jej na początek coś takiego Drewniane puzzle z autami (1240166165) - Aukcje internetowe Allegro, ale poszukaj gdzieś, gdzie jest więcej elementów:Oczko:
Moja Zośka dzisiaj ułożyła z niewielką moją pomoca drewniane puzzle 12 elementowe:)

Odnośnik do komentarza

KAsioleqq mialam cicha nadzieje, ze jednak R. sie opamieta. Jezeli juz tak zdecydowal to mogl chociaz poczekac az Kornelcia sie urodzi, a Ty dojdziesz do siebie. Zaden z niego facet - dupa i tyle!
Po jaka cholere szykowaliscie wszystko u Twojej babci?
Tez jestem ciekawa co na to tescie????

I mocno trzymam kciuki jutro za Ciebie i Kornelcie! Dacie rade! Oby tylko szybciutko poszlo.
Jutro sie odezwe. Gdybys potrzebowala czegokolwiek to pisz!!!

Odnośnik do komentarza

andzia
Ja miałam od 18.30 korki, Kuba w tym czasie zajął się dziećmi, wykąpał i położył zołzy, wiec mam już luzik:)

Anielinka jeżeli Amelka jeszcze nic nie układała, to weź jej na początek coś takiego Drewniane puzzle z autami (1240166165) - Aukcje internetowe Allegro, ale poszukaj gdzieś, gdzie jest więcej elementów:Oczko:
Moja Zośka dzisiaj ułożyła z niewielką moją pomoca drewniane puzzle 12 elementowe:)

Anielinka tego typu puzzle sa super! Jest ich ogromnny wybor, ze zwierzatkami, Kubusiem Puchatkiem itp.
A do tego polecam Baby Puzzle z trefla!

Odnośnik do komentarza

magda_79
Justynka objaaj sie do woli, bo jesli nie teraz to kiedy? :)
Fajnie, ze ukladasz puzzle, zazdroszcze. Uwielbiam ukladac, a ostatnio nie mam czasu :(

Andzia niesamowite te Twoje zołzy. Tak super potrafia zajac sie klockami i puzzlami!!

No powiem, ze coraz wiecej, lalki itp. w ogóle je nie interesuja, jedynie właśnie klocki, puzzle i gry. Nie wiem czy pisałam, ale gramy tez w domino:)
A te puzzle z trefla super, musze sie za takimi rozejrzec:yes:

Odnośnik do komentarza

justynka1984
gosia super z ta praca i studiami....to fasolinka przelozona na jakis czas :)

Jeżli ktoś myśli, że jestem od dzisiaj studentką to się myli:kiepsko: Nie skorzystałam z "promocji" w Lesznie, gdzie byli studenci zamiast 300 zł wpisowego płacą 350 zł:leeee: Do tego chcą znów zdjęcia itd.... chociaż już raz im przecież dawałam:36_11_1: Nosz wkurzyli mnie niesamowicie:36_2_39: Z Leszna pojechałam od razu do Poznania rozmawiałam już z panią dziekan i może będę mogła studiować w Poznaniu... mam nadzieję, że się uda... a jak nie to pójdę chyba na licencjat z ed. wczesnoszkolnej bo tak strasznie chce studiować ten kierunek...

Odnośnik do komentarza

gosiammm
justynka1984
gosia super z ta praca i studiami....to fasolinka przelozona na jakis czas :)

Jeżli ktoś myśli, że jestem od dzisiaj studentką to się myli:kiepsko: Nie skorzystałam z "promocji" w Lesznie, gdzie byli studenci zamiast 300 zł wpisowego płacą 350 zł:leeee: Do tego chcą znów zdjęcia itd.... chociaż już raz im przecież dawałam:36_11_1: Nosz wkurzyli mnie niesamowicie:36_2_39: Z Leszna pojechałam od razu do Poznania rozmawiałam już z panią dziekan i może będę mogła studiować w Poznaniu... mam nadzieję, że się uda... a jak nie to pójdę chyba na licencjat z ed. wczesnoszkolnej bo tak strasznie chce studiować ten kierunek...

uwielbiam takie promocje....to tylko polska

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...