Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny ale robicie mi smaka na tego 3bita, dzis nie byla w stanie ogarnac tego wszystkiego ale jutro chyba sie skusze...dzis prawie nic nie jadlam, w ogole nie mam smaku przez te nerwy...:36_2_16::36_2_16:
ale coz jutro bedzie gorzej wiec sie nie bede przejmowac dniem dzisiejszym...:lup:
cafe mowisz ze latwo sie robi??? to jutro chyba na prawde sie skusze;)

Andzia do Ciebie sie nie odzywam bo wkurzasz mnie z ta swoja "gruboscia" troche nie gramatycznie ale ty jestes taka gruba ze moze byc;)
fajnie ze milo spedziliscie czas:) i pare groszy wpadlo do kieszeni:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Kasioleqq strasznie smutno mi się robi jak czytam Twoje posty::(:
Tulam Cię bardzo mocno i życzę dużo sił na to wszystko!!!
trzeba być naprawdę mega świnią, żeby zostawić kobietę w ostatnich dniach ciąży. Przepraszam, ale naprawde tak myślę. Mam nadzieje, ze R. przemyśli sobie swoje zachowanie i zmądrzeje. A teście wiedzą o całej sytuacji?

A abstrachując jeszcze od tego, to jak czytałam, ze dzisiaj Kacper był taki grzeczny, ze fajny dzień spędziliście itd. to tak sobie pomyślałam, ze jak ja sie pokłoce z K. to tez mam dużo więcej cierpliwości do dzieci:)

Cafe spoko maroko, krzesełko wystawie na allegro:)
To co bedzie nastepne? Snickers?

Odnośnik do komentarza

Andzia ale fajne korki dziś miałaś::): i jeszcze kaska za to wpadła, super!!!
Kasioleq naprawde żal mnie aż ściska, że ty taka sama w ostatnich dniach ciązy::(:
a co teście na to???
Cafe hmm obawiam się że jak nie dodałaś żelatyny do 3bita to będzie ciapa:( ale i tak pewnie zjadliwa hihi....

A ja już powoli padam, najpierw po południu pojechaliśmy na zakupy, całe szczęście moja mama wzieła Amelke, więc na spokojnie zrobiliśmy, kasy poszło całe mnóstwo :Zakręcony: a teraz dopiero co wyszłam z kuchni, przygotowałam wszystko na jutro, nie miałam robić ciasta, a jednak zrobiłam rafaello:) bo zostało mi częśc produktów z poprzedniego razu, także je wykorzystałam:) a jutro od rana czeka mnie zapiernicz w kuchni, sprzątanie itp. dobrze że Ł. ma wolne...
A na to wszystko coś mi zaczeło boleć gardło i kręcić w nosie :Histeria: musze coś wziąść na noc...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

K. jeszcze nie ma, wiec wysprzatałam całą chate, na jutro mam luzik. A jutro po południu jedziemy z zołzami do okulisty.

Cafe no będzie ciapa, ale da sie zjesc. Mi sie za to porobiły kluchy w masie budyniowej, nie wiem dlaczego::(:
A życzenia miałam fajne, ale na lapku, a ten wciąż zepsuty.

Anielinka
ale się napracowałaś, nono:) Na która goście jutro?
Łyknij sobie jakiegoś ferwexa, żeby Cię nie rozłożyło:Całus:

Odnośnik do komentarza

hej:)

witamz rana jako pierwsza...
u nas niestety bez zmian w zasadzie w ogole nic sie nie dzieje...
od wczoraj nie gadalismy bo nie dzwonilam do niego on do mnie tez nie...
tez mnie szlag trafia czuje sie sama jak palec mimo ze mama jest przy mnie to jednak jego miejsce tutaj jest...
boje sie jak cholera tego wszystkiego, bo z Kacprem byl przy mnie niczego sie nie balam a teraz bede sama!!! w innym szpitalu... okropnie sie boje, ale przeciez musze sie wziac w garsc bo nikt inny za mnie nie urodzi... a nie chce zeby mam byla przy porodzie, jakos wydaje mi sie ze to nie ona powinna przy tym byc, poza tym jak rodzilam Kacpra to byla na poczekalni i strasznie panikowala wiec wyobrazam sobie co by bylo gdyby byla przy mnie...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

kasioleqq :Całus: nadal nawet nie zadzwonil??no cholera nie interesuje go jak sie np czujesz???wiesz co,jak juz dojdziecie do porozumienia a wierze mocno,ze dojdziecie to walnij mu ode mnie przez leb ,ok??

a moj 3bit ma cie calkiem calkiem...nie jest ciapa,dodalam fixa ,chyba dzieki temu,nie??
w kazdym razie mezowi baaaardzo smakuje:) tylko te herbatniki na spodzie sa dosc twarde,K mowi,ze to akurat atut:) ale powinny byc miekkie czy nie?

Odnośnik do komentarza

U nas nawet ciepło. Kuba zabrał właśnie dziewczyny na spacer, ja szybko machnęłam spagetti i mam labe:D

Kasioleqq
trzymaj się cieplutko i postaraj się (choć wiem, ze to trudne) nie myśleć o tych wszystkich smutkach. A porodem się nie martw, Kornela jakoś musi wyjść, innej opcji nie ma:lol:
Gdybyś potrzebowała jakiejś pomocy to daj znać!!!

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
O hej Cafe!!!!
Mój 3 bit mimo kluch w budyniu też pycha. A herbatniki są trochę twardsze niż prze rafaello, bo na nich jest tylko masa krówkowa i dlatego tak nie zmiękły:)

hej hej

w wolnej chwili poszukaj kolejndeo przepisu,mowie serio:hahaha:

Hihi, ja bardzo lubie takie szybkie ciasta bez pieczenie:lol:
Wrzuce Ci w wolnej chwili na torcik na spodzie z nutelli z serkiem i mandarynkami. Pyyyycha!!!

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia
O hej Cafe!!!!
Mój 3 bit mimo kluch w budyniu też pycha. A herbatniki są trochę twardsze niż prze rafaello, bo na nich jest tylko masa krówkowa i dlatego tak nie zmiękły:)

hej hej

w wolnej chwili poszukaj kolejndeo przepisu,mowie serio:hahaha:

Hihi, ja bardzo lubie takie szybkie ciasta bez pieczenie:lol:
Wrzuce Ci w wolnej chwili na torcik na spodzie z nutelli z serkiem i mandarynkami. Pyyyycha!!!

musze kupic jakis pieeekny notes...i uporzadkowac te moje kartki ,karteczki...jak na pania domu i matke wielodzietnej rodziny przystało :sofunny:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82

hej hej

w wolnej chwili poszukaj kolejndeo przepisu,mowie serio:hahaha:

Hihi, ja bardzo lubie takie szybkie ciasta bez pieczenie:lol:
Wrzuce Ci w wolnej chwili na torcik na spodzie z nutelli z serkiem i mandarynkami. Pyyyycha!!!

musze kupic jakis pieeekny notes...i uporzadkowac te moje kartki ,karteczki...jak na pania domu i matke wielodzietnej rodziny przystało :sofunny:

]Ja też.
Wszystkie przepisy i inne ważne rzeczy miałam na lapku, a tego szlag trafił:Wściekły:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...