Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda tak krakersy...w ogole pozniej nie czujesz,ze to sa wlasnie krakersy
ja robilam na takiej kwadratowej blaszcze...dalam jedna margaryne i szkl curku i w zupelnosci
jak juz ugotowalam ta mase,przestygla to wrzucalam do niej po lyzce margaryny i blenderem ciach ciach i tyle
(blenderem tzn ta czescia z nozykami-kazda mase budyniowa tak robie)

Odnośnik do komentarza

cafe82
anielinka zapomnialam .... piekne zdjecia
a jak sie czujesz?
ciagle cwiczysz?

A dziękuje ciut lepiej, nic się nie chwale bo nie chcę zapeszać, ale jest znaczna poprawa, nie boli już mnie pośladek i udo, a to najgorzej mi dokuczała, są jeszcze w tej nodze "mrówki" najgorsze jest w stopie mrowienie, aż mi swędzi że czasem nie wyrabiam...nie wiem co to może być, a ćwicze codziennie...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Magda zapiekanka makaronowa ze szpinakiem:) Kiedys podawałam przepis, nie wiem czy jest na privie, jakby co to wrzuce w wolnej chwili.
Co do rafaella to Cafe juz wszystko powiedziała, ja robiłam dokładnie tak jak w przepisie, blaszka zwykła prostokątna, jak masa budyniowa przestygnie to dajesz po trocszku margaryny(ja do ciast mam zawsze Kasie, dla mnie jest najlepsza) i miksujesz. A krakersów w ogóle nie czuc, miękną pod wpływem masy i ciacho naprawde przypomina smakiem rafaello:)

Odnośnik do komentarza

anielinka
cafe82
anielinka zapomnialam .... piekne zdjecia
a jak sie czujesz?
ciagle cwiczysz?


A dziękuje ciut lepiej, nic się nie chwale bo nie chcę zapeszać, ale jest znaczna poprawa, nie boli już mnie pośladek i udo, a to najgorzej mi dokuczała, są jeszcze w tej nodze "mrówki" najgorsze jest w stopie mrowienie, aż mi swędzi że czasem nie wyrabiam...nie wiem co to może być, a ćwicze codziennie...



DObrze, ze chcoiaz ciut lepiej, mam nadzieje, ze ból w końcu całkiem minie:Całus:

Odnośnik do komentarza

andzia
anielinka
cafe82
anielinka zapomnialam .... piekne zdjecia
a jak sie czujesz?
ciagle cwiczysz?


A dziękuje ciut lepiej, nic się nie chwale bo nie chcę zapeszać, ale jest znaczna poprawa, nie boli już mnie pośladek i udo, a to najgorzej mi dokuczała, są jeszcze w tej nodze "mrówki" najgorsze jest w stopie mrowienie, aż mi swędzi że czasem nie wyrabiam...nie wiem co to może być, a ćwicze codziennie...



DObrze, ze chcoiaz ciut lepiej, mam nadzieje, ze ból w końcu całkiem minie:Całus:

dokladnie,dobrze,ze chociaz troche lepiej:Całus:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
anielinka


A dziękuje ciut lepiej, nic się nie chwale bo nie chcę zapeszać, ale jest znaczna poprawa, nie boli już mnie pośladek i udo, a to najgorzej mi dokuczała, są jeszcze w tej nodze "mrówki" najgorsze jest w stopie mrowienie, aż mi swędzi że czasem nie wyrabiam...nie wiem co to może być, a ćwicze codziennie...



DObrze, ze chcoiaz ciut lepiej, mam nadzieje, ze ból w końcu całkiem minie:Całus:

dokladnie,dobrze,ze chociaz troche lepiej:Całus:

No dobrze że chociaż jest jakis postęp, przynajmniej mam nadzieje że z biegiem czasu i ćwiczeń będzie coraz to lepiej, najgorsze że te leki co mi przepisał neurolog to kończą się za 3 dni i teraz nie wiem jak to będzie bez nich...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
cafe82
andzia



DObrze, ze chcoiaz ciut lepiej, mam nadzieje, ze ból w końcu całkiem minie:Całus:


dokladnie,dobrze,ze chociaz troche lepiej:Całus:


No dobrze że chociaż jest jakis postęp, przynajmniej mam nadzieje że z biegiem czasu i ćwiczeń będzie coraz to lepiej, najgorsze że te leki co mi przepisał neurolog to kończą się za 3 dni i teraz nie wiem jak to będzie bez nich...


A nie kazał Ci dalej ich brać?

Odnośnik do komentarza

andzia
Maryśka po przebudzeniu jakoś dziwnie chodi, jakby kuleje...obmacałam jej całą nogę, nie ma ani sine, ani spuchnięte i w żadnym miejscu jej nie boli...nie wiem co to jest...::(:

Wczoraj Michał mnie tak przestraszyl, bo zaczal dziwnie chodzic. Jak sie okazalo ... nie mogl zrobic kupki :lup:

Mam nadzieje, ze Maryśce nic nie jest!!! Moze spala zle, akurat na tej nodze.

Odnośnik do komentarza

andzia
anielinka
cafe82


dokladnie,dobrze,ze chociaz troche lepiej:Całus:


No dobrze że chociaż jest jakis postęp, przynajmniej mam nadzieje że z biegiem czasu i ćwiczeń będzie coraz to lepiej, najgorsze że te leki co mi przepisał neurolog to kończą się za 3 dni i teraz nie wiem jak to będzie bez nich...


A nie kazał Ci dalej ich brać?

Powiedział tak: Jeżeli przestanie Pania boleć po 4-5 tabl. to i tak proszę wziąść całe opakowanie do końca...więc nawet nie zapytałam co dalej, bo skoro powiedział że już po 4-5 ma pomóc no to byłam pewna że pomogą :Zakręcony: no ale jeżeli nadal będzie bolała, to pójde do lekarza pierwszego kontaktu i poprostu zapytam co dalej...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

hej witam weekendowo:)

ale tu pustki od wczoraj, wpadlam wieczorkiem zeby was poczytac tu lipa, nic nie bylo do czytania...
wczoraj bylismy na zakupach kupilam Kacperkowi 3czesciowy dres za 28zł, zwykly taki ale fajny dzis idziemy po kaloszki i kapciuszki, no i jakas zabawke aaa no i te gry Andziowe musimy kupic:)
R.w pracy wiec musze sie sama z mlodym tluc, bo mama pojechala ze znajomymi na grzyby:)
no a ogolnie to chyba coraz coraz blizej porod strasznie spuchlam no i ogolnie bardzo mi juz ciezko...no ale coz porod nie unikniony wiec trzeba sie wreszcie przygotowac:Oczko:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...