Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

czesc dziewczyny, my nie spimy od 6 bo olka koty obudzily zaczely sie ganiac po jego lozku i deptac :lup::lup: ja juz sie do tego przyzwyczailam ale dla niego to nowosc....

ja juz pomylam okna zostaly mi tylko te duze w salonie co mnie przeraza bo sa wysokie na 2.30 a dlugie na prawie 5 metrów :o_no::o_no:

mei ty zgubo. u nas tez chorobowo olek kicha jak opetany i jeszcze dostal do tego kaszlu ale osluchowo jest czysty....

wy tak piszecie o tych urodzinkach my robimy 25 a ja nie mam wogole koncepcji co zrobic do jedzenia....beda tescie moi rodzice i znajomi babcie nie chca przyjechac wogole ale to inna sprawa....moze podrzucicie mi jakies pomysly???

sylwia ja siedze juz od dwoch miesiecy prawie w domu i dalej nie moge sie ogarnac.....dzisiaj rano mialam spida ale juz mi gdzies przeszedl i okna czekaja.....

ide zrobie cos na obiad i czekam na telefon od rodzicow bo mam ich odebrac z katowic bo wracaja z grecji tylko nie wiem o ktorej beda....jeszcze sie nie oddzywali wiec chyba jeszcze nie sa w polsce....

zmykam bo olek biega po mieszkaniu z kubeczkiem kawy z mlekiem cos sadze ze zaraz mi porozlewa ja po podlodze bo sie bedzie dzielil z kotami :lup::lup:

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

andzia
A Maryśka dzisiaj z samego rana uderzyła się w kant łóżka i tak tryskała krew z buzi, że juz myślałam, ze trzeba bedzie pogotowie wzywac. Na szczescie udao sie zahamowac krwawienie, ale ware ma konkretynie spuchnieta:Niewiniątko:

to witam w klubie. Michał wczoraj tak huknal, ze sobie warge rozwalil i ma spuchnieta, a dzisiaj spadl z lozka i poprawil, teraz ma mega-spuchnieta :lup:

Ale Twoj tata sie nacierpi. Na pewno lezy niewygodnie i zaczyna go wszystko bolec. Dlugo jeszcz beda go obserwowac?

Odnośnik do komentarza

oj dziewczyny ja zdazylam zrobic karpatke i posprzatac kuchnie i musze usiasc bo zle sie czuje tzn.brzuch mi sie bardzo stawia i okropnie bola mnie ruchy malej...
Andzia Mei jak urodze zanim goscie przyjada to was pomorduje;) ja bym nawet chciala zeby sie dzis urodzila, ale dopiero kolo 20 :Oczko: jak juz maly pojedzie do tesciow i bedzie po urodzinkach:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

kasioleqq no to o 20 trzymam kciuki :Oczko:

justynka a ty co tak szalejesz?

andzia bidny tata...pewnie ma niewygodne,za miekkie byc moze lozko...polskie realia...albo po prostu to ze lezy tyle czasu juz sie odbija
daj znac pozniej co u niego

olek pospal ,ja tez z pol godzinki a pozniej wzielam sie za mrozenie zieleniny
w nast tyg druga partia i powinno styknac

Odnośnik do komentarza

Zołzy śpią, Stasiu rozwalił dwa samochody z lego i układa od nowa, wiec godzine mam go z głowy:)
Mięcho mam od wczoraj, tylko obiore pyrki i zrobie surówkę.

Justynka, Anielinka ja ostatnio robiłam grilla, wiec nie natchnę:) Ale może sałatka gyros, jakas surówka z sałaty lodowej i innych pierdół, a na ciepło nie wiem...faszerowana cukinia? Moze ta karkówka po parysku, jest naprawde pycha i szybko sie robi, parówy w cieście francuskim?

Kasioleqq mój dziadek miał brata starszego dokładnie o rok, urodzili się tego samego dnia z różnicą 2 h:)

Cafe
dobrze, ze mi przypomniałaś o zieleninie, musze kupic w koncu koperek i pomrozic, bo pietruszke mam od babci:)

Odnośnik do komentarza

andzia
Zołzy śpią, Stasiu rozwalił dwa samochody z lego i układa od nowa, wiec godzine mam go z głowy:)
Mięcho mam od wczoraj, tylko obiore pyrki i zrobie surówkę.

Justynka, Anielinka ja ostatnio robiłam grilla, wiec nie natchnę:) Ale może sałatka gyros, jakas surówka z sałaty lodowej i innych pierdół, a na ciepło nie wiem...faszerowana cukinia? Moze ta karkówka po parysku, jest naprawde pycha i szybko sie robi, parówy w cieście francuskim?

Kasioleqq mój dziadek miał brata starszego dokładnie o rok, urodzili się tego samego dnia z różnicą 2 h:)

Cafe
dobrze, ze mi przypomniałaś o zieleninie, musze kupic w koncu koperek i pomrozic, bo pietruszke mam od babci:)

no ja mroze pietruche,koperek i seler
i jeszcze maggi jak od kogos wyzydze:) tylko nie wiem czy jeszcze jest?czy juz po niej?

Odnośnik do komentarza

Cafe ale seler warzywko czy seler zieleninke? ALe pytanie zadałam:lup:
Ostatnio gdzies właśnie czytałam o magicznym działaniu zup, że powinno sie jeść szczególnie latem, bo organizm dzięki nim nabiera ciepła, które później zimą stanowi barierę ochronną. NIe wiem o co dokładnie w tym chodzi, ale ponoć tak jest:)
A moje dzieciaki ostatnio wybrzydzają w zupach, zjedzą rosół, pomidorówe i barszcz, a reszte nie bardzo.

Odnośnik do komentarza

Cafe ale super, ze Olek tak wcina zupy i lubi warzywa. Misiek kiedys jadl chetnie, a teraz jedyne co je z wielkim apetytem to klopsy w warzywach. Ale ile mozna? :lup:

Andzia jakie miecho masz na obiad? Zolzy jedza pewnie wszystko, co?

JA sie zalamalam. Znowu samochod nam padl. Normalnie ryczec mi sie chce. W tym m-cu juz chrzciny Aurelci nas dobily, a teraz to. Powoli przestaje sie oplacac ladowanie kasy w to auto, a na nowe brak funduszy :(((

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Zołzy śpią, Stasiu rozwalił dwa samochody z lego i układa od nowa, wiec godzine mam go z głowy:)
Mięcho mam od wczoraj, tylko obiore pyrki i zrobie surówkę.

Justynka, Anielinka ja ostatnio robiłam grilla, wiec nie natchnę:) Ale może sałatka gyros, jakas surówka z sałaty lodowej i innych pierdół, a na ciepło nie wiem...faszerowana cukinia? Moze ta karkówka po parysku, jest naprawde pycha i szybko sie robi, parówy w cieście francuskim?

Kasioleqq mój dziadek miał brata starszego dokładnie o rok, urodzili się tego samego dnia z różnicą 2 h:)

Cafe
dobrze, ze mi przypomniałaś o zieleninie, musze kupic w koncu koperek i pomrozic, bo pietruszke mam od babci:)

no ja mroze pietruche,koperek i seler
i jeszcze maggi jak od kogos wyzydze:) tylko nie wiem czy jeszcze jest?czy juz po niej?

A ja zadam jak zwykle debilne pytanie (jak wszystkie odnosnie kuchni). Jak mrozicie zielenine? Wystarczy umyc, pokroic i zamrozic?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...