Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny:)

a ja dzis sie tak fajnie czuje jestem wyspana, czuje sie o niebo lepiej i tylko mam katar gardlo nie boli, nocke przespalam calusienka, nawet na siku nie wstawalam, a i Kacper nawet razu sie nie obudzil, ale wiem dlaczego taka ta nocka byla, wczoraj wypoczelam lezalam prawie caly dzien...wiec w nocy ani jeden skurcz mnie nie zlapal:) cudnie...tak to ja moge byc w ciazy ze 2lata:)
tylko pogoda mnie przytlacza, wczoraj calutki dzien padalo dzis zapowiada sie to samo;/ wiec kolejny dzien w domu...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia kope lat:) fajnie ze juz jestescie na nowym mieszkanku:) na pewno sie nie pogniewam jak mi przywieziesz ciuszki po Julci:) no i spotkanie w pazdzierniku, bardzo mi sie podoba:) Kornelk bedzie juz z nami wiec bardzo chetnie;)

Magda mam nadzieje ze uda nam sie teraz 23 zobaczyc na bilansie;) jesli dotrwam:)

Andzia trzymam kciuki za tate...na pewno biedny musi sie nameczyc...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

kasioleqq dobrze,ze juz ci lepiej...chcesz lata chodzic w ciazy?:Oczko: a ja ciagle sie pytam czemu ciaza nie trwa gora 6 miesiecy:Oczko:

musze zaproponowac mezusiowi jakies imiona
nie wiem juz....alfabewtycznie raczej odpada bo na B nie ma zadnego wyboru
co myslicie

olek,julek i czarek?? ja wiemwiem,kazdy ma swoj gust i trudno powiedziec...mi tez wiekszosc imion sie nie podoba
myslalam jeszcze o stasiu ale K sie nie zgadza...

Odnośnik do komentarza

Witam...u nas z rana zapowiadało się ładnie, świeciło słonko, a teraz wzieło sie rozpadało :Zły:
Wczoraj chyba z tych nerwów, byłam tak zmęczona że o 22 już byłam w łózku i w 5 sekund zasnęłam:)

Andzia a wiadomo kto spowodował ten wypadek? bo pisałas że kierowca uciekł, tak?
Zdrówka dla taty!!! ale on musi się nacierpieć, biedny :Całus:

Magda Michał super wygląda w tych kaloszkach:) mój tata kupił kalosze dla Amelki, ale ona tak śmiesznie w nich chodzi, w domu to kilka razy upadła, widocznie jej w nich cięzko noge zginać...

Sylwia witaj zgubo! teraz mam nadzieje że jak wszystko uporządkujesz po przeprowadzce, to będziesz do nas częsciej zaglądać:) ja też bym chciała zobaczyć jakąś fotke Julci:)

Kasioleq ciesze się że juz lepiej się czujesz!!! no i że nocke przespałaś całą...ja tam tak jak Cafe chciałabym chodzić w ciązy góra 6 miesięcy:)

Gosia coś się stało, że tak rzucasz prace???
U nas niema sklepu firmowego Baty:( albo nie wiem gdzie jest... w każdym badz razie jesienne buty zakupiliśmy w Bartku:)

Cafe dla mnie imię dla chłopca Julek jest naprawde super! ostatnio moja koleżanka tak nazwała swojego synka:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Cafe jeszcze macie troche czasu, wiec zdazycie wybrac imiona. A K. ma jakies swoje typy? Wezcie ksiege imion i na spokojnie przejrzyjcie!
My tez chyba odpuscimy jesienne buty. Okazalo sie, ze mam w domy fajne czarne Nike, w sam raz na jesien. Rozmiar 25,5, wiec idealnie :)

Misiek polubil kalosze. Najpierw marudzil, zeby zdjac, ale jak mu powiedzialam, ze bedzie mogl w wodzie chodzic to od razu byl spokoj. Ciezko mu sie chodzi, ale daje rade.

Kasioleqq super, ze lepiej sie czujesz! I ja licze na spotkanie na bilansie :) Musisz sie jeszcze pokulac!

Odnośnik do komentarza

My po spacerku, zołzy zasypiają i zaczyna padać deszcz.Tesciowa mnie wkurza, była już u mnie dzisiaj dwa razy:Wściekły:
Teraz czekam na informacje od mamy, czy uda sie załatwic ten szpital, który chcemy, czyli w Śremie, raz, że bliżej, a dwa, że jest tam bardzo dobry oddział ortopedyczny. Teraz tata leży w Środzie, tam nie ma ortopedii i oni chca go przenieść do Wrześni, zobaczymy co się uda załatwić.

Odnośnik do komentarza

Kasioleqq super, że nastrój lepszy, może to jakaś zapowiedź? A ten wózek już macie, bo nie wiem, czy coś przegapiłam?

Cafe u mnie chłopaki miały być Antek i Franek. Julek baaaardzo mi się podoba!!! A na B. ładne jest też Beniamin.

Magda chyba nie doczytałaś mojego pytania:Oczko: Kupiliście aparat?

ANielinka moje zołzy nie chodzą w kaloszach, bo jestem na 100% pewna, ze siadałyby w kałużach.
A Ciebie tulam mocna:Całus:

Co do wypadku to było tak, ze ojciec jechał rowerem, był bardzo dobrze oznakowany i oświetlony, bo wiecie on nałogowy rowerzysta. Za nim jechał renault, a za nim golf. Golf zaczął wyprzedzać renault, który prawdopodobnie za późno zobaczył tate, albo się zagapił i nie włączył kierunkowskazu, że chce go wyprzedzać. Zeby nie uderzyć bezpośrednio w ojca, to zjechał na lewo, uderzył w golfa, którego obróciło o 180 st i przodem wjechał w tate. Kilkanaście metrów wiózł go na masce, po czym zarzuciło go do rowu. Stamtąd zadzwonił do mamy, a kierowca golfa wezwał pogotowie i policje, także kulturka, nikt nie uciekł. Samochody są zmasakrowane, golf ma całą maskę wgniecioną, zbitą szybę w mak, a rower był zupełnie pod samochodem.
Tata ma złamaną kość udową z przemieszczeeniem, kawałek kosci jest zupełnie odłamany, więc jest potrzebna operacja, bo będą mu to jakoś śrubować. Mówie Wam, pechozol na całego:Płacz:

Odnośnik do komentarza

Andzia okropna historia z tym wypadkiem, az mnie dreszcze przeszly. Zlamanie paskudne, ale jak juz pisalysmy, szczescie w nieszczesciu, ze "tylko" na zlamaniu sie skonczylo!

Pytanie Twoje doczytalam, ale nie moglam juz nic dopisac, bo przylezli tu ludziska i tylko wyslsalam posta z tym co mialam :)
Aparatu nie kupilismy, bo jestesmy koszmarnie splukani. Korzystamy teraz z aparatu moich rodzicow, ale tez nie jest w najlepszym stanie :(

Cafe mi sie tey Beniamin podoba. Ale poza tym to w ogole nie mialabym pomyslu na imiiona dla chlopakow. Odkad skonczylam 8 lat wiedzialam, ze bede miala Michała i nigdy mi sie to nie zmienilo :lup:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia baaardzo sie ciesze,ze udalo sie zalatwic przeniesienie

a jak przeczytalam o wypadku to normalnie gesia skora,brrrr
ale bedzie dobrze:Całus:

o beniaminie wspominalam K...wysmial mnie i ciebie :Oczko: nie podoba mu sie i juz...zreszta do mnie szczertze mowiac tez nie przemawia

:lol:
To może zostawcie B. dla Basi a wymyślcie imię na D? Dymitr? Dionizy?

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia baaardzo sie ciesze,ze udalo sie zalatwic przeniesienie

a jak przeczytalam o wypadku to normalnie gesia skora,brrrr
ale bedzie dobrze:Całus:

o beniaminie wspominalam K...wysmial mnie i ciebie :Oczko: nie podoba mu sie i juz...zreszta do mnie szczertze mowiac tez nie przemawia

:lol:
To może zostawcie B. dla Basi a wymyślcie imię na D? Dymitr? Dionizy?

nono
juz ci cos powiedzialam....i tak zawyzamy srednia:)
naprawde trzech synow w zupelnosci wystarczy...ale bedzie banda,kto z nimi kiedykolwiek zostanie??moja mama juz mowi,ze w zyciu sama nie da rady z blizniakami,slabo jej sie robi na sama mysl...a jeszcze olek,hehehe
a znow wiem,ze dam rade....bo musze....zobaczymy tylko jakim lub czyim kosztem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...