Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

jestem jestem

moje przeczucie sie sprawdzilo
olek bedzie mial dwoch braci :36_27_2:

poza tym wszystko dobrze
chlopaki rosna ,jeden ma 750 drugi 660....zmartwilam sie ta roznica ale gin stanowczo uspokoil,ze to nic takiego,ze dopuszczalna roznica wiec wierze i staram sie tym nie nakrecac
no i ze tak powiem na dole w porzadku...zadnego rozwarcia itp..
kolejna wizyta za niecale 3 tyg...wzdych

musze ochlonac...nie wyobrazam sobie olka razy 3 :hahaha:

Odnośnik do komentarza

cafe82
jestem jestem

moje przeczucie sie sprawdzilo
olek bedzie mial dwoch braci :36_27_2:

poza tym wszystko dobrze
chlopaki rosna ,jeden ma 750 drugi 660....zmartwilam sie ta roznica ale gin stanowczo uspokoil,ze to nic takiego,ze dopuszczalna roznica wiec wierze i staram sie tym nie nakrecac
no i ze tak powiem na dole w porzadku...zadnego rozwarcia itp..
kolejna wizyta za niecale 3 tyg...wzdych

musze ochlonac...nie wyobrazam sobie olka razy 3 :hahaha:

Gratulacje! Czyli Czarus i ....???
Na pewno beda to dwa grzeczne aniolki :)

Nie moglam sie doczekac wiesci, teraz musze polozyc Michała, bo juz czeka.

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
jestem jestem

moje przeczucie sie sprawdzilo
olek bedzie mial dwoch braci :36_27_2:

poza tym wszystko dobrze
chlopaki rosna ,jeden ma 750 drugi 660....zmartwilam sie ta roznica ale gin stanowczo uspokoil,ze to nic takiego,ze dopuszczalna roznica wiec wierze i staram sie tym nie nakrecac
no i ze tak powiem na dole w porzadku...zadnego rozwarcia itp..
kolejna wizyta za niecale 3 tyg...wzdych

musze ochlonac...nie wyobrazam sobie olka razy 3 :hahaha:

Gratulacje! Czyli Czarus i ....???
Na pewno beda to dwa grzeczne aniolki :)

Nie moglam sie doczekac wiesci, teraz musze polozyc Michała, bo juz czeka.

ehhh musimy sie nad imionami zastanowic...mam metlik w glowie :)

dwa aniolki mowisz...hmmm...mam nadzieje :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Cafe wielkie, ogromne gratulacje:Całus:
Zobaczysz, będzie super z trójką chłopaków!!! A na córeczkę przyjdzie pora:Oczko:
Naprawde super!!!
I waga sie nie przejmuj, u mnie tez wciąż wychodziły odchylenie, raz nawet 300 g, a urodziły się z różnicą 100g.

Anielinka biedna jesteś, kurcze skonsultuj to koniecznie z kimś, może rzeczywiście z jakimś fizjoterapeuta? A może niech Cię położą na kilka dni w szpitalu i porobią wszystkie konieczne badania, popróbują innych sposobów. Ach, mam nadzieje, ze będzie dobrze.

JA byłam dzisiaj u taty w szpitalu, lezy bidok na płasko, nieruchomo, nogę ma na takiej pseudo szynie, dostaje cały czas przeciwbólowe, ale wiadomo, ze boli. Jak zobaczyłam zdjęcia samochodów i roweru z wypadku, to naprawde ciesze sie, ze to sie tylko tak skończyło.

Odnośnik do komentarza

Witam po dllugiej przerwie!!:big_whoo: My juz na nowym mieszkaniu, ale ciaagle sie rozpakowujemy, mam mase roboty!!! :Padnięty:
Jutro zaprowadze Julke do p-kola i postaram sie poodpisywac. Jedziemy pod koniec pazdziernika do Polski i bardzo chcialabym sie spotkac z Magda i Kasioleq- bedziemy w jednym miescie, mam nadzieje, ze nam sie uda. Dla CiebieKasioleq zabiore troche ubranek dla Kornelki, po Julce mam nadzieje, ze sie nie obrazisz:yes: Czekam na wszelkie propozycje z Waszej strony!:36_2_53:

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
J tylko na minutkę:)
Cafe gratuluję chłopaków ::):
Andzia ale wiadomości:( Zdrówka dla taty!
Anielinka ehh a już miałam nadzieję, że ten lekarz pomoże ci z tą nogą:/
Beata ale Izunia urosła! Śliczna z niej dziwczynka!

My byliśmy dzisiaj cały dzień w Poznaniu. Wyjeżdżaliśmy po 7 rano, a wróciliśmy przed 22... Kuba tak wariował, że głowa mała... Walnął mi taką kupę w jednym z marketów, że spodnie poleciały do kosza... co tam spodnie nawet na skarpetki miał brudne!!!! A do tego bije, cignie za włosy, rzuca się na podłogę.. nie no jest coraz gorzej:/ W końcu kupiłam mu buty na jesień... wieczorem przed zamknięciem byliśmy w Bacie i akurt przywieźli nową kolekcję:) i fajne butki udało nam się kupić:) A z nowych newsów: to era kolportera dobiegła końca - maks do niedzieli będę pracowała:)

Odnośnik do komentarza

Sylwia ale super, ze do nas wrocilas! Spotkanie na 100000%. Bedziemy tak blisko, ze grzechem byloby sie nie spotkac. Szzegoly ustalimy blizej Waszego przyjazdu :)
Czekam na wiecej info co u Was, no i moze jakies fotki??? :)

Gosia fajnie, ze decyzja odnosnie pracy podjeta! Cos sie stalo, ze akurat teraz? :)
Co do Kuby to chyba te nasze dzieci troszke sie buntuja.

Michał nie bije, ale nie wiem ile razy dziennie slysze NIEEEEE! :lup:

Andzia Kiedy tate przeniosa do tego drugiego szpitala? Ale bidok sie nacierpi. I tak jak piszesz, cale szczescie, ze to sie "tylko" tak skonczylo!!!
Buziaki dla calej Wasze rodzinki!!!

Odnośnik do komentarza

Hej,
ja tylko na chwilke, laptop padł na amen, wiec siedze przy drugim kompie.
Niewyspana jakaś jestem i od rana walczę z leniem.

Magda cudo foteczki, podobało się Michałowi chodzenie w kaloszach?
Juz miałam ostatnio pytac, kupiliscie aparat?
I dziękuje za dedykację:Całus:

Sylwia kope lat kobito, mam nadzieje, ze bedziesz treraz reguralnie zaglądać::):

Gosia co to za niusy z pracą? Coś się stało?
A Kuby zachowanie nie jest mi obce, ja bym dziewczyn nawet nie zabrała na cały dzień do P-nia, bo wiem jakby to wyglądało.
My tez ostatnio kupilismy butki w bacie i jestem bardzo zadowolona, a udało nam sie, bo była obniżka ze 120 zł na 49 zł::):

Cafe nigdy nie mów nigdy:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...