Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

My zaliczyłyśmy szybki spacer, gdyby nie wiatr, to byłoby całkiem znośnie.
Poszłyśmy do p-kola zapłacić za ubezpieczenie, bo to trzeba w sekretariacie. No i akurat siedziała tam pani dyrektor, zachwycona dziewczynami, dopytywała się czy za rok pójda do p-kola itd., w końcu zabrała je i zaprowadziła do sali(ale nie Stasia, innej). No a te oczywiście w swoim żywiole, od razu każdemu cześć, zdjeły bluzy, buty i zaczęły się bawić na całego:) SIłą musiałyśmy je stamtąd wyciągać. Szkoda, ze 2-latków jeszcze ie przyjmują:)

Odnośnik do komentarza

Anielinka kawka, tarasik, laptopik, ale się rozmarzyłam...:)
Ja mam od wczoraj pulpety w sosie pomidorowym. Na jutro mam ochote na jakąs zapiekankę, bo już dawno nie było, ale nie wiem jaką.

Cafe ale super z pomidorówą, moja mama tez robi pyszną, ja takiej nie umiem.

Magda Misiek jest niesamowity z tym gadaniem, u nas niby postepy, ale to jest kropla w morzu to prawdziwego gadania.

Kasioleqq zamelduj się koniecznie po USG

Odnośnik do komentarza

makaron sie robi,niedlugo bedzie dostawa zupy...ja w zyciu nie ugotuje takiej pomidorowy jak moja mamuska-no nie umiem i juz

olek je galaretke...otworzylam lodowke i dziad wypatrzyl,no i taka akcja ,ze musialam mu dac miseczke ,nie mam juz cierpliwosci momentami

andzia ja tez sie zastanawialam dlaczego nie przyjmuja mlodszych dzieci...czy to taki problem przebrac raz na jakis czas pieluche??
zolziny pojda za rok??nam moze uda sie na wiosne gdzies olka zapisac...taka mam nadzieje

Odnośnik do komentarza

Zaczelam robic ze Stasiem te cwiczenia do p-kola i przy drugiej stronie juz strzelił focha, ze bez sensu, ze mu sie nie podoba, ze on nie lubi rysowac, ze do szkoły nie pojdzie itd. No wymiękam z nim i jego humorami, wydarłam pape jak głupia i nagadałam troche niepotzrebnych rzeczy. Teraz siedzi i ryczy, ale mam to w nosie niech przemyśli i pogadamy:Wściekły::Wściekły::Wściekły:

Odnośnik do komentarza

Ja tz nie rozumiem dlaczego 2-latkow do p-kola nie mozna wyslac. A teraz tym bardziej. 6-latki pojda do szkoly to mogliby oddizaly dla 2-latkow otworzyc. Dobrze to funkcjonuje w prawatnych przedszkolach. Michał do p-kola od wrzesnia. MAmy juz wybrane :)

Mlody spi, a ja zamulona wstalam. Czuje sie gorzej niz przed spaniem. P. dzwonil, ze jedzie do domu, bo go strasznie brzuch boli. A potem ma wywiadowke :(

Odnośnik do komentarza

magda_79
Ja tz nie rozumiem dlaczego 2-latkow do p-kola nie mozna wyslac. A teraz tym bardziej. 6-latki pojda do szkoly to mogliby oddizaly dla 2-latkow otworzyc. Dobrze to funkcjonuje w prawatnych przedszkolach. Michał do p-kola od wrzesnia. MAmy juz wybrane :)

Mlody spi, a ja zamulona wstalam. Czuje sie gorzej niz przed spaniem. P. dzwonil, ze jedzie do domu, bo go strasznie brzuch boli. A potem ma wywiadowke :(

Magda czyli wirus panuje, uuu/ Zdrówka dla P.!!!
Co do p-kola to u nas jest tylko jedno a niestety chętnych mnóstwo. zobaczymy, chociaz ja nie widze innej opcji, musza sie dostac i koniec.
A co do reformy to szlag mnie trafia, mam mieszane uczucia, w tym roku musze zadecydowac czy Stasiu za rok do zerówki czy do szkoły, kieruje sie bardziej ku pierwszemu, ale cały czas mam mętlik w głowie...

Odnośnik do komentarza

melduje sie po USG;) z malutka wszytsko w porzadku ma taki sam nosek, jak mial Kacper na USG, wiec moje dzieci odziedzicza kartofla po mnie;)
no wszytsko jest ok, ale mala jest mala bo wazy zaledwie 2800g, Kacper o tej porze wazyl ponad 3600g, wlasnie sprawdzalam, no i termin wlasciwie to sie przesuwa na 28.09 wg.wymiarow, ale to jest roznie wiec mam sie nie nastwaiac ze urodze tak pozno, bo teraz juz porod moze nastapic w kazdej chwili...

ide zrobic malutka kawke i zaraz was poczytam:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Magda zdrowk dla P,oby Ciebie nie zlapalo...

Andzia biedny Stasiu, ale nie martw sie ja bym na pewno tez wydarla pape... bo ja to jestem nerwus jak 150...

cafe super masz z ta mamina pomodorowa, ja dzis jem barszcz zcerwony mojej mamuski tez jest przepyszny...

a moje dziecko zabrali moi rodzice do lasu, bo zrobila sie ladna pogoda i o 11 wyszli, po drodze spotkali radiowoz strazacki i strazacy zalozyli mu helm i bluze strazacka i wsadzili go na samochod i moja mama zrobila mu zdjecia jak beda w miare wyrazne to wam pozniej wrzuce jak wroca...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

A my po spacerze, bylismy w sklepie, na poczcie i na placu zabaw. Mlody mial sily to wykorzystalam, bo w domu siedzenie jest taaaakie nudne.
Niestety ma bardzo rzadkie kupy, spodniami wylatuja :(((

P. jest u swoich rodzicow i lezy, bo tez wymiotuje. Na bank jakis cholerny wirus.

Kasioleqq super, ze po usg wsio ok!!! I ja z nosa-kartofla sie nasmialam :hahaha:
A Kacperkowi fajna przygoda sie przytrafila :))) Strazaki to fajne chlopaki :)

Andzia mi tez sie nie podoba ta reforma szkolnictwa, a najbardziej gimnazja. To jest dopiero masakra!
Co do maluchow to np. w Irlandii juz 4-latki ida do szkoly. Zdecydowanie za wczesnie! Ale przedszkola maja okropne, wiec u nich to moze jest i wyjscie :)

Odnośnik do komentarza

Witam! Ja tylko na chwilkę....przepraszam, jesli kogos pominę.....szczerze mowiąc, przeczytalam tylko 3 stronki::(:....
Andzia, u mnie w szkole są 6 latki, osobiście bym nie dala wczesniej dziecka do szkoly!! Fakt, jedna dzieewczynka jest ze stycznia i radzi sobie bardzo dobrze....pozostałe kiepsko....do tego ciagle płaczą, że chcą się bawić....uważam, że to jest dobre dla tzw. "dorosłych 6 latków"....są takie dzieci, ktore mają 6 lat, a są bardzo poważne, rozsądne i wykazują ogromną chęć nauki i są zainteresowane.....
Ja tez zapisuję młodego od września.....
KasioleQ dlugo jeszcze??
Dla pzoostałych ciężarowek zdrówka!!!
Ja cały tydzień pracuję, jak w kieracie....wczoraj wróciłam o 19 do domu:Padnięty: Niby kończę o 12.....ale to wypelnić dokumenty, zadzwonić z informacją, skserować coś.....wracam nie wcześniej niż przed 3::(:
Będę zaglądać w miarę możliwości....:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Cześć Veronica! dziś o Tobie myślałam, że pewnie nie masz czasu do nas zajrzeć:)
Sił dla Ciebie!:Całus: koniecznie zaglądaj do nas częściej i zdawaj relacje co tam w naszym szkolnictwie słychać :Oczko:
Andzia i co pojechaliście na grzyby??? ja też uwielbiam chodzić na grzyby, ale teraz z tymi moimi nogami to moge se tylko pomarzyć:Oczko:
Kasioleq super że wszystko ok z małą! A wagą się nie przejmuj, posiedzi jeszcze troche w brzuszku i podrośnie maleństwo :Oczko:
Magda a Michał miał wogóle siły żeby iść na plac zabaw? myslałam że jest osłabiony albo cuś...
Zdrówka dla P. oby tylko Ciebie ten wirus nie dopadł!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Joł,
jestem sama, bo K. pojechał na polowanko:)
Zołzy juz w łózkach, Stasiu jeszcze ogląda bajki.

Na grzybach byliśmy i nawet sporo nazbieraliśmy. Dziewczyny na poczatku zachwycone, kazda miałą swoje wiaderko, do którego wrzucaliśmy grzyby, a one cały czas krzyczały "gziby, mama tu gziby". Później juz je zaczynało rąbać, a pod koniec kazały się nosic na rekach.
Stasia zaprowadziliśmy na ten czas do teścia-teściówki nie ma, bo wyjechała na tydzień:lol:

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda ja bym się chyba wstrzymała z wychodzeniem z Miśkiem, bo jakby nie było zaraża wszystkich wkoło... A jak P. się czuje?

Vercia sił dzielna kobieto!!! I zaglądaj do nas, nie musisz nadrabiac, ale chociaz skrobnij co u Was.

Cafe jeszcze troche do tych 10-ciu stronek brakuje:Oczko:

No ja też właśnie o tym pomyślałam...wiem, że siedzenie w domu jest nudne, ale trzeba to poprostu przeczekać i tyle...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...