Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cafe ale super sen ma Oluś. Z tymi książkami to rzeczywiście loteria, ja kiedyś zamówiłam dla Stasia w Klubie Książki "Poczytaj mi mamo" zbiór opowiadań dla dzieci, no takiej durnoty to jeszcze nie widziałam:lup: Opowiadania rodem z Cartoon Network.

Magda my mamy Lotto Misie i Rysie i Lotto Dom. Na pewno są jeszcze inne dla dwulatków. Pamietam, ze ze Stasiem krótko po 2-gich urodzinach zaczynaliśmy też grać w Domino.
Fajnie, że doktorek przypomniał o bilansie, na pewno podejdzie do tego poważniej
:yes:

Odnośnik do komentarza

magda_79
Andzia tak sie napalilam na te gry, ze po pracy jade po Michała i jedziemy do sklpeu. Przypomnialabys mi te tytuly?
Jakos nie moge sobie wyobrazic, ze z dwulatkiem mozna w cos grac :lup:

Co do bilansu to doktor Miska i Kacpra Kasioleqq przypominal mi o tym bilansie juz pol roku temu. Mam nadzieje, ze podejdzie do tego powaznie.

tak Magda mi tez przypominal juz na ostatnim szczepieniu:) mysle ze ten lekarz to taki z powolania;)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

cafe82
anielinka wspolczuje...a powiedz,jesli odpukac cwiczenia i tabletki nie poomoga,to bedzie potrzebny jakis zabieg??

u olka byl dziadek:)
pozniej przyjedzie moja mamuska

mlody dostal nowa koldre(to na nasze zyczenie)...wiemwiem co myslicie ale moi rodzice zawsze kupuja cos praktycznego na moja prosbe a oprocz tego cos typowo dla wnuka - jakas zabawke,ksiazki itp
tym razem poprosilam o nowa ,zimowa koldre...i jestem baaardzo zadowolona

Cafe jezeli tabletki i cwiczenia nie pomoga (choc mam nadzieje ze pomoga) to bede musiala isc znowu do neurologa, a on wtedy mnie skieruje na rezonans...a co dalej to nie wiem...

a co do prezentu, to badzo fajnie ze dostal to co chcialas, ja jestem tez za tym ze lepiej kupic dziecku to co sie potrzebuje, a nie jakas pirdolke ktora nie jest potrzebna...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Mój mężuś już wrócił i namawia mnie na zakupki w Poznaniu. A mnie się nie chce, chbya pierwszy raz w zyciu. No ale musimy zabrac zołzy, więc same wiecie...

no wiesz!
rusz tylek i w droge
wiemwiem jak to z dziecmi ale zawsze cos
dalej dalej dalej

udanych zakupow

No nie chce mi sie, a najbardziej chyba dlatego, ze STasia musielibyśmy dac do teściowej:Wściekły:

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia
Mój mężuś już wrócił i namawia mnie na zakupki w Poznaniu. A mnie się nie chce, chbya pierwszy raz w zyciu. No ale musimy zabrac zołzy, więc same wiecie...

no wiesz!
rusz tylek i w droge
wiemwiem jak to z dziecmi ale zawsze cos
dalej dalej dalej

udanych zakupow

No nie chce mi sie, a najbardziej chyba dlatego, ze STasia musielibyśmy dac do teściowej:Wściekły:

a stasiu co na to?nie chce isc,taak?

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82

no wiesz!
rusz tylek i w droge
wiemwiem jak to z dziecmi ale zawsze cos
dalej dalej dalej

udanych zakupow

No nie chce mi sie, a najbardziej chyba dlatego, ze STasia musielibyśmy dac do teściowej:Wściekły:

a stasiu co na to?nie chce isc,taak?

Jeszcze nei pytałam, ale nienawidze korzystac z jej pomocy, bo ona poźniej gada, jaka ona to biedna, nie ma na nic czasu itd

Odnośnik do komentarza

A ja bylam rano u mamy na kawce i zapytala sie czy nie chce moze jechac sobie do miasta na zakupy, a ona zostanie z Amelka :Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka: wiec oczywiscie skorzystalam z propozycji :yipi: z jednej strony sie ciesze, a z drugiej chodzenie sprawia mi bol, wiec nie jest to niestety przyjemnosc:(ale zaraz sie naszprycuje jakimis srodkami przeciwbolowymi i dam rade:Oczko:
musze kupic dla mojej babci prezent, bo jutro jedziemy do niej na imieniny, a pomyslow brak...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Andzia dzieki za tytuly! Tak sie napalilam jak szczerbaty na suchary. JEszcze 20 min i lece po malego i jedziemy po gry.Ło matko, kto by pomyslal, ze bede marzyc o graniu w cokolwiek z dwulatkiem :lup:

Mam nadzieje, ze jestescie w drodze do P-nia! Udanych zakupow!

Cafe koniecznie daj znac co i jak po rajdzie po sklepach z zabawkami :) I Wam zycze udanych zakupow. Bierzesz wozek dla Olka?

U nas od jakiegos czasu Michał tylko na nogach, a tak bardzo przydalby sie wozek czasami.

anielinka super, ze mam zaproponowala zajecie sie Amelka. No i Wam zycze udnych zakupow :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Ja sie melduje pozakupowo:) dałam rade z nogami :Oczko::yipi:
Nic szczególnego nie kupiłam, dla babci wziełam dwa kremy na dzień i na noc z Loreala...
dla siebie kupiłam tylko tusz do rzęs, patrzałam za butami ale nic w oko mi nie wpadło :Szok:
a dla Amelki tylko rajtuzki...także bez szału, ale ciesze się że mogłam się wyrwać na troche z domu:)
niestety żadnej gry nie kupiłam:( tak naprawde to miałam mało czasu, a żeby wybrać coś fajnego to trzeba troche pogrzebać...innym razem:)
ale jestem ciekawa co Cafe i Magda wypatrzyły...:)meldować się dziewczyny!!!:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...