Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

a nam zespul sie samochod....szkoda gadac....ledwo dojechalismy wczoraj do brata K...zostawilismy samochod bo nie moglismy ujechac
jutro do mechanika i kolejny dobry tysiac pojdzie :Histeria:
juz nie mam na tego dziada sily ale z drugiej strony K robi nim tysiace km wiec nic dziwnego,ze wszsytko po kolei sie zuzywa,bleeeee

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!

Justynka, lekarz powiedzal CI, który to tydzień? Może warto zrobić usg? Ja miałam robione co meisiąc co wizytę.
Andzia gratki dla zolzinki za sikanie:brawo: U nas nadal regres w tym temacie. Sika i rabie gdzie chce, ostatnio do wanny :lup: No, ale nie powiem postęp jest: krzyczy bebe jak narąbie:sofunny:
Magda jak wczasy???
Cafe sił i odpoczywaj kobietko!
Gosia kwiatki posadzone??
Ja wczoraj ogarnełam taras, był zabrudzony masakrycznie. Później G. namówił mnie na zakupy i skoczyliśmy do Lubinia. W h&m nic nie było. Wszystko przebrane. W orsayu kupiłam 2 sukienki i spodnie. Mielismy problem, żeby znaleźć coś dla G. , zostały portki i bluzki w rozmiarze od xl, a on nosi m:Histeria: Wrócilismy o 21. Dzisiaj chcemy skoczyć nad jeziorko.

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki!
Justynka podziwiam, że ty do 4 miesiąca dałaś radę wytrzymać z ciekawości... ja pierwsze usg miałam pod koniec 6 tygodnia i już wtedy biło serduszko:) a potem miałam jakoś co miesiąc usg:) Te chwile to są chyba najpiękniejsze w ciąży...
Cafe współczuje zepsutego auta:kiepsko: ale tak jak mówisz, K. dużo jeździ to nie ma co się dziwić niestety... szkoda tylko, że znów trzeba wydać kasę..
Magda hop hop!! Co tam u Ciebie???
Veronica muszę pozamawiać mąki:) czy ja już pisałam, że mieliśmy przerwę w pieczeniu chleba bo zgubiliśmy mieszadło???? Wyrzuciliśmy razem z nieudanym chlebem:o_no: Kwiatki niestety nie przesadziłam do donic bo już mi się nie chciało.... może dzisiaj...
Mei trzymam kciuki za "resocjalizację" Filipka;) Kuba mój bije "tylko" jak jest smutny albo się ze złości... Na szczęście jak na razie nie jest złośliwy i nie ciągnie za włosy ani nie pluje... ale kto wie co jeszcze przed nami :Oczko::36_11_1:

Odnośnik do komentarza

U nas weekend mija leniwie, trochę działki, ale dopiero wieczorami, bo jest taki upał, że usiedzieć nie idzie. W mieszkaniu mamy 27 stopni, nie wiem jak to będzie dalej, bo cały tydzień mam byc taki gorący.
W piątek byliśmy u znajomych na grillu, mają dwóch synków, jeden w wieku Stasia, drugi z kwietnia 2008, mają wielgaśny ogród i prawdziwy plac zabaw, huśtawki, zjeżdżalnie itd, super. Siedzieliśmy do 22.30, zołzy pierwszy raz przekroczyły godzinę swojego snu, dały rade, ale rano wstały normalnie przed 7-mą:Szok:
NIestety rozsypał nam się do końca aparat, mam nadzieje, ze szybko uda sie kupic nowy!!!

Odnośnik do komentarza

ANielinka córka koleżanki to tak jak moje zołzy:yes: Biedna Amelka, jak moje klony zaatakują jakieś dziecko, to też jest ostro. W piątek u tych znajomych pokazałay na szczęscie klase, chyba im się Hubercik spodobał, bo wciąż go chciały całować, a on uciekał:)

Cafe współczuje zepsutego auta. Bardzo się ciesze, że na wizycie ok i maluszki zdrowo rozną!!!Zlecił CI jakieś dodatkowe badania?

Justynka
współczuje mdłości, oby szybko minęły...dziwne z tym USG, im szybciej zrobione, tym dokładniej można wyznaczyć datę porodu.

Gosia
fajnie, że Kubuś taki ułożony:) Jakie kwiatki kupiłaś?

Vercia super z zakupami.
CO do sikania to u mnie po ostatnim Maryśkowym sukcesie znowu kicha, leją wszędzie gdzie popadnie, z tym, że obie za każdym razem przychodzą i mówią siku, czasem w trakcie, nogi rozszerzone i siiiiiiku. Na nocniki siadaja, a i tak leją gdzie popadnie:lup:
Już wymiękam powoli!!!

Odnośnik do komentarza

Andzia może zołzy się nawrócą z tym sikaniem. Marcel nawet nie woła, nawet jak ma mokre nogi to nic sobie z tego nie robi:Histeria: Chodzi zasikany albo z kupolem a majtach:Zakręcony: Fajnie, że znajomi maja taki plac zabaw. My ogrodziliśmy ogród i chcemy na te wakacje posiac trawkę i wstawić hustawki, zjeżdżalnie itp. Kupilismy już w zeszłym roku ale nie było gdzie postawić.
Cafe, szkoda, że auto popsute. Najgorsze, że ciągle w te samochody trzeba kasę ładować.

U nas też jest 26 stopni w chacie:Szok: Wstawiłam obiad, idę ogarnąć się i uszykować młodego nad wodę.
Andziula jaką kieckę niebieska kupiłaś w h&m? Falbaniasta, prostą, bombkę? Ja żadnej nie widziałam wczoraj. Kilka w kwiatcki było, ale zi podszewką. No i ciążowe :Oczko: Nic konkretnego nie było, same badziewia w sklepach.
Na G. spodenki za duże a kalpki za małe. Kupiłam 42,5 a nosi 42 i okazało się, że za male:łup: Mam paragon i będę musiala wymienić....

Odnośnik do komentarza

hej kobitki:)

witam wieczorkiem:) u nas super weekend:) wczorajsze mamy urodziny super kupilismy mamie mikser bo sie zepsul, kwiaty i wodke;) bylo milo chociaz ja nie pilam a mialam taka ochote...w ogole mam ochote na alkohol az mi wstyd:lup: gdybym byla w ciazy troszke nizej to pewnie pozwolilabym sobie na jakies male piwko ale teraz to juz nie da rady...
mama sie nie dowiedziala bo babcia zabrala ja do siebie na urlop no i jakos tak nam zlecialo ze nie powiedzielismy...
zaluje bo powinnsmy powiedziec ale wyszlo tak a nie inacej i trudno...
dowie sie we wtorek...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

justynka wspolczuje zlego samopoczucia;/ a z usg to faktycznie dziwne bo ja z kacperkiem tez chodzilam na NFZ, i usg mialam pierwsze w 12tyg. Wspolczuje Ci straty kotka wiem ze to strasznie przykre tez przezylam smierc psa ktorego mialam ponad 16 lat tylko ona zdechla ze starosci...ale ciezko bylo mi to przezyc...

vercia ja cie podziwiam kochana ty masz ytle energii i zapalu:)

dziewczyny nie pamietam co mialam dalej odpisac...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

bylismy dzis nad woda z malym ale bylo superowo:)
extra sie bawilismy w tyg.z moja mama bedziemy jechac nad wode z malym;)
nie chcialo nam sie wyjsc z wody:) woda w jeziorku cieplutka, skwar z nieba takze super:)

a w czoraj maly wrocil taki steskniony ze nie opuszczal mnie nawet na sekunde, no ale juz dzis zdazyl mnie ugrysc w policzek i to od tak sobie...
tez czasem ma jakis\es napady zlosci...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Hej,
wczoraj dowiedziałam się, ze w sobote wieczorem zmarł mój chrzestny:Płacz:
Powiesił się. 57 lat, świetny facet, niedawno urodziła mu się pierwsza wnuczka, nie bardzo wiadomo jak do tago wszystkiego doszło. Znalazła go córka w garażu.
NIe mogę się jakoś po tym pozbierać:Płacz::Płacz::Płacz::Płacz::Płacz:
byłam wczoraj wieczorem na różańcu, koszmar:Płacz::Płacz::Płacz:
Pogrzeb w środę...

Upały już nas powoli wykańczają, w chacie taki ukrop, że wysiedzieć nie idzie, mamy rolety zewnętrzne, wciąż chodzi nawilżaczi wiatrak, mimo tego masakra.
Magdzie się super udała pogoda nad morzem:yes:

Odnośnik do komentarza

Witam kochane! Niestety juz z domku :(
Podczytywalam Was, wiec nie bylo za duzo do nadrobienia. Niestety nie udawalo mi sie odpisywac, bo bateria siadala. W pokoju neta nie lapalam i musialam chodzic na dwor :lup:
Pogoda faktycznie nam sie udala, tylko 1 dzien nie plazowalismy. Jestesmy super opaleni i zadowoleni. Ryczec mi sie tylko chce, ze upaly dalej trwaja, a my bedziemy siedziec w domu. Taaak nam brakuje ogrodu!
Wrocilismy 1,5 h temu, a Misiek nie moze sie nacieszyc swoimi zbawkami :hahaha: P. pojechal do tesciow po psa, Michał od 2 dni tylko o nim mowil. W ogole to sie fajnie rozgadal. Co prawda jakis skomplikowanych zdan nie uklada, ale slownictwo znacznie mu sie poszerzylo :)

Odnośnik do komentarza

Kasioleqq jeszcze nie mialam okazji pogratulowac coreczki!!!! Super! Ale i ja jestem w szoku, ze termin juz na wrzesien. Wow! Termin porodu super - urodziny mojego Michała :)
Gdzie jezdzicie nad jezioro?

Cafe bardzo, bardzo sie ciesze, ze maluszki ok i pieknie rosna. Podobnie jak dziewczyny nie moge sie doczekac wiesci czy to chlopacy czy dziewczyny, a moze i chlopiec i dziewczynka :)

Co do bijacych dzieci to byli tam nasi znajomi z 2 coreczkami. Jedna 5 lat, a druga 3 dni temu skonczyla 2 latka. Ta druga to Michała dziewczyna :) Wielkie blekitne oczy, aniolek normalnie. o glowe nizsza od Michała, taka kruszynka. Niestety nie idzie to w parze z charakterem. Taki czort, ze szok! Lała Miśka czym popadnie. A on ciagle w szoku, kompletnie nie znal takich zachowan. Ciagle go rozbierala, jak nie czapke to buty i tak w kolko. A moj sierotek zero reakcji. Dopiero na sam koniec zazal jej wyrywac rzeczy. W ogole on przy niej to jak aniol!
Andzia jak Ty masz takie dwie to :o_master: !

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki:)
Ja tylko na minutkę:) Ukrop starszny! ALe jutro wolne, mam nadzieję, że uda nam się skoczyć nad jeziorko:)
Magda fajnie, że wypad udany!
Andzia przykro mi z powodu śmierci wuja

  • Ja wczoraj dowiedziałam się, że nasza sąsiadka jest z córką (5 lat) w szpitalu bo małej siadają nerki:( Masakra jakaś:(

    Odnośnik do komentarza

    Gosia taka malutka i takie problemy. Mam nadzieje, ze bedzie wszystko ok!
    Mojej przyjaciolki synek ma 2,5 roku i juz jest zakwalifikowany do przeszczepu nerek :( Codziennie jest 11 godzin dializowany, a nie zlicze ile juz mial operacji i zabiegow. Niestety odwapnienie organizmu spowodowalo to,ze nozki bardzo krzywo u rosna i zaraz po przeszczepie bedzie je mial lamane i skladane na nowo :((( Koszmar!

    Odnośnik do komentarza

    Witajcie...
    u nas ukrop straszny, w dzień 36 st, a teraz jest 30 i oddychać nie ma czym :Padnięty: jesteśmy już wykończeni taką pogodą, wczoraj nawet nie pojechaliśmy nad morze, bo ponoć na plaży niewyróba, bo wogóle witaru nie było, pojechaliśmy tylko na wieczorny spacer i na gofra:)

    Andzia współczucie ze powodu śmierci wujka:((
    Magda fajnie ze wam się udał urlop:) licze na jakieś fotki:)
    siedzieliście tylko w Dziwnowie? czy gdzieś dalej jeszcze pojechaliście?

    http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

    Odnośnik do komentarza

    hej babki:)

    my po kolejnym dniu pelnym atrakcji, bylismy z Kacperkiem na kapielisku z basenu go wyciagalam sila, bo inaczej nie dalo rady no i troszke mi sie oberwalo, ugryzl mnie w ramie i oplul przy ludziach dziewczyny ale mi bylo wstyd myslalam ze dam mu w dupe...jak zaczelam tlumaczyc ze tak nie wolno to dostal histerii i krzyczal tylko "mamo doda, tatus ałłła" mamo do wody tatus boli!!! mowie wam czulam sie jak kat jak go z wody wyciagalam...

    a ja dzis poklocilam sie z R.bo troszke posiedzialam na slonku i bardzo mnie zlapalo i troszke opalil mi sie brzuch, ale (nie mocno zebyscie nie myslaly ze sie smazylam na sloncu w siodmym miesiacu ciazy..) R.jak zobaczyl ze mam lekko czerwony brzuch to narobil mi awantury przy ludziach ze jak ja sie zachowuje ze jestem nie odpowiedzialana ze tak nie mozna!!!- myslalam ze mnie utopi z nerwow...mowie wam oszalal normalnie...ciagle tylko gada ze mam sie nie meczyc nie wychodzic nigdzie miedzy 10-18...(chyybaze z nim) ja juz pierdolca dostaje...wczul sie w role a taki byl zalamany jak sie dowiedzial o ciazy..

    Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

    http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

    Kacper Mirosław 4050g 60cm

    http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

    Odnośnik do komentarza

    Andzia smutna wiadomosc

  • bardzo Ci wspołczuje;(

  • Magda super ze urlop tak Wam sie udal, szkoda tylko ze tak szybko minal...;/
    wczoraj bylismy na Bartoszewie a dzis na arkonce:)

    gosia oby wam sie udalo pojechac jutro nad wode:)

    Anielinka a my chyba w piatek bedziemy jechac nad morze ale do Lubiewa i tylko na jeden dzien, i mialam nadzieje ze tam troszke bedzie chlodniej a Ty mi mowisz ze wiatru nie czuc???

    Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

    http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

    Kacper Mirosław 4050g 60cm

    http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

    Odnośnik do komentarza

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...