Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cafe fajnie w pracy:) Tylko oczywiście stawka godzinowa mnie dobija:/ ale z drugą pracą jakoś to będzie:) Ale ciesze się bardzo, że z domu się wyrwałam:) Jeszcze P. zmienia pracę... co prawda tak samo płatna jak ta co ma, ale będzie jeździł tylko raz w miesiącu do pracy i pewnie będziemy mysleć o czymś swoim bo będzie na to więcej czasu:) Mam nadzieję, że teraz to już mamy z górki;)

Odnośnik do komentarza

gosiammm
cafe82
czesc kobitki

dzis bylam u lekarza
i co sie okazalo??

beda blizniaki :36_27_2:

Gratuluje:smile_move::smile_move::smile_move::smile_move:
heheheh przynajmniej będzie i na B i na C!!!
Matko Andzia na nas tutaj jakieś czary rzuciła:36_19_2:

Co złego to nie ja:Oczko:
Żadnych czarów nie rzucałam, przysięgam::):

Cafe wierzę, że musisz ochłonąć i ze jest to ogromny szok:yes:
Już Ci mówiłam, że tak naprawde nie jest tak źle i obiecuję, że od dzis będę w samych superlatywach przedstawiała uroki podwójnego(potrójnego) macierzyństwa!!!

Odnośnik do komentarza

Vercia ale zaszalałaś z makijażem, nono:)
Dobrze, że już zdrowiejecie!!!

Tynia nie ten Tarnów, Tarnowo Podgórne k. Poznania::):Teściówka ma tam siostrę:)

Gosia
super, że wszystko zaczęło się talk pozytywnie układac!!!Fajnie czyta się Twoje radosne posty!!!Tylko w tym wirze pracy proszę nie zapomnieć o koleszankach z foróm:D

Odnośnik do komentarza

Cafe ja poprostu nie wierze , nie moge sie doczekac fotki twoich babelkow;) tyle czasu do czwartku umre z ciekawosci...no i daj znac jak K zareagowal na wiadomosc...:)

Andzia rzucilas jakas klatwe, dlatego ja juz w ciaze nie zajde :sofunny:

Gosia fajnie ze jestes taka zadowolona, po twoich postach widac ze chce ci sie zyc:)

nie wiem co jeszcze mam napisac...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

A mnie się dziś udało dostać do lekarza:yuppi:
Byłam o 12.30 to już wszystkie numerki były wykorzystane i ludzie mozna tak powiedzieć ze "żebrali" lekarza o to by ją/jego przyjeli bez numerku..no paranoja:lup:
no ale ja weszłam odrazu bez czekania, no bo miałam numerek ::):
Tak więc... ściągneli mi strzykawą wode z kolana ( w pewnym momencie myslałam że z bólu zniose jajo na twardo) była cała duza strzykawa, do tego wstrzykneła mi jakis lek przeciwzapalny, który mam powtórzyć za 2 tygonie, ale całe szczecie mam wyznaczona date i godzine, więc bez czekania wchodze...kazala mi jeszcze zrobic badania tego płynu w kierunku reumatoidalnym, no i mówiła że zobaczymy czy to cos pomoże...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

kasioleqq
andzia
Powiem Wam, ze to jest niesamowite, że na jednym wątku dwie osoby będa miały bliźniaki::):
Napisałabym, że coś czułam w kościach, ale Cafe mnie chyba zabije:Nieśmiały:

Andzia ja na Twoim miejscu dla wlasnego bezpieczenstwa bym sie nie wypowiadala nt.Blizniat:sofunny::sofunny:

Już mówiłam, co złego to nie ja::):
ALe widzę, że koleżance Anielince jest bardzo wesoło:Psoty::Psoty::Psoty:

Cafe trzymaj się cieplutko i uwierz mi, że doskonale wiem co teraz czujesz i wiem też, że pewnie wielka radosć to nie jest:Całus: Jakoś się wszystko ułozy, przywykniesz do tej myśli i w końcu zaczniesz się nią cieszyć:yes:

Odnośnik do komentarza

andzia
Anielinka super się Amelka rozgadała, mogę się tylko domyślać jak fajnie jest takich brzdąców słuchać::):
Dobrze, że teściowa Cię zarejestrowała, może to jednak nie rwa, skoro zastrzyki nie pomagają? Jak mnie ten kręgosłup tak napitalał, to też myślałam, ze to rwa, ale wszyscy, z którymi rozmawiałam i którzy mieli rwe mówili, że to ból nie do zniesienia i sam nie przechodzi...

Andzia z ta rwą jest chyba róznie, moja mama też miała i bolało ją, ale nie na tyle żeby nie mogła wstać z łóżka...poszła do lekarza - do tej samej co ja chodzi i przepisała jej zastrzyki i do tego tabletki...pomogło jej jak ręką odjął...natomiast mi przepisała tylko zastrzyki, a dzis jak poszłam to przepisała mi (dopiero teraz, zamiast odrazu ) tabletki Dicloratio Uno i nie chce zapeszac, ale po 1 tabsie jest znaczna poprawa ::): zobaczymy jeszcze jaka będzie noc, bo w nocy była największa niewyróba...

więc wniosek taki, że lekarze leczą jak im wiatr zawieje... :lup:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...