Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Kobietki wróciłam:):):):):):):):):):)

Zrobili mi wszystkie badania, stwierdzili, że wszystko ze mną dobrze i wypuścili...:) Mały jest duży;) o dwa tygodnie większy... waży około 2400 jest już ułożony główką w dół:)
Anet ja też mam drugi stopień dojrzałości łożyska... nie wiem co o tym myśleć, ale może to w tych tygodniach ciąży normalne, bo lekarze jakoś nie zwrócili na to uwagi...
Andzia dzisiaj w szpitalu była dziewczyna, która jest teraz w piątym miesiącu i dopiero dowiedziała się o tym, że będzie miała bliźniaki... Ma już niestety 1,5 centymetra rozwarcia... ja nie wiem kto jej robił usg wcześniej że nie zauważył, że jest dwójka dzieci....
Ehh jestem padnięta strasznie marzę tylko o łóżeczku....
A wecie co mojego lekarza to ja chyba rozszarpie, widziałam go dzisiaj spytał mi się jak tam w szpitalu, ja mu mówie, że ok i pytam się kiedy mam do niego przyjść na wizyte, a on mi mówi, że on cały sierpień jest na urlopie!!!!!!!!!!!! On połowe mojej ciąży jest na urlopie, nie wiem teraz co zrobić...

Odnośnik do komentarza

Gosia no to super:)
Pewnie przeludnienie w szpitalu, co?
U mnie to trzymają min. 3 doby, bo inaczej NFZ nie zwraca kasy...:(\
Więc nawet jak człowiek zdrowy, to i tak trzymają:/

I super, że u Ciebie i małego wszystko ok!!!

A co do tych bliźniaków...średniowiecze jakieś czy cuś?
Ja się dowiedziałam w 5 tc.

Cafeu mnie tż spadek formy. W ogóle to czuję ogromną nienawiść do słońca!!!

Odnośnik do komentarza

Tak w szpitalu przeludnienie, w pierwszy dzień siedziałam do 14 na krzesełku i czekałam na łóżko, normalnie jakaś paranoja, nogi miałam tak popuchnięte, że szkoda gadać...
A tej kobietki od bliźniaków strasznie szkoda mi było, ja nie wiem kto do tej pory robił jej usg, że nie zauważył. A teraz jeszcze w szpitalu jej robili usg i zamiast tej kobietce powiedzieć co i jak to lekarze patrzyli w ekran i wykrzykiwali co chwile: "O Boże!" I co ma sobie człowiek myśleć??

Powiem wam dziewczyny, że mnie też już upał dobija....no ile można?? Niby lubię lato i słoneczko, ale te upały to mnie niedługo wykończą...

Odnośnik do komentarza

czesc kochane:)

Gosia fajnie ze jestes:) i dobrze ze z malym ok moj Kacper wazył w sobote 2458gram to prawie tyle co Twoj Kubuś;)

Andzia u mnie też trzymaja 3doby przez ten NFZ...a jak Stasiu???

Cafe pomarudzic dobra rzecz swoja droga to te upały mnie dobijają...dziś biorę bratanicę i jedziemy na wioche do tesciow...troszke poleniuchować;)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Witam marudy:)

Stasiu nadal pokaszluje:(
MAm nadzieję, że morskie powietrze dobrze mu zrobi, a jak wróci jedziemy do tej pani profesor i zaczynamy jakąś porządną kurację!!! Tylko nie wiem czy czasu na to wszystko starczy!!!

Moja siostra wqłaśnie wzięła Stasia na zakupy i przyniosą mi wielkiego loda!!!
A w nocy ma padać to i dychać będzie łatwiej!!!

Gosia z tymi bliźniakami to rzeczywiście przegięice:/
Wyobrażacie sobie, jakby Was o tym poinformowali w 5 miesiącu?
A co do przeludnienia, to ja własnie dlatego nie chce rodzic na Polnej!!!
Tam jest wciąż pełno ludzi:(
Może jak dotrwam do 40 tc to będę rodzić u siebie!!!

Cafe jesteś jeszcze?
Ja poprosze kawkę, lodami mogę się popdzielić:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...