Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Mei jeszcze sie doczekasz córeczki, może nawet i dwóch:)
Magda kupiliście łóżko? Jak przygotowania do ślubu, działacie?
Gosia dobrze widziec cie w koncu w dobrym humorze::):
Justynka dobra decyzja z zaprzestaniem nocnego karmienia, u nas byłą dziś pierwsza nocka bez zadnej pobudki, chyba sie aż przespałam:Oczko: ALe jeżlei Olek codziennie pije po 3 razy, to rzeczywiscie za duzo, moze miec pozniej problemy z nadwaga itd. Powodzenia!!!
Rozmawiałaś z S? Strajkujesz?

Anielinka to CI amelka tancerka::):Fajnie:)
My poszliśmy wczoraj jednak do sasiadó, ale tylko dlatego, ze jak zadzwoniłąm, zeby odwołac wizyte, to zrobiło im sie strasznie przykro, juz naszykowali jedzenia itd., mało pedagogicznie wobec Stasia, ale porozmawialismy powaznie i obiecał poprawe.
Wrócilismy coś przed 23-cia, Stasiu normalnie zasypia ok.20-tej, wiec dla niego to był kosmos, a dzisiaj wstał o 6.20:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Hej!
Kupilismy w koncu lozko. Ale nie typowe lozko, ale sofe rozkladana. Niestety jak sie okazalo lozko zawaliloby pol pokoju i juz na nic nie byloby miejsca :( Bardzo chcialam, zeby mial typowe drewniane lozko, no ale niestety.
Zamowilismy i w ciagu ... 4 tyg. ma byc! :lup:

Mlody spi po walce i placzu, a my kawkujemy.

Andzia okropne mialas przezycie! Gowniarze jezdza tak nieostroznie. Mam nadzieje, ze temu Panu nic powaznego sie nie stalo, a sprawca odpowie za to!
Fajnie, ze wczoraj jednak wyszliscie. Wieksza to pewnie bylaby kara dla Was nic dla Stasia :)

Mei jak tam? Odkurzacz ciagle w uzyciu :hahaha:
Ale nie dziwie sie, my jak kupilismy nowy to tez tak sie cieszylam (na szczescie juz mi przeszlo).
Szkoda tylko zasilacza do laptopa. Uda sie go uratowac?

Anielinka fajny mieliscie wieczor! Masz jakies fotki Amelki z wczoraj?

Justynka tulam mocno! Mam nadzieje, ze szybko sie pogodzicie i S. zmieni jednak podejscie do zajmowania sie domem. Ehhh, faceci!

Odnośnik do komentarza

My też mielismy w planach drugi spacer, ale zołzy śpią już prawie 2h:Szok:już chciałam sprawdzić czy oddychają, ale K. mnie zrypał:Oczko:
Zjedliśmy obiadek, pograliśmy ze Stasiem, teraz układają z K. klocki, a ja robie kawke, bo spanie mi się załącza:)

Magda
super, że łóżko kupione, szkoda, że trzeba tak długo czekać.
Cafe olej dzisiaj robote i odpocznij troche. A pogoda rzeczywiście piękna, czuć wiosnę:)

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe Stasiu ma właśne teraz 160/200 i kupiłam mu pościel ze Scoobym i z jeszcze jakimś stworem, obie kosztowały po 100 zł, a w Ikei sa 140/200, kupę tańsze i gatunkowo duuuż o lepsze. Te Stasia po kilku praniach zbledły i zastanawiam sie czy mu nie zmienic na ta 140/200:D

masz racje....ale ja kupuje posciele z andropolu,a tam wiecej fajnych wzorow wlasnie na 160/200-ale mam na mysli,nie dzieciowe tylko inne

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Cafe Stasiu ma właśne teraz 160/200 i kupiłam mu pościel ze Scoobym i z jeszcze jakimś stworem, obie kosztowały po 100 zł, a w Ikei sa 140/200, kupę tańsze i gatunkowo duuuż o lepsze. Te Stasia po kilku praniach zbledły i zastanawiam sie czy mu nie zmienic na ta 140/200:D

masz racje....ale ja kupuje posciele z andropolu,a tam wiecej fajnych wzorow wlasnie na 160/200-ale mam na mysli,nie dzieciowe tylko inne

Zapomniałam, że Ty nie lubisz dzieciowych wzorów:Oczko:

Panny wstały, papa

Odnośnik do komentarza

Helooo....

widze że u wszystkich miły dzis dzień...ja właśnie ide zrobic nam kawke, bo zasypiam...na spacerze nie byliśmy bo u nas śnieg pruszy co chwile i wiatr strasznie piź****:((

Andzia ale straszne miałaś przezycie z tym wypadkiem...brak słów na takich nieodpowiedzialnych ludzi...brrr az mi ciary przeszły jak sobie pomyśle co musiałaś przeżyć, ja tez jestem taka bardzo wrażliwa i uczuciowa i długo takie rzeczy pamiętam...
fajnie że poszliście do znajomych, a Stasiu mam nadzieje że zrozumie swoje zachowanie i się poprawi...

Magda super że łóżko kupione, tylko te terminy na oczekiwanie mebli są masakryczne :lup:/
zdjęć Amelki z wczoraj nie mam bo zapomniałam niestety aparatu, bardzo żałuje bo mogł by być fajny filmik:)
co do pościeli to Amelka śpi jeszcze pod tą "łóżeczkową":)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
U nas dzisiaj baaaardzo leniwie... Nawet na spacer nie poszliśmy chociaż pogoda była całkiem, całkiem... Na szczęście nie sprawdziła się prognoza pogody i nie padał śnieg:)

Magda super, że kupiliście Michałkowi łóżko:) Mam nadzieję, że Misiek polubi spanie na "dorosłym" łóżku i wasze nocki będą lepiej wyglądały:) Co do kołdry to Kuba ma 160/200 przynajmniej jak czasami w nocy muszę się do niego wkulnąć to i do mnie starcza:)

Andzia ehhh ale miałaś przeżycia na spacerze:kiepsko: mam nadzieję, że temu Panu nic nie jest poważnego... Jak byłam w ciąży to ja i P. byliśmy świadkami potrącenia dziewczyny :( to było w Poznaniu koło przystanku autobusowego... Minęło kupę czasu, a jak tamtędy czasami jedziemy to mam to przed oczami...

Mei mówisz, że miałaś radość z nowego odkurzacza???? hehehe nie przejmuj się ja też tak mam:)

Anielinka ale ci tancerka rośnie:) Z Kuby to też mały tancerz:36_15_29: Szkoda tylko, że przeważnie tańczy na klęczkach... Już widzę te wygibasy jakby umiał chodzić :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Mamy pierwsza trójkę u Zosi:) Jeszcze tylko 7 i z górki:lol:
NIestety dziewczyny zaczęły dzisiaj znowu kaszlec, kurde a od dwóch dni nie kaszlały już w ogóle::(:
K. kąpie Stasia i może wciągniemy jakiś film.

ANielinka oby ta pogoda nie doszła do mnie, ostrzegam:Oczko:
Jak samopoczucie?

Gosia takie leniwe dni tez sa potrzebne:)
CO do tego wypadku to STasiu to bardzo przeżył, widział zakrwawionego faceta leżącego na ziemi, na pewno był to dla niego szok. Całą droge do domu rozmawialiśmy właśnie o bezpieczeństwe na drodze itp., opowiadał poznie całą historie Kubie podkreślając kilka razy, ze trzeba uwazac, ze teraz takie wariaty na drogach itd.

Cafe oj biedni jestescie z ta opieka dla Olka. Nie chcecie poszukac jakiejs opiekunki?
A spotkanie z zieciem bardzo chetnie:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...