Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Nocka baaaardzo srednia. Jak wychodzilam to chlopaki jeszczee w lozku i Misiek chyba zasnal. A jak ja bylam to od 5 mnie gryzl i sie rzucal. Czy juz mowilam, ze mam dosc Michalowego zabkowania?

Gosia Michał tez jak w zegarku, ok. 6 wstaje i zwarty i gotowy do zabawy. No, ale fakt, ze ladnie sypia w dzien, ok. 2h. a wczoraj prawie 3 :)

Mei uff, dobrze, ze juz uszka ok! Oby juz nie wracaly, chociaz tez slyszalam, ze jak maluch zachoruje raz to potem sie to czepia co jakis czas :(
A jak katar? Zmora okropna, co? Mam nadzieje, ze juz lepiej!

Andzia jak Stasiu? Jak noc? To nie jest astma?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)

Andzia Kuba też ostatnio odwala same histerie... ja już nie wiem jak na to moje dziecko wpłynąć... ostatnio jest ciągle ryk i krzyk o wszystko... no i zrzuca wszystko z ławy... jak mleko wypije to też rzuca butelką... nie wiem... jakaś nowa rozrywka czy co???? A i chyba będę musiała fotele poodwracać tak jak ty kanapę... bo włazi na oparcie i tylko patrzeć jak spadnie z drugiej strony...
Magda współczuje wam tego ząbkowania :Całus:

Odnośnik do komentarza

Mei dobrze ze z Filipkiem juz lepiej. NIech dziadostwi juz nie wraca!!!
Magda współczuje tych zębów, próbowałaś jeszcze szukać innego dentysty?
Gosia u nas takie histeria, ze naprawde Superniania nie powstydziłaby sie takiegoi przypadku. Maryśka się rzuca i wyje o wszsytko:Histeria::Histeria::Histeria:
A moja kanapa stoi juz od ponad tygodnia normalnie, tylko od okna ja odsunełam.
NIe wiem co ma w sobie takiego magicznego, ale włażą na nią całuteński dzień

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny, ale znowu chorobowo u was....andzia ja nie wiem co wy macie z tymi chorobami....a stasiu to wlasnie nie ma przez te uczulenia astmy??bo lubi sie to bardzo wlasnie przeradzac w astme...

magda wspolczuje ci sytuacji z P, ja to przed wczoraj poklucilam sie z moim o obiady bo prawda jest taka ze na trzy dni nagotowalam bo mam juz dosc tego codziennego stania przy garach, ale chodzilo o to ze przez trzy dni bylo tak naprawde co innego ale z tego samego miesa bo albo mielone albo pulpety w sosie i do tego makaron lub ziemniaki i frytki czyli dobry obiad a ten do mnie ze ma juz dosc tych obiadow tak wiec poszlo dalej czyli mialam sie wyprowadzac z domu, daj spokoj trzeba chyba trzepnac w leb czym ciezkim zeby sie obudzili i spojrzeli jak zapieprzamy, na szczecie znajomi staneli w mojej obrobie bo widza jak jest....a nastepnego dnia kazalam mu robic obiad bo w koncu mam wolne i tez mi sie nalezy odpoczynek....

cafe ty to masz teraz prawie po calych dniach w pracy, ale zycze zeby szybko sie wszytsko rozwinelo i zebys kogos przyjela....

mei jak to dobrze ze filipkowi juz lepiej a co do uszu to ja tak mam lubia bardzo czesto sie odnawiac ja to mam co troszke jakies bule ucha...

goska paczki pieklas a w ten czwartek tlusty czwartek jak ja bym zjadla takiego swojskiego paczka z powidlami jeszcze cieplego...

a co do zachowania tego mojego chlopaka to tez ostatnio przechodzilismy rzucanie sie na podloge i foch tak wiec przechodzilam obok i nie zwracalam uwagi i sie uspokajal teraz juz jest to rzadziej..

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Hej Justynka!
Co do tych obiadow to no comment! Faceci nie maja wyczucia i chyba nie mysla! U mnie tez dzisiaj P. robi obiad i wczoraj tez robil (nic nie posolil, ale nic nie mowilam i jakos zjadlam). Niech tez porobi. Ma ferie i siedza z Miskiem.
Fajnie, ze od razu robicie takie duze zakupy miesne. My wlasnie nie i potem nigdy nie ma co zrobic i tak latamy do sklepu i cykamy po troche

A co do pogody to ryczec mi sie chce jak codziennie widze ten p....y snieg!!!

Odnośnik do komentarza

Co do astmy to kiedys alergolog stwierdziła właśnie u STasia astme oskrzelowa, tylko na podstawie czestych zachorowan.
Nastepnie dwóch lekarzy powiedział nam, ze to nie jest astma, bo poziom Ige jest za niski i cos tam jeszcze.
A zeby naprawde sie dowiedziec, to musielibysmy zrobic badania spirometryczne.
Chce tez mu zbadac kał, bo wczoraj wyczytałam, ze takie czeste napady kaszlu moga wystepowac min. przy lambri.
A tak w ogóle to dzisiaj jest juz o niebo lepiej z kaszlem, tak jak ostatnio, cały dzien sie dusił, a pozniej juz było z górki.

Odnośnik do komentarza

Andzia mi do glowy wlasnie przyszla astma, bo moj chrzesniak przy AZS ja ma. I tez mial taki kaszel, az wyladowal na pogotowiu. I wszyscy mowili, ze to na pewno nie astma, bo wyniki itp.
Az trafili do jakiejs fajnej alergolog, ktora zalecila mu codzienne inhalacje. I bez sterydow. I teraz spokoj! Wszystko sie skonczylo. Ale wystarczy, ze kilka dnie go nie inhaluja i kaszel wraca, ale i tak nie jest taki mocny jak kiedys.
No, a okazalo sie, ze w gorach w ogole nie kaszle!

Odnośnik do komentarza

Witam...
a ja dziś taaaka niewyspana że ledwo co na oczy patrze, tak mi dziś przez pół nocy serce waliło, myslałam że wyskoczy :Histeria: zobaczymy czy tak samo będzie mi waliło jak będe miała tego holtera zalożonego, bo znając życie to pewnie nic mi nie będzie akurat dolegać :Szok:

Justynka współczuje kłótni o obiady, mi już tez brak pomysłów, ale całe szczęście Ł. nie wybredny, on to wogóle mi kiedys powiedział żebym nie gotowała bo on może kanapki jeść na obiad :lup:...no bez przesady, cos ciepłego zawsze trzeba zjeść...
Andzia dobrze że już lepiej ze Stasiem, ale i tak jedziecie do teggo lekarza tak?

ja już też nie moge patrzeć na śnieg, a niestety ma jeszcze dłuuugo poleżeć :((((

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Cześć Justynka:)
Z tymi obiadami to faktycznie przegięcie:/ ja akurat na to nie mogę narzekać, bo jak się pytam P. co chce na obiad to przeważnie mówi, że to co ja:) Tylko właśnie nie możemy dojść do porozumienia z zakupami... Ja chciałabym zrobić tak jak ty - większe zakupy mięcha, żeby zawsze coś było, a P. mówi, że przecież zawsze można iść do sklepu... Tylko, że przeważnie ja potem lecę do sklepu:/

Co do śniegu to ja już mam go dość!!! Po moim piątkowym upadku jeszcze mnie plecy bolą:/

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Cześć Anielinka:)

Tak jest przeważnie, że jak mamy przeprowadzane jakieś badanie to nic się z naszym organizmem złego akurat nie dzieje:/ Mam nadzieję, że w czwartek dostaniesz jakieś leki i się uspokoi te Twoje serducho..

no dokładnie tego samego się obawiam i że okaże się z wynikow że jestem zdrowa jak ryba :lup:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...