Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

czesc dziewczynki :)) wczoraj padłam zzaraz po faktach , po zabiegu oki , troche wieksze gufno sie okazało i mam 5 szwów , ale ogólnie jest nieźle ... Nie wiem co sie Julce porobiło , ale spi w nocy jak królik , wala sie po łozku ( o łozeczku narazie zapomniec mogę , go jak ja odkładam to jakby ją na rozżazone węgle kładła , zaraz oczy wielkie i wycie ) wstaje o 6.30 no szok normalnie , niewyspana jestem jak ciort ..

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Cafe :* fajnie , ze wolne sobie zrobiłas :)) trzeba te mrozy przekoczowac :)) brawo dla Olka , naprawde dzielny i mądry chłopoju :))
Tynia faktycznie laska jesteś , ja myslałam np ,ze jestes starsza troche , tak po 30 :DDD
Gosia superrr , ze wkoncy jest ten wątek garnkowy , ja tez czasem korzystam z Waszych przepisów a ile sie ich czasem naszukac musze ...
Andzia bidna :( nocki współczuję , naprawde nie wiem co doradzić w sprawie lekarzy , ale wiem , ze zrobisz tak zeby było dopsze .. mądra mama z Ciebie ;)
Anielinka , Amelka kupke na nocnik robi ?? o kurczee , ale szybko .. JUlka czasem siku zrobi , i to tylko jak ja szybko po spaniu złapie , jakja sadzam w ciągu dni , to coprawda nie boi sie siedziec , ale zaraz sie jej nudzi i zaczyna nogami do niego wchodzić ..
Mei co tam sie kura porobiło Filipkowi ? zdrówka :**

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

cafe82
moja
troche egoistycznie
za fasolinki

apropo kurweles musze sie Wam przyznac , zapomniałam wziąć tabsa w czwartek 2 tyg temu ...i kuna mam teraz stracha ... bo do tej pory bagatelizowałam to , ale stary na przeprosiny przyniósł wino i jak mnie po kieliszku mdliło to szok ... tak samo miałam z Julką , alkohol mi w gębie rósł ...
moze tylko tak wyszło przyadkiem ...ale test boję sie kupić ... głupia jezdem co ?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk
cafe82
anouk mialam nadzieje,ze sie pojawisz
boli??

eee neee , wczoraj tylko jak znieczulenie zeszło to troche piekło , ale dziś jest juz super , tylko przed mezem udaję jakby mi pól ręki odcieli :hahaha::hahaha:

:sofunny:

DObrze, ze juz po zabiegu:Całus:
Gosia wrzuce w wolnej chwili:)
Tynia ja tez nigdy nie lubiłam zmiany od 10-18, cały dzien do kitu.

Jeszcze a propos tej mojej przychodni, to juz dwa razy było tak, ze lekarka stwierdziła zap. oskrzeli i zapisała antybiotyk, a ja je wyleczyąłm bez antybiotyku, one przy kazdym kaszlu maja świsty na oskrzelach, taki ich urok...podaje im Ambrohexal i Dipfergan i robie nebulizacje z soli fizjologicznej.

Odnośnik do komentarza

Anouk
cafe82
moja
troche egoistycznie
za fasolinki

apropo kurweles musze sie Wam przyznac , zapomniałam wziąć tabsa w czwartek 2 tyg temu ...i kuna mam teraz stracha ... bo do tej pory bagatelizowałam to , ale stary na przeprosiny przyniósł wino i jak mnie po kieliszku mdliło to szok ... tak samo miałam z Julką , alkohol mi w gębie rósł ...
moze tylko tak wyszło przyadkiem ...ale test boję sie kupić ... głupia jezdem co ?

kup babo kup:36_6_3:

Odnośnik do komentarza

andzia
Anouk
cafe82
anouk mialam nadzieje,ze sie pojawisz
boli??

eee neee , wczoraj tylko jak znieczulenie zeszło to troche piekło , ale dziś jest juz super , tylko przed mezem udaję jakby mi pól ręki odcieli :hahaha::hahaha:

:sofunny:

DObrze, ze juz po zabiegu:Całus:
Gosia wrzuce w wolnej chwili:)
Tynia ja tez nigdy nie lubiłam zmiany od 10-18, cały dzien do kitu.

Jeszcze a propos tej mojej przychodni, to juz dwa razy było tak, ze lekarka stwierdziła zap. oskrzeli i zapisała antybiotyk, a ja je wyleczyąłm bez antybiotyku, one przy kazdym kaszlu maja świsty na oskrzelach, taki ich urok...podaje im Ambrohexal i Dipfergan i robie nebulizacje z soli fizjologicznej.

a co to nebulizacja???

Odnośnik do komentarza

Anouk
cafe82
moja
troche egoistycznie
za fasolinki

apropo kurweles musze sie Wam przyznac , zapomniałam wziąć tabsa w czwartek 2 tyg temu ...i kuna mam teraz stracha ... bo do tej pory bagatelizowałam to , ale stary na przeprosiny przyniósł wino i jak mnie po kieliszku mdliło to szok ... tak samo miałam z Julką , alkohol mi w gębie rósł ...
moze tylko tak wyszło przyadkiem ...ale test boję sie kupić ... głupia jezdem co ?

HIHIH no to moze bedzie jendak pierwsza fasolinak u nas na forum:))
Lec po test:)) bedziesz spokojniejsza.

Odnośnik do komentarza

cafe82
myslicie ze moge do tych pierowog dodac olkowy serek kiri??nie mam innego w domu:(
rozumie,ze bez problemu mozna zamrozic te pierogi,tak?ale odgotowac czy jak?

sa 2 szkoly...jedna mowi,ze ugotowac i polac olejem,zeby sie nie posklejaly...druga mowi,ze surowe pojedynczo najpierw pomrozic i jak juz sa twarde,to wtedy do wora razem (tez zeby sie nie posklejaly)... a co do farszu dodasz tak bedzie , mysle ze tu mozna sobie pofolgowąc i dac co lubi bądz ma pod reką :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk
cafe82
myslicie ze moge do tych pierowog dodac olkowy serek kiri??nie mam innego w domu:(
rozumie,ze bez problemu mozna zamrozic te pierogi,tak?ale odgotowac czy jak?

sa 2 szkoly...jedna mowi,ze ugotowac i polac olejem,zeby sie nie posklejaly...druga mowi,ze surowe pojedynczo najpierw pomrozic i jak juz sa twarde,to wtedy do wora razem (tez zeby sie nie posklejaly)... a co do farszu dodasz tak bedzie , mysle ze tu mozna sobie pofolgowąc i dac co lubi bądz ma pod reką :)

no ja nie gotuje,tak nauczyla mnie moja mamuska
ale pytam tak dla jasnosci

a wracajac do fasoliny,czujesz cos,hmm??:Oczko:

Odnośnik do komentarza

cafe82
Anouk
cafe82
myslicie ze moge do tych pierowog dodac olkowy serek kiri??nie mam innego w domu:(
rozumie,ze bez problemu mozna zamrozic te pierogi,tak?ale odgotowac czy jak?

sa 2 szkoly...jedna mowi,ze ugotowac i polac olejem,zeby sie nie posklejaly...druga mowi,ze surowe pojedynczo najpierw pomrozic i jak juz sa twarde,to wtedy do wora razem (tez zeby sie nie posklejaly)... a co do farszu dodasz tak bedzie , mysle ze tu mozna sobie pofolgowąc i dac co lubi bądz ma pod reką :)

no ja nie gotuje,tak nauczyla mnie moja mamuska
ale pytam tak dla jasnosci

a wracajac do fasoliny,czujesz cos,hmm??:Oczko:

tak Cafe , STRACH !

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...