Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

musze pochwalic olka,bo swietnie radzi sobie bez smoka...tylko kolo 2-3 rozbudza sie na dobre,musze zabrac go do siebie i wtedy godzinke tlumaczy mi ze smoka nie ma,ze dada ...i takie tam:)ale mysle,ze damy rade:taniec1:
jeszcze nocnik mnie meczy-olus robi siku kilka razy dziennie ale kupola rzadko a w ogole to ja chce zeby wolal -wiemwiem ze duzo oczekuje ale naucze dziabaga i juz

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Tynia ja też sobie Ciebie inaczej wyobrażałam:) Chudzinka z Ciebie:)
Andzia bardzo dobry pomysł z tym wątkiem na naszym prywatnym forum:) A tutaj przepis na pierogi Anouk: 40 dag szpinaku ( najlepszy brykiet bo w kawałkach ale i taki rozdrobniony ujdzie ) , 40 dag . twarogu , 2 zabki czosnku ( ja daje 4-5 bo lubimy czosnek ) , jedna cebula , sól , pieprz i gałka muszkatałowa. Cebule podsmazyć , dodać zamrozony szpinak i czosnek i czekać az woda odparuje . Jak szpinak przestygnie dodać twaróg , sól , pieprz i gałkę , rozgniesc widelcem i to juz wsio nadziac pierogi , ugotowac polac roztopionem masłem..
Cafa Olek mnie ciągle zadziwia:) On jest taki dorosły i tyle rozumie:)__________________

Odnośnik do komentarza

Wiadro kawy plissssssssssssssss

Walczyłam z tą lodówą do 0.30, ledwo skonczyłam obudziła sie Maryśka i walczyłam z nią prawie do 2-giej, w koncu K. jej zrobił mleka, a ja poszłam pod prysznic, ledwo co zdazyłam zasnac, to wstała Zosia i jazda od nowa. Masakra. Kaszlałay w tej nocy brzydko, nie wiem czy jechac z nimi do przychodni, czy jeszcze przeczekac i próbowac je leczyc samej...

Odnośnik do komentarza

Hejkum kejkum:))
Ja juz w robocie zamrozona!! wlasnie siedze bez butkow i grzeje nogi bo mamy tu ogrzewanie podlogowe i modle sie aby nikt nie wszedl bo bedzie zonk heheh
Dziewczynki dziekuje Wam za mile slowa!!! a swoja droga to jak Wy musialyscie sobie mnie wyobrazac hehehe jak piszecie ze calkiem inaczej:))
U nas dalej mróz chodz dzis tylko -18.
Cafe Olek jest niesamowity jak czytam o nim to tak jakbys pisala o jakims 3 latku:))
Magda Gratki za Mistrzunia!
Andzia nie wiem co Ci doradzic:( moze warto aby je ktos osluchal a z drugiej strony w przychodzi moga zlapac jeszcze gorsze gowno!

Odnośnik do komentarza

cafe82
Tynia
czesc Cafe:))
Jak ja Wam zazdroszcze ze siedzicie sobie teraz w domku ahhhhhhhhhh.......

no nie moge narzekac...ostatnio sie lenie:yipi:
ale za to jak rusze to strach:(
nie bedzie mnie w domu od 7 do 19,bleeeeee-zeby tak mozna na przyszlosc wypoczac:)

No to odpoczywaj poki mozesz! 12 h poza domem to dla mnie troche za duzo:) ja jak mam na 2 zmiane (10-18) to juz narzekam:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...