Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Andzia te Twoje zołzy sa po prostu mega mega niesamowite. Maryska to juz mnie rozwala. Spada z parapetu i jeszcze histeria, ze nie moze wejsc tam znowu :lup:
Michał jakby spadl to by ze 2 dni plakal!!!
No, ale najwazniejsze, ze nic sie nei stalo. Ufff!

Super, ze maly dzidziolek zdrowy. Tak jak piszesz do 2 kg posiedza w szpitalu i wyjda! Mnostwo zdrowia i sil im zycze!!!!

Cafe biedny Olek :) Ale jak sobie super radzi bez smoka! Prawdziwy facet!!!

Gosia goń doła szybciutko! Z praca powolutku i cos sie znajdzie. Styczen to martwy miesiac i nic sie nie kreci. Trzymam kciuki!
A strucla z czym robilas?

Ja wlasnie wciagnelam 2 nalesniki z serem + nutella i od razu lepiej mi sie zrobilo.

Odnośnik do komentarza

Bylismy u tego stomatologa. No i dramat. Mam okropne wyrzuty sumienia, ze go tam w ogole zabralam. Lekarz porazka i nie wiem dlaczego oni to nazywaja poradnia stomatologii dzieciecej. Nie ma tam nic dla dzieci. Ogolnie to zajrzal mu do buzi i powiedzial, ze faktycznie ma mocno opuchniete i ze zab juz jest tylko pod blona. Pomasowal mu to troche gazikiem ze znieczuleniem, zeby rozmasowac to miejsce, zeby szybciej peklo. I tak jak myslalam powiedzial, ze nie pomoze bardziej, bo nacinac nie ma sensu. Ogolnie mi sie nie podobala sama atmosfera, bo co do porady to niczego innego sie nie spodziewalam.
No bo tak naprawde co innego moze mu pomoc?

Odnośnik do komentarza

magda_79
A poza tym to Misiek ostatnio nauczyl sie rozpoznawac koła i jak tylko zobaczy cos w tym ksztalcie to pokazuje i mowi: kółko :)
Oprocz tego chodzi i pyta ciagle: cio to? jak mu odpowiadamy to probuje powtarzac, a jak slowo jest za trudne to wtedy na wszystko mowi ko-ko :lup:

hehehe....olek tez,jak nie potrafi powtorzyc to mowi kokoko:)

a stomatolog porazka....i to jest stomatolog dzieciecy???

Odnośnik do komentarza

magda_79
A poza tym to Misiek ostatnio nauczyl sie rozpoznawac koła i jak tylko zobaczy cos w tym ksztalcie to pokazuje i mowi: kółko :)
Oprocz tego chodzi i pyta ciagle: cio to? jak mu odpowiadamy to probuje powtarzac, a jak slowo jest za trudne to wtedy na wszystko mowi ko-ko :lup:

Magda jestem naprawde pod wielkim wrazeniem Michałkowej mowy:o_master: Ja jeszcze sporo poczekam, az zołzy zaczna mowic, one chyba naprawde maja jakis swoj własny jezyk, bo jedna mówi do drugiej jakies dadada, a druga wie o co chodzi:Zakręcony:

Szkoda, ze stomatolog nie pomógł, ale tak jak piszesz, w tej sytuacji ciezko cos zrobic, trzeba przeczekac:Całus:

Gosia
na pewno sie cos uda z praca, trzymam kciuki!!!

Odnośnik do komentarza

Magda no to kiepsko z tym dentystą :Padnięty: szkoda że nic więcej nie powiedział i nie pomógł, no ale chyba faktycznie nic innego nie pozostaje tylko czekać...biedny Misiek :Całus:
Cafe goń chłopa, niech to dvd kiedy indziej naprawia, niech się bierze do roboty ino roz!!! :Oczko:
Gosia zjedz sobie tą strucle i pogoń doła, będzie dobrze...musisz coś znależć i tyle...cierpliwości kochana!!!
Andzia te Twoje dziewczyny to jakieś małe niezniszczalne robociki :Oczko:...spadła z parapetu i jeszcze raz chce na niego wejść...tosz to szok...:Szok:
co do prasowania to ja też wszystko prasuje,(oprócz moich domowych bluzek i dresów) a Amelki rzeczy to w pierwszej kolejności, nie wyobrażam sobie ją ubrać w pomiętolone spodnie czy bluzke...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...