Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Cafe trzymam kciuki za odsmoczkowanie, Stasiu miał 1,5 roku i samo świadomie wyrzucił smoka, a pozniej kiwał przez okno śmieciarze, która go zabrała!!!ZOłzy nadal smokowe, a ja nie mam sił i ochoty je tego oduczac:Padnięty:

I zmien prosze to dedykacje, gdybys widziała co robiłam jak mi ten olej wylała, no patologia jak nic:Nieśmiały:

no ja powiedzialam olkowi ze smok poszedl dada...i jak pytam gdzie jest smok to mowi,dada i macha reka:Oczko:

a dedykacja jak najbardziej na miejscu:Całus:

Odnośnik do komentarza

gosiammm
cafe82
a olek jeszcze nie spi
nie spal w dzien i nie zapowiada sie,zeby szybko padl
wlasnie czyta sobie ksiazke i tylko slysze....koko,mialmial....meeeeee i takie tam....aaaaa i ciagle powtarza dydydydy dadadada(sam sobie bidula tlumaczy ze nie ma smoka i nie bedzie :sofunny:)

:hahaha:hahaha::hahaha:

Dzielny z niego chłopak!!!;)

pewnie,ze dzielny:36_1_1:
wlasnie zasnal,sam,bez marudzenia

Odnośnik do komentarza

Zmykam do tej deski, bo nigdy nie dojde:Histeria:

Co do kolezanki i dzidzi to nic wiecej nie wiem, o porodzie dowiedziałam sie od jej mamy, ona jest w kiepskiej formie psychicznej. To był 34 albo 35 tydzien, takze dzidzia mała, ale jak wam pisałam, miała słabe przepływy do łożyska. Najwazniejsze, ze zdrowa, do 2 kg na pewno poleza w szpitalu.

Cafe superowy Olek, moze nie moze zasnac włąśnie przez ten brak smoka. Kilka dni i na pewno sie przyzwyczai

Odnośnik do komentarza

gosiammm
cafe82
andzia ty wszystko prasujesz???
szczerze?ja prasuje tylko posciele....i to tylko tak na szybko....czasem jakas bluzke czy cus ale to jak chcemy ubrac a jest wygniecione

Ja robię tak samo, nie miałabym siły wszystkiego prasować:/

olka ciuchow juz dluuuuugo nie prasuje
i powiem wam,ze w przyszlosci baski ciuszki bede prasowac tylko na poczatku
obrusow ,firan nie uzywam wiec z glowy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...