Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Gosia fajnie jakby coś z tej pracy wyszło:)
A nie możesz robić SUM gdzie indziej, jak w Lesznie ci sie nie podobało?

Anielinka
możesz kupic Amelce np. Kuskusa, wtedy zalewasz wrzatkiem tylko tyle co dla niej.

Powiem Wam, ze mój K. tez nie był nauczony jedzenia wielu rzeczy, dopiero ja go przekonałam do kasz, do szpinaku itp:oczko:

Andzia tak sobie pomyślałam że kasze przecież daje do krupniku, Amelka go bardzo lubi, a kuskusem musze popróbować, tylko że akurat mam teraz mamy kryzys jedzeniowy:(( dziś taaak malutko zjadła, a do tego wczoraj i dziś żadkie kupaki w pampersa- nawet na kibelek nie zdążyła :Kiepsko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

cafe82
anielinka
Andzia, Cafe a może Wy byście pisały na dziale żywieniowym zamiast Pani ekspertki :)):Oczko:

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:
andzia owszem
ja dawalam danonki wiec absolutnie sie nie nadaje

:sofunny:
Ja Stasiowi tez dawałam.
Poza tym sama wpierdzielam tony niezdrowych rzeczy.
A jak zołzy maja zły dzien to daje im tony chrupek i biszkoptów:Psoty:

ZOsia maruda straszna, polika czerwone, ida zeby. Dzisiaj tylko kilka razy kaszlnęła.
K. na RTG nie dotarł, juz jest lepiej, ale i tak powinien byc pod kontrola ortopedy. Faceci:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Andzia a co do studiów to nie wiem czy w Lesznie prowadzą teraz nabór...:/ a po drugie do Leszna strasznie ciężko mi dojechać.... niby bliżej niż Poznań, ale gorsze mamy połączenia... co innego jakbyśmy mieli auto...

Zamotałam się:Zakręcony::Zakręcony::Zakręcony:
Nie wiem czemu, ale myślałam, ze tu robiłąś licencjata w Lesznie i teraz chcesz isc tam na SUM i ze CI sie nie podoba:Zakręcony::Zakręcony::Zakręcony:

Czyli na SUM idziesz do Poznania, tak?

Odnośnik do komentarza

wracajac jescze do zywienia to tez zalezy mi, zeby Michal lubil warzywa. Nie moge sie napatrzec na mojego chrzesniaka, u ktorego z talerza najpierw znikaja wlasnie warzywa!!! Nie lubi tylko pomidorow :)

Mamy znajomych, ktorzy maja corke starsza od Miska o 2,5 m-ca. Oni daja jej juz zwykle soki, monte, danonki. I wszystko od tak dawna. I zdziwieni, ze i ja tak nie robie

Odnośnik do komentarza

Hej! Nasza Julka tez juz spi, a nam sie wlasnie nawilzacz zepsul, jutro jedziemy zalatwic bo powietrze w mieszkaniu suche, ze az mnie oczy pieka. Wiecie co ja tez jak czytalam te odpowiedzi eksperta to tylko w depresje mozna sie wpedzic doslownie. Tez staram sie Julce dawac wszystko to co najlepsze, ale przepraszam -mleko z migdalow, albo,ze w odzywkach i kaszkach jest sama chemia. ten ekspert powinien byc troche bardziej "zyciowy". julka wprawdzie pije mleko z pszenicy na noc ale tylko dlatego, ze tu jest dostepne dla dzieci i one jest geste cos w rodzaju kleiku. no nie wiem, to moja opinia, ale ciesze sie, ze i Wy macie podobne odczucia.
Andzia-dobrze, ze troche lepiej z Zosia.
Magda-wspolczuje Michalkowi meczarni z zebolami i Wam tez. U Julki znalazlam dzisial cztery czworki- wlasnie sie wybily tak jak pisalam wszytkie szly na raz, ale pewnie, to nie byl taki hardcore jak u Was..
Gosia-fajnie gdyby sie Kuba dostal do p-kola, zobaczysz jak fajnie miec "chwilke dla siebie" w ciagu dnia i On tez pewnie bedzie zadowolony.
Cafe-Olek super- moja Julka tez spi dalej w pajacykach, bo jak bym Jej zalozyla taka pizamke to pewnie by gola wstala rano, kreci sie strasznie przez sen:uff:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...