Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

a my bylismy u lekarza....wszsytko dobrze...dzis zakaszlal raptem 3 razy wiec odpukac jest ok
ale za to porozmawialam z nasza pediatra....miedzy innymi o tym,ze olek baaaaaaardzo slabo spi...ze budzi sie po kilkanascie razy....jej zdaniem to nic takiego,oczywiscie mozna dac jakies delikatne srodki nasenne ale zdecydowanie jest przeciwna takim srodkom ,i ja oczywiscie tez....w ogole mowila,ze pewnie bedzie tak,ze olek nie bedzie potrzebowal w przyszlosci duzo snu,a ze od urodzenia nie jest spiochem to nic niepokojacego

Odnośnik do komentarza

Cafe super, ze Olek zdrowy. Lekarke chyba macie sensowna, co? Jakbym zadala takie pytanie o sen swojej to w ogole by nie odpowiedziala. Ale juz mam druk do wyplenienia o zmiane lekarza i mlody na szczepienie umowiony jest juz gdzie indziej :)

A ja mialam prasowac, ale strasznie mi sie nie chce. Siedze i ogladam meczyk, Michałspi. P. imprezuje. Po meczu chyba sie poloze, a poprasuje kiedy indziej :lup:

Odnośnik do komentarza

Hej,
Gosia gratki za ząbki
Cafe dobrze, ze Olek zdrowy, ze stasiem miałam tak samo i tez nawet pytałam lekarzy o ten jego sen, taki jego urok, do tej pory malutko spi
Magda dobrze, ze zmieniacie lekazra. A czemu ty nie na studniówce?

Ja dopiero zaczynam ogarniac syf, przed chwila połozyłam Stacha. Pod wieczór pojechalismy do moich rodziców na dzien babci i dziadka i Zosia nam nagle zagorączkowała, a teraz kaszle przez sen tak jak Stasiu, brzydko, dusząco krtaniowo.

Jestem załamana, rok temu począteh choróbsk zaczła nam sie dokładnie tydzien przed impreza mysliwska, mam nadzieje, ze to nie poczatek powtórki z rozrywki:Płacz::Płacz::Płacz:

Odnośnik do komentarza

Witam sie jak zwykle poznym wieczorkiem! Dzisiaj bylysmy w domu, wiec dopiero zasiadlam, ogarnelam kuchnie, Juleczka spi, aj po prysznicu mam nadzieje, ze jeszcze zajrzycie.
Andzia-moze za suche powietrze macie u Dziewczyn? Pewnie to tylko takie przejsciowe. Kiedys jak bylam au pair to mama tych dzieci zawsze corce (ona byla mlodsza-miala ok 2 lat) na noc wieszala przy lozeczku taki malutki woreczek z rozdrobnionym czosnkiem i faktycznie pomagalo, ja sama musze sprobowac, tylko, ze my spimy wszyscy w jednej sypialni:36_2_24: moze nam tez to na zdrowie zrobi.. Zycze Ci duuzo sily!!!:36_7_5:
Magda-wspolczuje Michalkowych "przeboji" z zebami, ja mialam w Szczecinie naprawde bardzo dobrego dentyste jak chcesz podam Ci namiary na PW.
Gosia- gratulacje kolejnego zebola!!!
Anouk-mam nadzieje,ze z praca sie pouklada.
Cafe-super,ze Olus juz lepiej!
Anielinka i Gosia dla Waszych dzieciaczkow pewnie tak wygodniej sie przemieszczac, czytalam ostatnio, ze dziecko jak zaczyna chodzic to i tak wynajduje sobie szybsze sposoby, niedlugo zaczna smigac az milo!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...