Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Czasc babulki :)) całe szczecie, ze sie juz te swieta skonczyły bo bym chyba ocipiała , nic a nic nie odpoczełam , wrecz przeciwnie , z sił opadłam i naganiałam sie jak dziki Rex .... a teraz styczen i abarot wycieczki po lekarzach ... no to se namarudziłam na dzień dobry .. :P
Andzia ja naprawde jestem z tym zeby Ci medal dac ... przesłała bym Ci troche sił i cierpliwosci ale zródło cos mi wyschło oststnio ;)
Gosia 3 mam kciukasy , oby Ci sie wyrozumiali ludzie trafili , bo podobno strasznie kosza i oszczędzaja na ludziach ...
Madzia jestem w szoku jak Misiek gada !!!!!! no szok !! u nas takich słow to mało narazie , za to własnego pitolenia masa , no dziób sie jej nie zamyka :)
Justynka i jak tam z ta alergią wyszło bom ciekawa ... mnie to wogle zrypała pediatra , ze sie godzę na testy i wogóle , ze ona takiej potrzeby nie widzi i ze tylko dziecko zestresuje .. ale mam to w .... głebokim powazaniu , bo krecz tez wykryła nam ( czytaj , wogóle nie widziała problemu )
Anielinka to Amelka nic a nic nie spi w łózeczku ? czy zasypia a potem wraza do Was ?
Mei pozycz wene na odgruzowywanie kibla i kuchni , bo marnie cos u m,nie z chęciami :) siedzę i czekam i przyjda a tu juz zaraz południe ...

widze babki , ze palnujecie spotkanie , strasznie ale to strasznieeeeeeeeee chciałabym sie z Wami spotkac ale narazie nic nie mogę powiedzec , ale bede trzymac rekę na pulsie , moze namówie starego na urlop w maju ? on na wakacje i tak nigdy nie dostaje .. wiec moze maj ... oj było by fantastycznie :))))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

z najnowyszch historii destrukcyjno - zaskakujących , to Julka "bawiła " sie pralką ( kiedy pojęcia nie mam ) i poprzekrecała kurki od programatora , nastawiłam jak zwykle pranie i z przyzwyczajenia odrazu właczyłam nie patrzac na jką temperaturę ustawiona była pralka dopiero jak zaczeła "tańczyć" po łaznience , buchając z kazdej dziury para i ryczac jak startująca w kosmos rakieta kapnałam sie ze cus nie halo ... a tam ustawione pranie skócone na 90 stopni i pralka zwariowała .... jak sie potem jeszcze okazało otwierając pralką , ze właczyła opcję bez wirowania ... troche sie polało ... 3/4 parnia do kosza , reszta nadaje sie dla lalek bo sie pokurczyło ...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
Magda ja juz też przestaje walczyć z Amelka i ją kłade odrazu do naszego łózka, no ale musze się wkońcu zmobilizować i coś z tym zrobić...
Anouk witaj! no to ci Julka narobiła z tą pralką, Amelka tez mi ciągle kręci tym programamtorem, musze teraz sprawdzać przed włazceniam- dobrze że mnie przestrzegłaś :Oczko: . /dalej rehabilitacja z Julką???
Andzia wcale ci się nie dziwie ze tracisz cierpliwośc, biedna Zosieńka, już sobie to wyobrażam jak mocno musiała cierpieć...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witajcie babury!!
Ja właśnie wpadłam do domu jak burza...młody zasnal w drodze powrotnej do domu i śpi....mma 5taki syf, że nie ogarniam tego.....dobrze, że obiad ze stołówki więc lusiiiiiiiik, jutro niestet7y mam szkołę a w niedzielę WOŚP:Zakręcony:
Cafe od 11-13 mam 50 dzieci9 i jestem sama :Histeria: Ciężko coś zrobić z nimi.....
Justynka fajnie, że się starasz o fasolinkę:brawo: Ja nie chcę nawet myśleć na razie.
Pocieszę Was, że ja jestem sama caly btydzień, G nie wraca przed 23...........widzimy się w łóżku.....

Odnośnik do komentarza

A Wy znowu o jedzeniu. Zanim P. pojechal to wyslalam go do sklepu po ciastka. 2 dni nie jadlam slodyczy i jestem na glodzie. Kupil mi 3 rodzaje i wlasnie zezarlam jakies wafle przekladane jakims toffi-gownem. Niedobrze mi, ale chwila przerwy i pozre reszte coastek :lup: Zupelnie nad tym nie panuje.

Vercia Ty to masz atrakcje ostatnio, ze jeszcze to wszystko ogarniasz!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...