Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

justynka1984
andzia
Powiem Wam, że takiego głupka jak ja , to ze świecą szukać:Histeria::Histeria::Histeria:
Myłyście kiedyś okno przy -5?
Anielinka nie polecam:Histeria::Histeria::Histeria:Chyba, ze chcesz mieć piękne śnieżne firanki:Zakręcony::Zakręcony::Zakręcony:

ja wlasnie mylam zamarzl ci tak jak mnie???:glass:

Nie pytej:Niespodzianka:
Olek superowy, ja sanki z zołzami sobie w tym roku na pewno daruje, ze Stasiem moge isc, ale z nimi nie, to nie na moje nerwy:)

Odnośnik do komentarza

andzia
Anielinka bomba!!! Amelka w ogóle jest boska, te kitki ma rewelacyjne!!!
I teraz kochana nie ma zmiłuj, ani sie obejrzysz jak zacznie biegac, pościąga CI te wszystkie świeczniki, ramki i inne cuda:Oczko:

Andzia jestem przygotowana na wszystko, niech robi co chce:)), najwyżej będe miała pustki na meblach :Oczko: ważne że już coś w tym temacie się ruszyło, bo ja już zamartwiałam się że cos nie tak z jej nózkami, bioderkami czy kręgosłupem :36_19_1:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
andzia
Anielinka bomba!!! Amelka w ogóle jest boska, te kitki ma rewelacyjne!!!
I teraz kochana nie ma zmiłuj, ani sie obejrzysz jak zacznie biegac, pościąga CI te wszystkie świeczniki, ramki i inne cuda:Oczko:

Andzia jestem przygotowana na wszystko, niech robi co chce:)), najwyżej będe miała pustki na meblach :Oczko: ważne że już coś w tym temacie się ruszyło, bo ja już zamartwiałam się że cos nie tak z jej nózkami, bioderkami czy kręgosłupem :36_19_1:

Przypomnę CI Twoje słowa:Oczko:

Odnośnik do komentarza

andzia
anielinka
andzia
Anielinka bomba!!! Amelka w ogóle jest boska, te kitki ma rewelacyjne!!!
I teraz kochana nie ma zmiłuj, ani sie obejrzysz jak zacznie biegac, pościąga CI te wszystkie świeczniki, ramki i inne cuda:Oczko:

Andzia jestem przygotowana na wszystko, niech robi co chce:)), najwyżej będe miała pustki na meblach :Oczko: ważne że już coś w tym temacie się ruszyło, bo ja już zamartwiałam się że cos nie tak z jej nózkami, bioderkami czy kręgosłupem :36_19_1:

Przypomnę CI Twoje słowa:Oczko:

OK:)):smile_jump::smile_jump:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam o poranku!

Popijam herbatke czerwona i zaraz zabieram sie do roboty.
Po wczorajszej pizzy nie moge dojsc do siebie. Najgorsze, bo byla wstretna i odechcialo mi sie pizzy na dlugo :(

Co do chodzenia to u nas jest lepiej jak Michał chodzi! Bez porownania. Wczesniej wszedzie mnie ciagal, a teraz przynajmniej jak cos chce to idzie sam. JA jeszcze czasem za nim biegam, bo on na nic nie patrzy. Poza tym nie hcodzi juz tylko wszedzie biegiem. Ale ogolnie jest fajniej.
Tylko spacery sa gorsze, bo nie wysiedzi w wozku. Wszedzie chce chodzic - sam oczywiscie :))))

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny, poprosze o kawke....

oleczek wlasnie siedzi w kojcu i sie bawi sam nareszcie obczail ze zabawki sluza do zabawy a nie tylko do rzucania po mieszkaniu....ciekawe czy bedzie dzisiaj spal w dzien bo chyba nie wytrzymam jak on juz nie bedzie chcial sypiac, ja mam tyle w planach wtedy zrobic, a jak nie to chyba go podrzuce dziadkowi na dol.....

anielinka amelka boska nie moge sie napatrzec na te jej kitki, a chodzi juz superowo zobaczysz jak to bedziesz musiala teraz miec wszedzie oczy....

andzia u mnie to dzisiaj tyle sniegu ze chyba znowu wyjdziemy tak na 15 minut na sanki ale to jeszcze zobaczymy...a z mezem to nie uda wam sie razem wyjsc z zolzami na sanki...

dziewczyny kiedy ubieracie choinki???

cafe jak tam u ciebie na nowym miejscu???duzy masz ruch??

gosia kiedy ty to masz ten egzamin???trzymam mocno kciuki i oleczek tez wiec prosimy szybko nam to zdac....

ja to ide na latwizne z piernikami i robie z torebki jak beda nie dobre to dam je na choinke....a calkiem zapomnielam o tym ze w zeszlym roku suszylysmy pomarancze, teraz to juz mi sie nie chce....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Cześć:)
Dziewczyny pospały do 8-mej, ja juz niestety od 6.30 nie śpie, musiałam wstać i wyszykowac Stasia. A spać poszłam przed 3-cią, nie pytać co robiłam:Nieśmiały::Nieśmiały::Nieśmiały:

Magda u nas generalnie tez jest lepeij odkąda dziewczyny chodza, ale musze sie chyba przejsc z nimi do ortopedy, bo Zosia nadal chodzi tak dziwnie, jak kaczka troche.

Justynka u nas tez bielusieńko. Na sanki nie pojdziemy, bo mamy jeszcze STasia, tylko jedne sanki i oboje brak cierpliwosci do śnieżnych zołzów:Spoko:

Odnośnik do komentarza

Justynka oby Olek sie zlitowal i pospal troche w dzien :)))

Andzia nie pytam dlaczego tak pozno poszlas spac :hahaha:

A zolzy niezle spia! Moja gadzina moze i tez by pospala chociaz do 7, ale moj budzik dzwoni o 5.30, udaje sie go jeszcze polozyc na pol godz i to wszystko. Potem szybko idzie na drzemke u babci i przez reszte dnia jest nieprzytomny.

Jutro moze uda sie pospac dluzej. Ja mam wolne, ale mlody i tak idzie do babci. Ide do fryzjera i troche po sklepach polatac. Musze znalezc kombinezon ddla mlodego. Nie moge sie juz doczekac sanek. Czekaja nowiusienkie na niego. Zeby jeszcze snieg byl :lup:

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda ale Ci fajnie z tymi zakupami i fryzjerem
Ja przed świętami juz nie mam szans, zeby gdzies wyjsc, K. codziennie wraca późno::(:

A dla Miśka zamiast kombinezonu nie chcesz zwykłych spodni ocieplanych na szelkach? Myśle, ze praktyczniejsze no i tańsze.

?Tak myslalam, ale on ma tylko 1 ciepla kurtke i chcialabym kupic kombinezon dwuczesciowy, zeby i kurtke mial na zmiane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...