Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Polozylam Juleczke spac, w kapieli juz plakala, a dziasla cale ma opuchniete, jedna czworka sie przebila, wyglada mi to jakby naraz z 3 sztuki wychodzily. spi teraz tak malo. Moj R. wroci tez dzis pozno, bo jutro musi nas zawiezc na badania, niestety tego nie mozemy odlozyc, Julka czeka na to 1,5miesiaca, beda Jej robic testy alergiczne w kier. penicyliny i psow:przynioslem_kosc: mam nadzieje, ze nie jest na nic uczulona, nie wiem co bysmy zrobili:36_11_13:
Anielinka tej bajki co pisalas Julka nie oglada, nawet nie wiem o ktorej jest, musze moze kiedys Jej wlaczyc. Pa! bede zagladac.

Odnośnik do komentarza

ZOłzy śpią, Stasiu pomógł mi je wykąpac, ostatnio bardzo chetny, bo z wielkim zainteresowaniem przygląda im się nago:Zakręcony:
Czekam, az skonczy sie bajka, rundka w karty i ide go kąpac. CHyba juz nic dzisiaj nie zrobie, chociaz miałam w planach dokonczyc szafki w kuchni. A dekorowanie pierniczków przełożone na jutro.

Odnośnik do komentarza

andzia
Usiek super, ze Arcel tak ładnie śpi, u nas nocki podobnie jak u Gosi, nie jest zle, ale bywało lepiej. Tylko w dzień śpią króciutko, 40-50 minut.

SYlwia może daj Julce nurofen na noc, zeby lepiej spała. Nam tez wczoraj lekarz mówił, ze w mejscu trójek dziąsła strasznie popuchniete.

Daje profilaktycznie, ale po jakichs 4 godz sie zaczyna wybudzac to chyba zaczyna przestawac dzialac

Odnośnik do komentarza

Anielinka ale sie ciesze!!! Ogromniaste gratulacje! Super, co??? :)

Moje porzadki tez przelozone na jutro. Michał mnie dzsiaj wymeczyl na maksa. Raz odwalil taka histerie, ze przez 20 min nie moglam go uspokoic. Nie wiem co sie dzieje. P. teraz go usypia. Ciekawe ile im zejdzie.

Poza tym zaraz zamawiamy pizze, moze P. skoczy po piwko. Dzisiaj dostala nagrode, wiec trzeba poswietowac :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
Anielinka ale sie ciesze!!! Ogromniaste gratulacje! Super, co??? :)

Moje porzadki tez przelozone na jutro. Michał mnie dzsiaj wymeczyl na maksa. Raz odwalil taka histerie, ze przez 20 min nie moglam go uspokoic. Nie wiem co sie dzieje. P. teraz go usypia. Ciekawe ile im zejdzie.

Poza tym zaraz zamawiamy pizze, moze P. skoczy po piwko. Dzisiaj dostala nagrode, wiec trzeba poswietowac :)

Ale mi smaka narobilas, a ja sie musze pilnowac, bo nie wchodze w kurtke z zeszlego roku:ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza

Sylwia chciałam napisac, ze wiem co to znacza nieprzespane nocki, ale przy magdzie, to aż nie wypada:Nieśmiały: Oby zebole szybko wyszły!!!

Magda gratuluje nagrody, pamietam jakie miałas dylematy zwiazane z ta praca, ale z perspektywy czasu chyba nie żałujesz, co?

Ja jednak robir czesc pierników, dla Stasia zostawie połowe i tak by nie dał rady wszystkich

Odnośnik do komentarza

no udalo mi sie dokonczyc was czytac

anielinka gratuluje chodzenia az milo patrzec co?? ja to az sie poplakalam....

andzia ja tez mylam okna ale mi zamarzly na mrozie wiec reszte mylam tylko w srodku a jutro bede wieszala firanki....

olek dzisiaj wogole nie spal nie wiem co mu sie porobilo....a bylismy dzisiaj na sankach tak na 15 minut oleczkowi sie odobalo jak nie wiem co....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

nareszcie dobrnełam...musiałam odrazy wziąść się za prasowanie i mycie garów, bo jakbym się rozsiadła to koniec by było roboty...

a ja jeszcze jestem podekscytowana tym chodzeniem Amelki, co prawda są dopiero jej dzisiaj pierwsze kroczki, więc nie można powiedzieć że zapiernicza, ale zawsze od czegoś trzeba zacząć:))mam teraz taką nadzieje że z dnia na dzień będzie coraz lepiej...
Magda i to jak się ciesze:))
a tak wogole to jutro idziemy z nią na echo serca (mam nadzieje ze tym razem lekarz będzie), no i po tych badaniach mamy podjechać z wynikami do naszego lekarza, no i tak ostatnio gadaliśmy z Ł. że chyba mu powiem o moich obawach że Amelka jeszcze nie chodzi- no i chyba dziewczyna się przestraszyła i zmobilizowała:hahaha:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...