Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry;) Melduję się!

Wczoraj w końcu zrobiłam ciasto na pierniki, i posprzątałam chałupę. W międzyczasie odwiedziła mnie siostra z synkiem, a po południu ja odwiedziłam drugą siostrę więc dzień rodzinny:) Padłam zmęczona po 0:00, a o 5:00 musiałam już się zwlekać do pracy:Kiepsko: Spać mi się chce jak nie wiem...

Andzia dobrze, że dziewczynom nic poważnego nie jest... Ale z tym spaniem to zaszalały:)

Justynka współczuję i tulam MOCNO!!!Tyle kasy przed świętami...

Gosia z jednej strony to super, że egzamin masz już za kilka dni, bo nie zdążysz zapomnieć i się odstresować jak już znowu będziesz w aucie a tak jest łatwiej chyba... Ja jestem w trakcie zdawania już jakoś od 2 lat:lup: A to pieniążków brakowało, a to na termin muszę czekać ok miesiąca, i tak jakoś się to wlecze... 4 egzaminy mam już za sobą i zrobiłam sobie pauzę na jakiś czas.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Przysieglam sobie, ze rusze tylek i cos porobie na swieta. piernikow nie lubie i zniose zapachu, ale ciasteczka upieke. I dzisiaj wiec to zrobie, do tego umuje wieczorem czesc szafek w kuchni!!!

Andzia ja tezn iby wiem, ze mozna jeszcze przy takiej temp. wychodzic, ale jakos wole zostac w domu. tym barzdiej, ze Misiek na razie bez kombinezonu. A snieg u was jest?

Odnośnik do komentarza

Hej! U nas bez zmian, kaszel i katar Julke trzyma, nocka do du... budzi sie co chwile, teraz zjadla moze z jedna nitke makaronu i wypila mleko, z placzem poszla na drzemke. Myslalam, ze wytrzyma troche dluzej, bo na 13.30 mamy tego dentyste, nie wiem czy zdazymy. do tego wszystkiego sniegu napadalo na maxa, wlasnie odsniezyli ale nie posypali niczym i jest doslownie szklanka, tak bym chciala wyjsc na spacer, ruszyc sie z domu, ale nie wiem czy damy rade...
Jeden z moich psow dziwnie oddycha jakby chodzil z gwizdkiem, kurna wszystko na raz!!:36_11_13:
Andzia-mam nadzieje, ze Twoje dziewczyny nie beda sie dlugo meczyc z tym kaszlem.
Magda co do zimna w Szczecinie to pamietam faktycznie odczuwa sie strasznie pare stopni na minusie. Tutaj nawet jak jest -20 to jest calkiem znosnie.
Sory ze nie odpisuje wszystkim, ale normalnie mozg mi sie gotuje:wsciekly:

Odnośnik do komentarza

Magda a no będzie wesoło:) w tamtym roku też byliśmy u moich rodziców i był jeszcze wtedy mój drugi brat z rodzinką, ale Kuba tak bał się hałasu, że spędziliśmy większość czasu sami w drugim pokoju...
Sylwia współczuje nocki!

Myślę co by tu wykombinować małemu na obiad... chyba krupnik ugotuję...

Zaczynam powoli znów odczuwać stres przedegzaminacyjny:36_11_13:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...