Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

gosiammm
Dzisiaj w dd tvn był wywiad z tatą czworaczków, które jakiś czas temu się urodziły (nie pamiętam gdzie) i on stwierdził, że za dwa lata będę się strać o braciszka dla dziewczynek:Padnięty: Ciekawe czy jego żona o tym wie:36_6_5:

Oj, szalency! Pewnie maja duzo kasy. Inaczej sobie nie wyobrazam. Chociaz z drugiej strony po odchowaniu czworaczkow to kolejne dziecko to pestka :)

Odnośnik do komentarza

andzia
ZOłzy kaszlą i to baaaardzo brzydku, czuję, ze zapalenie oskrzeli jest jak nic tylko nie wiem skąd::(: Popołudniu lekarz!!!

Mei oby trójeczki wyszły jak najszybciej, a Filip do świąt pochodził do żłobka.
Justynka ja nie mam w tym roku choinki. A Tyrobisz wigilie dla całej rodziki u siebie?
Magda wiem jaki to ból tak wcześnie wstawać, ja chodziłam do pracy na 7. Zrób mi teżkawki przy okazji, bo ledwo widze, połozyłam się po 1-wszej, a nocka była nieciekawa...

andzia wigilia dla rodzicow ale kazdy ma cos zrobic....

a co do wspolnych wakacji to ja bardzo bym chciala...my sie wybieramy nad morze ostatni weekend maja i oczatek czerwca bo tak moglam wziac urlop...a poza tym w tym terminie jest tak zlot omegi.

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

musze sie wyżalic dziewczyny no normelnie juz nie moge znowu auto sie popsulo dosc ze szyba nam juz w tym miesiacu poszla to jeszcze teraz wiekszy remont okolo 1000 zł. no masakra ja chyba sie zalame mialam dostac premie swiateczna i przeznaczyc ja na siebie olka i na mieszkanie a tutaj trzeba oplacic auto.....mowie wam ja juz nie wytrzymuje odkad kupilismy to auto to same problem z nim sa....ja nie wiem co sie dzieje...:36_1_4::le:

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

justynka1984
musze sie wyżalic dziewczyny no normelnie juz nie moge znowu auto sie popsulo dosc ze szyba nam juz w tym miesiacu poszla to jeszcze teraz wiekszy remont okolo 1000 zł. no masakra ja chyba sie zalame mialam dostac premie swiateczna i przeznaczyc ja na siebie olka i na mieszkanie a tutaj trzeba oplacic auto.....mowie wam ja juz nie wytrzymuje odkad kupilismy to auto to same problem z nim sa....ja nie wiem co sie dzieje...:36_1_4::le:

Wspolczuje Ci Justynka, przed Swietami to kazdy grosz potrzebny..
Ja juz Julke wykapalam i polozylam, sama przed lapka, a prasowania mam z 3 pralki, nie mowie juz jak w luchni wyglada:Padnięty:
Julka juz sie chyba z trzy razy przebudzila odkad zaczelam pisac tego posta!:Histeria:
Blagam, niech dzisiaj bedzie spokoj bo chyba dzisiaj nie wytrzymam!!!:o_master2::o_master2:

Odnośnik do komentarza

Sylwia75
justynka1984
musze sie wyżalic dziewczyny no normelnie juz nie moge znowu auto sie popsulo dosc ze szyba nam juz w tym miesiacu poszla to jeszcze teraz wiekszy remont okolo 1000 zł. no masakra ja chyba sie zalame mialam dostac premie swiateczna i przeznaczyc ja na siebie olka i na mieszkanie a tutaj trzeba oplacic auto.....mowie wam ja juz nie wytrzymuje odkad kupilismy to auto to same problem z nim sa....ja nie wiem co sie dzieje...:36_1_4::le:

Wspolczuje Ci Justynka, przed Swietami to kazdy grosz potrzebny..
Ja juz Julke wykapalam i polozylam, sama przed lapka, a prasowania mam z 3 pralki, nie mowie juz jak w luchni wyglada:Padnięty:
Julka juz sie chyba z trzy razy przebudzila odkad zaczelam pisac tego posta!:Histeria:
Blagam, niech dzisiaj bedzie spokoj bo chyba dzisiaj nie wytrzymam!!!:o_master2::o_master2:

mialo byc w kuchni, juz taka zmeczona jestem!!!

Odnośnik do komentarza

justynka1984
sylwia mnie to sie przdalaby taka spokojna nocka bez pobudek na jedzenie....odkad olek sie urodzil to nie przepalam pelnej nocy:le:

No to zycze Ci takiej nocki!!:love_pack: Pewnie nam wszystkim by sie przydalo, spedzic jedna noc samemu, a jakis dobry duszek zeby sie dzieciaczkami zajal!!!:36_15_9: Moj R sie zapytal ostatnio co chce pod choinke, to mu odpowiedzialam CALA PRZESPANA NOC DO 10!!!

Odnośnik do komentarza

Hej, ja tylko szybko, bo zabieram sie zaraz za te nieszczesne pierniki. Bosze, jak mi sie nie chce!!!

Byliśmy u lekarza, na szczescie osłuchowo ok, gardło tez czyte, a te harczenia, które słychac, to zbierajaca sie wydzielina. Mam tylko dawac Dipfergan i Abmroxexal mo i oklepywac. A i jeszcze mówił, zeby kupić Echinacee czy jakos tak. Musze jutro zakupic. Kamien z serca mi spadł. Wieczorem zakupie ten nebulizator i bedziemy sie dodatkowo nebulizowac. Lekarz jak zobaczył zołzy w akcji to współczuł mi serdecznie:Histeria:Zrobiły taką masakre w gabinecie, ze az wstyd. Zapytał sie ich, po kimmacie taki temperament, a te jak na zawołanie: mama:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...