Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hello
JA juz po plotkach. Kumpela, ktora jest w 10 tyg ciazy nie byla w stanie dojechac. Rzyga ciagle i wszedzie. Juz dostala nawet czopki na to, ale tez nie pomagaja :(
A plotki super, kumpela na wylocie, wiec bylo o czym gadac :)
Napatrzylam sien a ich mieszkanko. Ale bajka! Na nowym osiedlu, dwupoziomowe, pieknie wykonczone. Rozmarzylam sie ..
Mlodego przed chwila polozylam, jescze pozmywam gary, poromansuje z decha i finito!

JA plackow ziemniaczanych jeszcze nie robilam, bo sama nie przepadam. Ale eobie mlodemu na kolacje co jakis czas z jablka albo marchewki i tez daje make i jajo. A mlody obzera sie nimi :)

Cafe super, ze K. jutro wolny i ogarniecie wszystko. A Twoja rodzinka suuuper!

Tesciowa na spacery nie chodzi. Tak jak Wam pisalam tam to tylko taka przechowalnia, wiec od wrzesnia raczej zlobek.

Odnośnik do komentarza

U nas chyba tylko zlobek wchodzi w gre. NA prywatne nie mamy kasy :( Ale mysle, ze w zlobku to przynajmniej bedzie mial kontakt z innymi dziecmi, nauczy sie czegos. A tak to ten czas u tesciow zupelnie stracony. Tyle, ze dadza mu jesc i uwazaja, zeby mu sie nic nie stalo. Tesciowa caly dzien gotuje, a tesc jezdzi po hipermarketach, bo przeciez codziennie w innym zaczynaja sie promocje :lup:

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie wieczorkowo,mój Marcelek to mały urwis od miesiąca dopiero chodzi z każdym dniem coraz lepiej i wchodzi w każdy zakamarek już nie mówiąc o tym że wszystko musi mieć, jest mądry jak każde dziecko w tym wieku wie co mu nie można wtedy patrzy na mnie,dziwnie się uśmiecha i niedaj boże żebym ja też się uśmiechnęła wtedy wszystko już jego, po za tym gada jak najęty oczywiście po swojemu no chyba że coś chce to woła jak nakręcony mamamamamama kiedyś mówił więcej i tata baba daj iść cześć, a teraz przestał może za bardzo się zajął nauką chodzenia ale jeszcze wszystko przed nim buziaczki dla wszystkich i życze przyjemnego zdrowego i pogodnego weekend

http://marcelek-08.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/p978xqekxi6soz6i.png

Odnośnik do komentarza

magda_79
U nas chyba tylko zlobek wchodzi w gre. NA prywatne nie mamy kasy :( Ale mysle, ze w zlobku to przynajmniej bedzie mial kontakt z innymi dziecmi, nauczy sie czegos. A tak to ten czas u tesciow zupelnie stracony. Tyle, ze dadza mu jesc i uwazaja, zeby mu sie nic nie stalo. Tesciowa caly dzien gotuje, a tesc jezdzi po hipermarketach, bo przeciez codziennie w innym zaczynaja sie promocje :lup:

:glass:
Masakra, że nawet na jakies zakupy na targ z nim wyskoczy. Jak Michał taka maruda na zeby, to jak ona daje rade caly dzień z nim gotowac? No szok normalnie!!!

Odnośnik do komentarza

magda_79
Hello
JA juz po plotkach. Kumpela, ktora jest w 10 tyg ciazy nie byla w stanie dojechac. Rzyga ciagle i wszedzie. Juz dostala nawet czopki na to, ale tez nie pomagaja :(
A plotki super, kumpela na wylocie, wiec bylo o czym gadac :)
Napatrzylam sien a ich mieszkanko. Ale bajka! Na nowym osiedlu, dwupoziomowe, pieknie wykonczone. Rozmarzylam sie ..

Też się rozmarzyłam...
Super z plotami

Odnośnik do komentarza

cafe82
u nas na normalny zlobek nie ma szans...jest jeden....i lista oczekujacych taaaaaaaaaaaaaaaka dluga
nie pozostaje nam nic inneego...mam nadzieje,ze uda sie na wiosne na pol etatu kogos zatrudnic...wiec 2 dni powiedzmy ja zaopiekuje sie mlodym a 3 dni bedzie w zlobku

Cafe kochana, a gdzie w tym wszystkim miejsce dla Basi?

Odnośnik do komentarza

Andzia moze jakies nowe zebole sie u Was szykuja? Oby bylo bezbolesnie!

A tesciowka ma wszystkie sklepy pod nosem i moglaby z Michalem zakupy robic, ale ona woli w hipermarketach, bo kupuje na tony. JAk jest promocj to kupuje duzo, jakby sklepy mieli pozamykac.
A z mlodym nie wiem jak daje rade. Wozi go pewnie w wozku po mieszkaniu i przekupuje jakimis rzeczami, zeby siedzil. Nie wiem :(

Usiek tak to jest z tym gadaniem. Moj Michal tez przestal gadac jak zaczal chodzic. Teraz juz mu to wraca i gada coraz wiecej :)

Odnośnik do komentarza

Tak sobie poczytałam troche co u was i fajnie tak jak można jeszcze na kogoś liczyć zostawić u kogoś małego nawed jeśli to zołza teściowa,u nas wszyscy mieszkają bardzo daleko i nie mamy tu nikogo mieszkaliśmy z męża mama ale 3lata temu zmarła, dlatego nie moge iść do pracy żłobki są przepełnione masakrpozostaje mi czekać aż mały podrośnie i puszcze go do przedszkola :dzidzia:

http://marcelek-08.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/p978xqekxi6soz6i.png

Odnośnik do komentarza

usiek77
Tak sobie poczytałam troche co u was i fajnie tak jak można jeszcze na kogoś liczyć zostawić u kogoś małego nawed jeśli to zołza teściowa,u nas wszyscy mieszkają bardzo daleko i nie mamy tu nikogo mieszkaliśmy z męża mama ale 3lata temu zmarła, dlatego nie moge iść do pracy żłobki są przepełnione masakra[ATTACH]20520[/ATTACH]pozostaje mi czekać aż mały podrośnie i puszcze go do przedszkola :dzidzia:

Samemu jest ciezko. Ja narzekam na tesciowa, bo jej pomysly czasem powalaja mnie na kolana, ale jestem jej bardzo wdzieczna, ze zajmuje sie Michalem.

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem...
dziewczyny ale narobiłyście smaka mi ta pizzą i frytki...mniam

Magda ale z tymi spacerami to masakra, przecież to dla dobra dziecka godzinny spacer by ją nie zbawił..no masakra, a sama by przy okazji się przewietrzyła, ona chyba też nie wychodzi na spacery, tylko w kuchnie przesiaduje...Szok :Szok:
Cafe oby przeprowadzka sprawnie poszła, fajnie że możesz liczyć na rodzinke...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Magda dziś mi podpowiedziałaś że ten mój ból głowy to mogą być zatoki, wiesz że chyba masz rację...właśnie sobie poczytałam na ten temat i rzeczywiście mam takie dolegliwości które pasują mi na zapalenie zatok.
W poniedziałek lub wtorek ide do lekarza, więc jej powiem o tych moich dolegliwościach, może coś mi przepisze, póki co musze kupić sobie ibuprom zatoki...
Dzięki za podpowiedź :o_master2:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...