Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kochane!
Gosia ale mi smaka narobilas ta pizza!!! A ja tu o suchym pysku!

Anielinka super, ze mieszkacie w domku i byla mozliwosc dobudowania czesci do rodzicow. Przynajmniej masz ich pod reka :)

A mnie dzisiaj tesciowka zaskoczyla - pozytywnie tym razem. Mialam sobie kupic plaszcz, bo ciagle latam w kurtce. No i czekalam na kase z pracy. A ze samochod nam sie zepsul to o p;laszczu moge pomarzyc. A tesciowka wyskoczyla, zebym naruszyla pieniadze na slub i kupila sobie to co potzrebuje, bo ona zbiera dla nas kase i nam da w czerwcu :)
Oczywiscie naszej kasy nie rusze, bo i tak sie przyda, ale milo ze zaproponowala :)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Nie mialam z rana netu w pracy.
U nas nocka ok, tyle ze z mlodym przy boku, a gad spi w poprzek.
Musze tez zasiasc dzisiaj do allegro i wyszperac jakis prezent dla Miska. Czasu coraz mniej, a pomyslow ciagle brak. Boje sie, ze tym stolikiem pobawi sie dzien i to wszystko.

Andzia cos sie wczoraj slabiutko owinelas tym szalikiem przy myciu okna, ze gardlo boli. Zdrowka!!! Stasiu w p-kolu?

Cafe mam nadzieje, ze juz sie lepiej czujesz i Olek bez kataru!

Odnośnik do komentarza

Witam sie po krotkiej przerwie! Mielismy pare zakreconych dni, dzwonil lekarz po wymazie z noska,z sa bakterie niestety, ale oni nie beda ich leczyc antybiotykiem bo to jest normalne na poczatku p-kola, pozniej organizm sam sie uodparnia. Moje dziecie nie chce zasypiac wieczorem wczoraj urzedowala do 22, a rano wszyscy zaspalismy do p-kola, wszystko w biegu!:36_2_31: Teraz mam mase roboty, bo wlasnie byl kominiarz i przeczyscil wentylacje, a ze okap jest w szafce w kuchni to musialam wszystko wyjac, a teraz trzeba to poukladac z powrotem:36_11_1:i sprzatanie!!
Andzia-tak jak pisalam wczesniej mieszkam w Szwecji 7 lat.
Wszystkim zycze zdrowka i do pozniej!!:bye:

Odnośnik do komentarza

Heloo...
właśnie zasiadłam z kawką, Amelka już śpi, bo strasznie marudziła, a ja mam lenia :16_12_9:, jeszcze palcem nie tknełam w domu:36_11_1: ale myśle że za świąteczne porządki wezme się w przyszłym tygodniu...
wczoraj się wkurzylismy strasznie, bo Ł. dostał wypłate i dziady wiedzą że święta w tym miesiącu to zero premii dali, normalnie jak na złość :Zły::Zły::Zły: i do tego jeszcze ta naprawa samochodu- tylko wyć :Płacz::Płacz:

Andzia kuruj się szybko żeby nic więcej się nie rozwineło...a jak dziewczyny?
Magda a co to za wątpliwości ze ślubem??? będzie dobrze...po ślubie to Ci mówie miód, malina :Śmiech: :Oczko:
kiecki jeszcze nie kupiłam, narazie oglądam...
Sylwia witaj, życze miłego sprzątania:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

My po spacerze, zaraz laski dostana jesc i pojda nyny, a ja chyba z nimi, bo czuje sie coraz gorzej. Kurde jeszcze tego brakowało, zebym ja sie rozłożyła:Kiepsko:

Anielinka ale świństwo z tą premia, a bony albo paczke jakas dostanie?
Magda no cud miód malina:Usteczka:
Sylwia super, ze leczenie bez antybiotyku!!! Milego sprzatania

Odnośnik do komentarza

Witam i ja:)
Miałam już rano pisać, ale Kuba tak marudził, że nie dałam rady :/ Teraz poszedł spać... mam nadzieję, że załapie jakiś mocniejszy sen, tak żebym ja nabrała energii na resztę dnia;)
U nas nocka w miarę, Kuba przyszedł do naszego łóżka dopiero przed 4:) a ja wcześniej jakoś się obudziłam i macałam czy on już leży między nami czy nie;)
Sylwia miłego sprzątania!
Anielinka ja to nawet nie myślę jeszcze o porządkach świątecznych.... nie wiem kiedy wszystko zrobię...
Andzia zdrówka!
Magda potwierdzam - po ślubie to już tylko cud miód malina :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...