Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Joł:)
Ja tez bez weny, jestem załaman faktem, że rosną mi kolejne rojbry, no brak mi już sił i słów na te zołzy. Teraz na szczescie śpia, a chłopaki poszli do kościoła, dzisiaj odpust, bo u nas parafia św. Mikołaja, wiec Stachu sam zaproponował, zeby iśc:)

Wczoraj wieczorem cała trójka wyczyściła buty i dzisiaj Stachu juz o 7-mej budził dziewczyny, zeby sprawdzic, czy był Mikołaj::):

Anielinka ale pech z tym samochodem::(:
Co w koncu zrobiłas do jedzenia?
DO nas tez mieli wczoraj przyjsc przyjaciele, przyjechali na tydzień ze Szkocji i dzwonią rano, ze nie przyjdą, bo Piotr ma 40 st. gorączki i grype. Pech niesamowity::(:

Cafe zdrówka dla Was, a ty wylez w końcu to choróbsko, olej sklep na tydzień i sie wykuruj!!!

Sylwia długo juz mieszkacie w Szwecji?

Justynka wesoło masz z Olkiem i kotem::):

Odnośnik do komentarza

Witam i ja:)
Kuba padł wczoraj o 22, dzisiaj wstał o 8, zdążyliśmy zaliczyć już spacer...P. poszedł się z Kubą położyć i od pół godziny z nim walczy, żeby ten zasnął... Ja obiadek pichcę... ciekawe czy wyjdzie, robię to: Wielkie Ĺťarcie - Przepis - KarkĂłwka pod kołderka aniołka pachnie w całym domu czosnkiem...uwielbiam...

Cafe kochana zdrówka!!!! Andzia dobrze mówi - olej sklep i się porządnie wykuruj!!! A decyzja co do sklepu podjęta?
Justyna no to masz ciekawie z Olkiem i kotem:) my mamy podobnie z Yoko i Kubą:)
Andzia super, że w piątek mogłaś się trochę wyrwać:)
Magda ja też chce przepis na ciasto;)
Anouk pierniki na razie piekłam z tego przepisu Wielkie Ĺťarcie - Przepis - Pierniczki pyszne wyszły pyszne, ale następnym razem dam więcej przyprawy do piernika...

Odnośnik do komentarza

Witam i ja!
Tak tylko na szybko, bo glowa mi peka. Wzielam juz 2 tabletki i zero efektu. Ide zaraz spac.
Mielismy gosci, byla u nas siostra P. z mezem (chrzestny Michała). Mlody teraz zasypia. A jutro znowu do pracy. Mialam zaczac kurs ang w pracy, a musze zastepowac glowna ksiegowa i pierwsze zajecia mi przepadna :(

Dobrze, ze jest drugie auto, podjechalismy do sklepu i Michał nareszcie ma buty na zime. W Bartku sa przeceny 30 %, wiec super butki kupilsmy za 125 zl :))))
Zeby nie byly standardowe to sa ... czerwone. Musze znalezc na necie to Wam pokaze. W szoku bylam jesli chodzi o numer: 24!!! Co on ma za kopyto. Wlozylam 23 i myslalam, ze beda za duze, potuptal troche, wiec wyciagnelam wkladke, zeby jeszcze sie upewnic, a tu ... na styk :lup:

A w ogole to muszep ochwalic Miska, bo juz pieknie sam chodzi. Zaczyna biegac :lup:

Odnośnik do komentarza

Cafe tak jak dziewczyny pisza. Olej sklep i w koncu sie wykuruj, bo tak bedziesz ciagnac w nieskoncznosc przy okazji zarazajac Olka. A i Baska nie bedzie chciala przyjsc :)

Gosia az czuje ta karkowe u nas w domu - takie zapachy! Pewnie pychota, co?

Andzia ale pech z tym przyjacielem, tym bardziej, ze pewnie rzadko tu przyjezdzaja :(
Co dzieciaki znalazly w butach??? :)

Sylwia przyslij ta wene do Sz-na :) A u nas pogoda w miare, nie pada i nie ma tego przenikliwego "szczecinskiego" zimna :)

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem....
głowa i mnie dziś bolała, wogóle jakaś niemrawa byłam dziś przez cały dzień...dobrze że już się kończy i mam nadzieje że jutro będzie lepiej...

Magda ale super udało się z butami, ja nadal nie mam jeszcze dla Amelki, ale czekamy na wypłate imusimy też kupić, a buty Bartka to są w jakimś sklepie? czy to sklep tak się nazywa?
Gosia karkówka wygląda pysznie, a jak smakuje??? ja uwielbiam zapach i smak czosnku:)
Cafe wykuruj się najnajszybciej, bo te choróbsko ciągnie się już u Ciebie od jakiegoś czasu...
Andzia szkoda że przyjazd przyjaciela się nie udał:(
do jedzenia zrobiłam te kotleciki z przepisu Anouk, sałatke z szynką, jaja faszerowane...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Hej,
jakis koszmar u mnie osttanio, nie moge zapanowac nad moją bandą. Dziewczyny włażą na krzesła i na wszystko na co tylko sie da, ale najgorsze, ze jak już wlizą, to sie puszczaja i stoja bez trzymania. Cały czas latamy za nimi i ściągamy je z różnych mebli:Padnięty:

Stasiu juz bez kaszlu, wiec jutro idzie do przedszkola, z zołzami musze jechac do osłuchania, katar prawie zniknął, ale pojawił sie kaszel.

Gosia koniecznie daj znac jak wyszła karkówka, ja ma ten przepis juz od dawna w ulubionych, ale jeszcze nie rbiłam. 4 plastry karkówki to ile mniej wiecej gramowo?

Cafe:Całus: Kuruj sie kochana, nie przejmuj sie na zapas, moze wszystko sie jakoś samo ułoży:Całus

Magda super z butkami.
U nas na Mikołaja sa zawsze tylko słodycze,w tym roku dzieci jeszcze dostały po ksiązeczce:)

Anielinka głowa bolała od ciśnienia?
Jajka robisz na zimno czy na ciepło?

Odnośnik do komentarza

Przepis na karkówkę polecam!!! Pychota! Tylko, że ja mało pyrkowa jestem, a więc następnym razem na pieczarki z cebulką nie będę dawała ziemniaków i sera tylko sam ser:) Andzia ja miałam jakieś 60 dkg karkówki - to były 3 dość duże kawałki. Super, że ze zdrówkiem u Stasia i dziewczyn już lepiej!
Magda super, że kupiliście Michałkowi buty:) czekam na zdjęcie:)
Cafe zdrówka!

Odnośnik do komentarza

Andzia głowa mnie bolała ot tak sobie, ciśnienie miałam dobre- biore co rano tabletki, jeszcze tylko zostaje mi iśc do tarczycowego lekarza, bo coś mi się wydaje że to ona też mi daje popalić, normalnie mam takie uderzenia jak na menopauze:) do tego musze iśc do okulisty zrobić badanie dna oka, no i dostałam też skierowanie na usg jamy brzusznej- kontrolnie. Także musze się jeszcze troche nałazić po lekarzach:(
a jaja robie na zimno -faszeruje pieczarkami.

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
Anielinka mam nadzieje, ze wizyty u lekarzy przyniosa same dobre wieście.
Napisz cos iwecej o tych jajach, ja tylko raz robiłam takie i średnio mi smakowały

Andzia ja też mam taką nadzieje, bo nie chciała bym na święta się zdołować...
a jaja robie tak:
ugotowane i obrane dziele na pół (zazwyczaj 5-6jaj), żółtka z nich wydłubać do miseczki i rozdrobnić widelcem.
W garnuszku podsmażam cebule, do tego tarkuje pieczarki (4-5 szt.) na tych większych oczkach i przyprawiam vegetą, pieprzem, musi się to poddusić aż z pieczarek odparuje woda. Ostudzić. Później dodać to do tych żółtek, następnie dodać ze 2 łyżki majonezu i jeszcze jak mdłe to doprawić solą, pieprzem. Nakładać na białka, posypać szczypiorkiem.

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

ANielinka dzięki za linka, kuszaca propozycja...
Szkoda, ze nikt mnie nie zapytał, co kupić dziewczynom, bo podsunęłabym ten pomysł.

Wózki kupilismy, choc powiem szczerze bez przekonania. Te które mi sie podobały kosztowały ok. 200 zł, gdybym miała jedną córkę, to może i bym się skusiła, a tak...::(: K. mnie poganiał i kupiliśmy, mega-zajebiście różowe!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...