Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki dziewczynki za miłe słowa:) postaram się być już codziennie - nawet W. na mnie nakrzyczał że do was nie zaglądałam;)
U mnie nocka do bani - mamy jakiegoś porąbanego sąsiada, ktory ok 3 w nocy zaczął napierdzielać w kaloryfer. No kretyn jakiś zupełny. Obudziłam się przerazona a potem nie można było w tym halaśie spać. Dobrze ze dzieciaki się nie pobudziły.
Musze się zebrać i obiad ugotowac jakiś - już nie wiem co wymyślać.
Cafe brawa dla Olka za siusiu na nocniczek:):)
Andzia ja tez ostatnio świgam czym sie da także baaardzo dobrze Cie rozumiem;)
Lecę się ogarnąc bo jeszcze w piżamie chodzę :lup:

http://lilypie.com/pic/090107/ajmb.jpghttp://by.lilypie.com/7tmSp1/.png

http://lilypie.com/pic/090107/HBh0.jpghttp://by.lilypie.com/smghp1/.png

Odnośnik do komentarza

Wysłałam P. z Kubą na spacer bo myślałam, że na głowę dostanę :glass: No ale Kuba dzisiaj już obudził się z płaczem rano, a więc nie spodziewałam się, że będzie lekko... Chodzi i marudzi :lup: w takie dni widząc jak ja mało mam dla niego cierpliwości zupełnie przechodzi mi ochota na drugie dziecko:36_2_21:
Magda trzymam kciuki, żeby Michałkowi jak najszybciej wyszły zęby!
Cafe :brawo: dla Olka za siusiu na nocnik:) Ja będę małego uczyła dopiero na wiosnę...
Andzia Kuba też wszystkim ostatnio rzuca... i nic go nie rusza... nie wiem jak zwracać mu uwagę...mówię nie wolno, a on nawet na mnie nie patrzy :glass:

Odnośnik do komentarza

Gosia ale Ci dobrze z mężem w domu:Spoko:
Magda u nas też bam i anielska mina:Zakręcony:
Beata posłuchaj się męża i zagladaj czesciej. Z nami czas szybciej płynie:D
Ciesz sie, ze Iza oglada bajki, przynajmniej masz chwile spokoju, ja mam nadzieje, ze jak zakupimy nowy tv to zołzy tez sie nim zainteresuja, bo na tej 14 calówce nie dziwie sie, ze nie chc oglądac.
I pociesze Cie, ze tez nie moge dogadac sie ze STasiem, nie moge ostatnio do niego trafic i coraz powazniej zastanawiam sie nad wizyta u psychologa:Płacz:

Odnośnik do komentarza

Gosia ja za kazdym razem powtarzam, ze nie wolo, a jak robia to enty raz pod rzad to wyprowadzam je z danego miejsca, albo zabieram zabawke. Oczywiscie wszystko jak grochem o sciane.

Magda a no racja. Cały czas sie broniłam przed tym, ze zachowanie Stasia jest spowodowane zazdroscia, niestety chyba sie myliłam. Ostatnio mi powiedział, ze on nie chce, zeby dziewczyny z nami mieszkały:Płacz:

Odnośnik do komentarza

U nas jest to samo, ja 10-ty raz, ze nie wolno, a on z usmiechem dalej. A jak mu jeszcze palcem pokiwam to robi to samo i mowi: ty, ty, ty! No i wtedy zaczynam sie smiac i wszystko na marne :lup:

Andzia Stasiu na bank zazdrosny. To musi byc ogromna rewolucja dla takiego chlopca. Nagle pojawiaja sie zołzy i to w liczbie 2 i zabieraja mu mame. Do tego zabieraja mu zabawki, zagarbnely pokoj itd. Wiem, ze sie bardzo staracie, zeby i Stasiowi poswiecac mnostwo czasu, ale on i tak musi swoje przezyc :(((

Odnośnik do komentarza

Andzia świetny pomysł z tym pokojem dla Stasia:) bo nie dość, że zołzy mu mamę zabrały to jeszcze do pokoju się wprowadziły.... No u nas też będzie ciężko z miejscem jak zdecydujemy się na drugie dziecko... Pokój Kuby jest malutki... Ewentualnie my możemy zrezygnować z sypialni... lub z połowy kuchni zrobić pokój (który wcześniej był ale go rozwaliliśmy....) ehhhh

Odnośnik do komentarza

wow ale ruch,suuuuper
bylismy na dluuugom spacerze,i u mnie wieje ale co tam

widze,ze wrzesniowe dzieciaki to same nerwusy i obrazalscy,ciekawe po kim ciekawe
a tak serio,chyba taki etap,niee?
u nas obrazania nie ma....ale nerw taki,ze masakra....caly czerwony,piastki zacisniete i krzyk....nasz sposob?mowie ze tak nie wolno,i tyle.....koncze temat,nie daje to czego chce....przynajmniej sie staram

Odnośnik do komentarza

No my myśleliśmy, ze dopóki Stas nie pojdzie do szkoły, to jakoś dadza rade w jednym pokoju, zreszta takie plany były jak staraliśmy sie o druga dzidzie, a ze wyszły dwie, to inna bajka.
Pokój maja duzy, 22 m.kw, ale jak sie tylko uda, to zrobimy mu swój własny. Tylko szkoda mi znowu kasy na remont, jesli kiedys mamy sie budowac, to wolałabym juz na ten cel odkładac pieniadze, a nie wciąż ładowac tutaj!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...